76

Odp: Nauka angielskiego z seriali, film├│w

Moim zdaniem to jest bardzo dobre rozwi─ůzanie poniewa┼╝ uczysz si─Ö akcentu i samej wymowy s┼éowa. Seriale po angielsku i do tego polskie napisy- najlepiej.

77

I'm thinking to start playing online poker, saw that website, seems to be a good place ...
judi qiu qiu

78

Od podstaw├│wki by┼éem w stanie ogl─ůda─ç filmy po angielsku (wtedy z napisami) i powiem szczerze: gdyby nie to, dzi┼Ť nie by┼ébym w tym miejscu gdzie jestem. Ch┼éonie si─Ö na ca┼ékowicie innym poziomie.

79

Jak najbardziej da si─Ö nauczy─ç angielskiego w┼éa┼Ťnie w ten spos├│b. Przecie┼╝ grunt to odpowiednio si─Ö os┼éucha─ç z j─Özykiem. W artykule  https://langzie.pl/blog/youtube-instagr ÔÇŽ moc-uczyc/ jest to dobrze wyt┼éumaczone. Warto korzysta─ç z takich okazji, bo to niesamowicie u┼éatwia nauk─Ö.

80

Mi taka nauka bardzo pomaga. Lubie ogl─ůda─ç filmy i seriale po angielsku ale z napisami.

81

Najlepsza jest taka nauka. P├│┼║niej dojdziesz do momentu gdy ogl─ůdasz bez napis├│w smile

82

Bardzo dobra metoda nauki angielskiego. Dla pocz─ůtkuj─ůcych polecam zacz─ů─ç od film├│w z napisami i dobrze ws┼éuchiwa─ç si─Ö co m├│wi─ů aktorzy.

83

Uwa┼╝am, ┼╝e to bardzo dobra droga do nauki j─Özyk├│w smile Szczeg├│lnie polecam na pocz─ůtek ogl─ůdanie z napisami angielskimi smile pomaga to doczyta─ç to co si─Ö nie us┼éysza┼éo smile

84

W podstawówce miałem trzy klasy angielskiego, całej reszty nauczyłem się z gier oraz filmów. Dzisiaj bez problemu komunikuje się z moimi klientami po angielsku smile

85

Jak kto┼Ť lubi ogl─ůda─ç filmy czy seriale to jest to jeden z najlepszych sposob├│w na nauk─Ö angielskiego. Przydadz─ů si─Ö tu na pewno dobre s┼éuchawki.

86

Od jakiego┼Ť czasu wykorzystuj─Ö t─ů metod─Ö nauki j angielskiego i powiem ┼╝e wida─ç rezultaty. Przede wszystkim mo┼╝na ┼éatwo za┼éapa─ç wiele typowych zwrot├│w u┼╝ywanych w tym j─Özyku.

87

Zapami─Ötywanie to umiej─Ötno┼Ť─ç, kt├│r─ů posiada ka┼╝dy cz┼éowiek. I dzi─Öki temu szybko przyswajamy wiedz─Ö, nauk─Ö. Warto jednak pami─Öta─ç, ┼╝e zapami─Ötywanie mo┼╝na wypracowa─ç. Ale my┼Ťl─Ö ┼╝e ka┼╝dy to potrafi, wystarczy popracowa─ç nad tym. Nawet polecam przeczyta─ç o tym ciekawy artyku┼é http://www.pou.pl/jak-lepiej-zapamietywac/

88

Wg mnie to najlepsza opcja. Od dawna ogl─ůdam filmy po angielsku czy niemiecku i stwierdzam ┼╝e bardzo mi to pomog┼éo w zrozumieniu j─Özyka big_smile

89

I David Mitchel working as an essay writer at Essay Writers UK. I love to share my experience how to learn different languages. Learning language well requires being as active as possible and making the learning as FUN for oneself as possible.

90

Uwa┼╝am to za bardzo skuteczn─ů nauk─Ö j. angielskiego. Na pewno sprawdzi si─Ö dla os├│b lubi─ůcych ogl─ůda─ç filmy.

91

Przy piosenkach, też łatwo zapamiętać nowe słówka (slang)

92

I like move ang smile

93

Ogl─ůdanie film├│w i seriali po angielsku nauczy┼éo mnie wi─Öcej, ni┼╝ kilka lat nauki w szkole.

94

Wielki progress z tak─ů nauk─ů, polecam!

95

Polecam ogl─ůda─ç seriale po angielsku z napisami angielskimi. Plotkara si─Ö do tego nadaje idealnie