1

Temat: Dlaczego Uczycie Się Ukraińskiego?

No w┼éa┼Ťnie. Ukrai┼äski. Dla mnie to troch─Ö niewyobra┼╝alne. Dlaczego
w┼éa┼Ťnie ten j─Özyk? Co si─Ö Wam w nim tak spodoba┼éo?

2

Odp: Dlaczego Uczycie Się Ukraińskiego?

S┼éucham troch─Ö muzyki w tym w┼éa┼Ťnie j─Özyku. Dodatkowo mam w szkole koleg─Ö, kt├│ry pochodzi z Ukrainy. I chyba dlatego smile

3

Ucz─Ö si─Ö ukrai┼äskiego bo wsp├│┼épracuj─Ö z firm─ů z Kijowa smile

4

ucz─Ö si─Ö bo wsp├│┼épracuj─Ö z firm─ů ukrai┼äsk─ů a niebawem b─Öd─Ö poszukiwa┼éa do wsp├│┼épracy osoby z Ukrainy. Mam nadziej─Ö, ┼╝e to nie b─Ödzie trudne i opanuj─Ö chocia┼╝ podstawowe zwroty wink

5 (edytowany przez haes82 2017-01-28 17:15:34)

Szczerze m├│wi─ůc, to taki zupe┼ény przypadek. Kiedy┼Ť szukaj─ůc czego┼Ť-tam po necie, znalaz┼éem pe┼ény ukrai┼äski kurs audio Pimsleur i zwyczajnie go spiraci┼éem (wiem, nie┼éadnie) - ┼Ťci─ůgn─ů┼éem i miesi─ůcami le┼╝akowa┼é na dysku na zasadzie "kiedy┼Ť mo┼╝e do czego┼Ť si─Ö przyda, chocia┼╝ pewnie nie" (cz─Östo tak robi─Ö z przypadkiem napotkanymi rzeczami). Kiedy porz─ůdkowa┼éem dysk, mia┼éem usun─ů─ç, ale co┼Ť mnie tkn─Ö┼éo, przes┼éucha┼éem pierwsza lekcj─ů, stwierdzi┼éem, ┼╝e w sumie ┼éatwe i warto by┼éoby to troszk─Ö zg┼é─Öbi─ç, skoro tak dobrze mi idzie. No i jako┼Ť tak trzy lata ju┼╝ ci─ůgn─Ö. Ale nadal nie wiem po co - chocia┼╝ z drugiej strony, to raczej rzadka umiej─Ötno┼Ť─ç na rynku pracy i kiedy┼Ť si─Ö przyda.