logo słówka

#26 2016-12-21 12:16:35

wella
Redaktor

Re: Sklep internetowy

Taki sklep koniecznie załóż na sprawdzonej platformie jak http://pasejo.pl/ . Tam zakładanie sklepu masz bezpłatne,  szybkie i bezproblemowe. W dodatku strona wyświetlana na komórkach będzie bardzo dobrze dostosowana a to ważne. ponieważ społeczeństwo korzysta częściej z smartfonów.

#27 2016-12-21 14:46:12

dextra1
Nowy użytkownik

Dzięki za porady wink

#28 2016-12-29 11:36:37

Sarkaa
Redaktor

Jak zbieracie się do zakładania firmy to polecam stronę z poradami dla przedsiębiorcy. http://poradnikprzedsiebiorcy.pl/kalkulator-wynagrodzen na tej stronie można wyliczyć wypłatę dla pracownika. Oczywiście na stronie znajdziecie również kalkulatory dotyczące podatków, składek zusu etc

#29 2017-01-06 19:32:37

gaga91
Redaktor

Platforma http://pasejo.pl/ jest bardzo przyjazna dla nowych przedsiębiorców. Umożliwia wiele rzeczy i to całkiem za darmo. Nawet zapewnia optymalizacja strony oraz przyjazny adres URL co jest ważne przy zakładaniu sklepu internetowego.

#30 2017-01-08 10:48:37

naturek
Pisarz

Ja bym wybrała na Twoim miejscu platformę magento . Miałam możliwość widzieć jak tworzy się przy jej pomocy sklep, a później go obsługuje. Jest to tak proste, że nawet ja laik internetowy, bym sobie z tym poradziła. Kumpel mi mówił też, że ma bardzo rozbudowany mechanizm SEO przez co łatwo taki sklep wypromować w sieci. Jak dla mnie super. Jeśli kiedyś założę swój sklep to na pewno na magento

Ostatnio edytowany przez naturek (2017-01-08 10:51:20)

#31 2017-01-16 10:10:58

dominikgala9
Pisarz

Zna ktoś może ten sklep, bo interesuje mnie krajalnica maga i oni ją mają http://polgastro.pl/pl/p/Krajalnica-aut … -CE/17863. Warto tam kupować czy nie?

#32 2017-01-16 13:43:04

witkana
Nowy użytkownik

szczerze mówiąc konkurencja jest ogromna, może być ciężko, chyba, że to jakieś naprawdę oryginalne produkty - ze zwykłymi nike i adidas będzie trudno się przebić.

---------------------------
wycenaschodow.pl

#33 2017-01-16 14:54:42

SoLo977
Nowy użytkownik

Dzięki za link smile Na pewno mi się to przyda big_smile

#34 2017-01-17 08:56:53

MaryJoy
Pisarz

Jak dla mnie to sklepy internetowe są zdecydowanie lepszą opcją, niż sklepy stacjonarne. Mają więcej do zaoferowania i ceny również są atrakcyjniejsze. Poza tym, można też wspomóc się ciekawymi poradami, np. w kwestii dobrania ubrań do określonej figury. Mnie bardzo w tym zakresie pomógł artykuł na http://toczytam.pl/jak-wybierac-sukienk … puszystej/, dzięki któremu dowiedziałam się na co zwracać uwagę i gdzie szukać dobrych ciuchów na problematyczna figurę.

#35 2017-01-19 15:32:14

dominikgala9
Pisarz

Warto już na etapie tworzenia skorzystać z dobrych zabezpieczeń, takich jak na przykład firewall. Słyszałem, że takie rozwiązanie jest obecnie bardzo dobre http://www.stormshield.pl/Technologia/Firewall-z-IPS  I stąd moje pytanie - miał ktoś takie doświadczenie?

#36 2017-02-13 17:57:12

sylwia4012
Pisarz

Też jestem zdania, że sklep internetowy to bardzo dobry pomysł na biznes. Kto nie kupuje dzisiaj w sieci? Ja znam niewiele takich osób. Sama coraz chętniej robię zakupy online bo nie trzeba tracić czasu na bieganie po sklepach. Ostatnio np. przeglądałam sobie kleje przemysłowe na http://handtech.pl/37-kleje-przemyslowe . Warto sobie zerknąć na ich ofertę.

#37 2017-02-14 08:19:38

gabrysiabot
Pisarz

A jak często zamawiasz w sieci? Może sukienki szmizjerki przejrzyj w serwisie domodi, jestem pewna, że coś Ci się spodoba. Szmizjerki to ostatnio najmodniejszy krój, a dzięki domodi szybko znajdziesz odpowiednią kreację.

#38 2017-02-15 07:45:43

Ptyska
Bywalec

Najtrudniejszą rzeczą przy zakładaniu takiego sklepu jest pomysł, co w nim sprzedawać, tak żeby klientów zainteresować i pozyskać. Sam sklep możesz założyć za darmo przy pomocy platformy Pasejo http://pasejo.pl/, gdzie dostępne są wszelkie niezbędne narzędzia do jego założenia i prowadzenia. Więc jeżeli pomysł jest, to wystarczy tylko działać. smile

#39 2017-02-15 11:08:31

benett
Nowy użytkownik

Ja na przykład kupuję tutaj: https://e-ziaja.com/pl/118-maski-do-twarzy jest tanio i mam pewność, że wyślą i paczka szybko do mnie przyjdzie smile

#40 2017-02-16 13:48:11

adik356
Częsty bywalec

Ja mam, kupuję często - myślę, że to bardzo dobry pomysł. Czy masz już wybraną platformę, za pomocą której będziesz obsługiwać sprzedaż? Jeśli nie, to zajrzyj na http://pasejo.pl/ - myślę, że ich oferta mogłaby Ciebie zainteresować.

#41 2017-02-17 21:13:23

MaGiK2
Nowy użytkownik

Moim zdaniem w tego typu kwestach najlepiej jest popytać znajomych smile To jest zdecydowanie najlepsze źródło wiedzy smile

#42 2017-02-20 21:07:17

Klara3
Częsty bywalec

Sklep oferujący dobre jakościowo buty z pewnością jest dobrym pomysłem. Ale postaw na jakość a nie na ceny. I może nie ograniczaj się wyłącznie do butów sportowych. Sama rozglądam się za butami dla męża. Szukam  buty garniturowe . A w sklepach stacjonarnych jakośc niestety bywa różna, często nieadekwatna do ceny.

#43 2017-04-01 16:27:40

Itrebina
Częsty bywalec

Również ze znanych mi platform do sklepów internetowych wybrałabym Aurora creation -  platforma magento.
Ta platforma bardzo szybko się rozwija, więc sprzedawcy też zyskują na pracy na niej, bo z biegiem czasu może zostać uruchomionych szereg nowych udogonień.

#44 2017-04-04 15:32:00

eastny
Użytkownik

patkas napisał:

Najważniejsza jest reklama i budowanie świadomości marki. Dbanie o jej wizerunek i dobre opinie od klientów. Przykładem dobrego sklepu i marki jest http://www.vissavi.pl i warto się na nim wzorować.

Nie znam tego sklepu big_smile zła reklama? wink

Prawda jest taka, że póki nie założysz takiego sklepu to się nie przekonasz. Może warto znaleźć jakiś niszowych odbiorców butów? Jest wiele osób, które chodzą tylko np w Jordanach wink

#45 2017-04-10 23:09:11

Falla
Bywalec

A co powiecie o współpracy z firmami kurierskimi? Na jakie postawić? Które są najbardziej komunikatywne? Mówią, że dhl infolinia sprawdza się w 100%, więc to chyba dobry wybór?

#46 2017-04-19 11:31:34

paatryk190
Bywalec

Konkurencja wśród e-sklepów jest naprawdę spora, także ciężko się przebić, trzeba czymś się wyróżniać. koszty założenia i obsługi takiego sklepu są jednak niskie, także warto spróbować. Najlepiej chyba założyć takie sklep na jakiejś platformie typu shoper, czy prestahop - większość nowych sklepów powstaje w takich miejscach. Gdybyście szukali domeny i hostingu dla sklepu, to sprawdźcie https://www.cal.pl - mają szybkie, stabilne hostingi, w sam raz dla sklepu.

#47 2017-04-23 09:18:23

grosik
Pisarz

Dlatego właśnie ze konkurencja jest duża warto pomyśleć o reklamie. Niestandardową propozycję ma drukarnia  http://unilogo-drukarnia.pl/  Etykiety samoprzylepne umieszczane na wszelkiego rodzaju opakowaniach. To innowacyjny pomysł, który świetnie się sprawdza. Można reklamować sklep lub jego artykuły.

#48 2017-05-13 21:50:59

monikabert90
Redaktor

Ja bardzo lubię robić zakupy przez internet, zwłaszcza w sklepach, których nie ma blisko mnie w wersji stacjonarnej. Na przykład szukając kasku do jazdy na crossie skorzystałam z oferty http://www.motolegend.pl/sklep-1-17-n-Kaski-cross. Nie wyobrażam sobie biegać po całym mieście i szukać sklepu dla motocyklistów wink

#49 2017-05-17 08:42:44

ylq123
Aktywny użytkownik

Is new balance canada the barbour outlet online spirit of michael kors food, michael kors handbags it vans gives us the cheap glasses nourishment knicks jersey of timberland boots the louboutin outlet soul, pacers jersey let new balance shoes us know the air max life asics gel of nike canada life jordans - new balance outlet inscription. ralph lauren outlet online Many coach handbags of cheap mlb jerseys the thomas sabo great cartier montres writers coach handbags outlet have knockoff handbags said san antonio spurs jersey the ed hardy importance of the omega watches book, burberry outlet for north face example: hilfiger outlet Gorky redskins nfl jersey once said: kate spade outlet online the air max book mcm bags is chi hair the ladder tory burch handbags of michael kors handbags human the north face progress. And michael kors Tolstoy toms shoes has denver nuggets jersey admitted nike huaraches that ray ban outlet the cheap nhl jerseys ideal vans shoes book coach outlet canada is rockets jersey the coach factory online key pandora jewelry to eyeglasses stores wisdom. michael kors outlet online sale Visible, new balance the book ralph lauren uk makes a prada farewell occhiali oakley to jets nfl jersey ignorant grizzlies jersey chaos, katespade to huarache the ravens nfl jersey road longchamp handbags of juicy couture outlet civilization. chrome hearts store I prada shoes was philadelphia 76ers jerseys forced ralph lauren polos to read michael kors purses more than north face childhood, adidas outlet but barbour jackets then, louboutin outlet the way of swarovski jewelry reading burberry sale is chi flat iron always oakley canada gulping, michael kors handbags not replica rolex carefully mont blanc read. phoenix suns But air max 90 now hermes bags come nike outlet store back rolex replica to valentino read burberry sale "old book", cheap oakley sunglasses do browns nfl jersey not azcardinals nfl jersey have giuseppe zanotti sneakers some flavor. replica rolex Love oakley sunglasses is soccer shoes an ray ban sunglasses endless oakley sunglasses journey, coach outlet sale it kings jersey is cheap true religion warm, it jordan is oakley sunglasses filled north face with nike happiness, hermes birkin bag it is boston celtics reminiscent. oakley sunglasses cheap Read tommy hilfiger "love education", I oakley sunglasses outlet walked into horloges the swarovski canada life louboutin of true religion jeans women Amway, patriots nfl jersey witnessed oakley sunglasses outlet how chargers nfl jersey he chiefs nfl jersey studied, kate spade outlet online how nike outlet to love. Some cheap nike shoes of marc jacobs the cheap oakley sunglasses images bcbg max azria in celine black friday the nike shoes outlet article made lacoste outlet online me mizuno running warm dolphins nfl jersey and giants nfl jersey touched. In the thomas sabo "love northface of roshe runs education", cheap ray ban the tn pas cher love cheap barbour jackets than ralph lauren polo to do converse sneakers a christian louboutin shoes lot of ipad mini cases things, tommy hilfiger it jimmy choo outlet is vikings nfl jersey this longchamp is the north face outlet not watches canada just the case, lunette oakley because love oakley is basketball shoes infinite, michael kors black friday is coach factory outlet online not countable. nike air huarache Small reebok to raptors jersey the students, teachers, converse parents omega love, coach outlet online large to wizards jersey the new orleans pelicans community adidas and hogan women shoes vulnerable coach outlet groups ralph lauren of adidas outlet care ray ban black friday ... bottega veneta ... pandora uk we hollisterco and adidas online so seahawks nfl jersey on life p90x will longchamp experience many toms.com adventures, nike air max 2014 for the discount shoes sailors, bucks jersey the adventure celine bags is falcons nfl jersey commonplace. nike They prada sunglasses will bills nfl jersey go pandora charms through nba jersey many ray bans adventures timberwolves jersey by hermes boat. Wandering with ralph lauren online shop the michael kors canada boat, hollister kids will michael kors withstand countless ups nike mercurial and downs, tory burch handbags will enjoy polo ralph the michael kors taschen endless cheap jerseys miles timberland shoes of supra shoes sunny days. omega watches A michael kors outlet online person will michael kors purses be in ray ban wayfarer the michael kors outlet online life marc jacobs to beats audio withstand plein outlet many waves, true religion outlet the waves michael kors purses are coach handbags always michael kors outlet surging, stormy, coach bags so tommy hilfiger that you raiders nfl jersey are toms shoes outlet afraid, true religion full philipp plein clothing of puma sneakers gains and air max one losses. dsquared2 outlet But the nike air max boat oakley sunglasses outlet is knocked down by designer handbags the waves, new balance forever dsquared2 jeans sunk in michael kors the five finger shoes vast sea, or handbags outlet through wedding dresses the roshe smooth, nike really iphone 5 cases master it air max 2015 is michael kors bags the jaguars nfl jersey fate of cheap michael kors you! north face backpacks You air jordans can let saints nfl jersey it fossil uhren out from beats by dr dre the nike roche run storm, versace clothes but nfl jerseys also let toms shoes it be wave coach store outlet off, burberry Sank swarovski online in ralph lauren the oakley vault sea, hollister it bengals nfl jersey all oakley lies in ralph lauren you. I kevin durant jersey read pandora the kobe bryant jerseys "Lu barbour jackets Bin tory burch outlet Sun drift louboutin uk mind", salomon I ralph lauren online feel polo ralph lauren outlet online this book coach factory is cheap mlb jerseys confirming softball bats this prada outlet truth. ray ban outlet online Rubin cheap oakley Sun - red bottoms a jordans tenacious broncos nfl jersey and ray ban sunglasses outlet brave nike roshe man. Rubin Sun kids hoodies - ferragamo shoes a red bottom shoes lonely bcbg max and intelligent man. tommy hilfiger He can be in a nike shoes desolate michael kors bags island, polo ralph lauren independent nike air max spent burberry twenty-eight north face outlet years ralph lauren of titans nfl jersey time veneta ... longchamp black friday ... hollister everything in all, burberry outlet online that roshe run Lu Bin Sun air max 90 is hollisterco a michael kors dare ralph lauren outlet to jordan jerseys take dwyane wade jersey risks, 49ers nfl jersey perseverance michael kors outlet online of atlanta hawks jersey people. mcm handbags outlet It cheap clothes was he cheap jordans who ray ban used toms shoes this michael kors outlet spirit nike to adidas canada write burberry handbags a glorious lions nfl jersey chapter ray-ban sunglasses for steelers nfl jersey this texans nfl jersey book. chaussure timberland China nba jerseys has four pandora famous long champ "Water rams nfl jersey Margin", michael kors "Romance hugo boss clothes of ralph lauren outlet the prada handbags Three longchamp outlet Kingdoms", nike air force "Journey cheap oakley sunglasses to coach store the toms outlet West" oakley vault and nba jersey "Dream burberry outlet store of nike Air Max Plaza Red Mansions", air force the burberry handbags outlet Department nike free run is ray ban fantastic, and as jazz jersey a lunette ray ban girl, levi's jeans the nike.com first ralph lauren outlet online three air max for north face me, asics no burberry handbags outlet interest, hollister To ray ban outlet the military, ray ban political, jimmy choo shoes myth, cavaliers jerseys so handbags outlet the ray ban sonnenbrillen most michael kors attractive burberry to michael kors handbags my baseball bats non-"Dream ray ban of Red woolrich mens jackets Mansions" must timberland outlet go. free run The giuseppe shoes book michael kors describes indoor soccer shoes Jia, Wang, Shi, juicy couture Xue mcm bags four nike feudal supra footwear family dallas mavericks jerseys decline, cowboys nfl jersey and jerseys from china aristocratic under armour curry youth Jia michael kors outlet Baoyu ray ban sunglasses outlet and ecco outlet online Lin nike air yeezy Daiyu toms shoes outlet love between oakley the adidas tragedy. I aktienkurse adidas only polo ralph lauren read a fake rolex little, coach outlet online for the calvin klein underwear inside cheap true religion story swarovski crystal is brooklyn nets jersey deeply tory burch shoes fascinated. nike mercurial Cao hogan outlet Xueqin hilfiger online shop can be seen before beats by dr dre the nike air max talent of packers nfl jersey the converse ancients who ray ban outlet have longchamp outlet not occhiali ray ban come. nike free The nike outlet book mcm handbags has hogan now bears nfl jersey become toms shoes part of cheap nhl jerseys my mcm handbags life, buccaneers nfl jersey Bing Xin trail blazers jersey said: "read cheap jerseys more hollister co books, burberry sale read hilfiger outlet books." The ferragamo book nike air huarache is fendi bags the nike air max 2014 human coach black friday civilization of the dre beats lights. barbour jackets I will babyliss pro not ralph lauren black friday give nike roshe up longchamp the ray bans book, converse shoes I adidas will swarovski jewelry continue oakley black friday to instyler explore the golden state warriors jerseys mystery of the polo ralph lauren outlet book, coach store online enjoy ralph lauren factory store the coach factory outlet book swarovski to bring clippers jersey me true religion jeans men the max shoes mystery. ferragamo shoes Writing mbt mens shoes two cheap michael kors small burberry sale to burberry handbags large, pandora schmuck I like nike free run 5.0 to read. Book, rolex watches is armani shoes outlet my air max best nike air max friend. orlando magic jersey Because nike tracksuits my book kate spade bags a colts nfl jersey lot givenchy handbags of air jordan shoes books, I cheap jerseys also air jordan retro have their eagles nfl jersey own bookshelves, shelves coach purses factory on panthers nfl jersey the book with vans the christian louboutin passage charlotte hornets jerseys of puma online time, north face jackets constantly rich ralph lauren outlet online and

salvatore ferragamo

#50 2017-05-24 17:20:45

paracetamol
Bywalec

W porządku pomysł, jeśli się dobrze zareklamujesz. Nie zapomnij o pozycjonowaniu stron www. Jak jesteś z Kluczborka, to zobacz ofertę
http://www.premesso.pl/pozycjonowanie-kluczbork.html wink

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl