Temat: kurs j─Özykowy warszawa

hej, od pewnego czasu szukam dobrego kursu j─Özykowego w warszawie. Chcia┼éabym w przysz┼éym roku podej┼Ť─ç do egzaminu na certyfikat FCE, ale boj─Ö si─Ö ┼╝e sama nie dam rady si─Ö odpowiednio do niego przygotowa─ç.  Problem jest taki, ┼╝e nigdy nie chodzi┼éam do ┼╝adnej szko┼éy j─Özykowej (za m┼éodu chodzi┼éam na korki, ale teraz mnie ju┼╝ na to nie sta─ç) wi─Öc nie mam bladego poj─Öcia kt├│r─ů wybra─ç. Macie mo┼╝e jakie┼Ť sugestie? Zastanawia┼éam si─Ö nad Empikiem, British School i Speak Up.

2

Odp: kurs j─Özykowy warszawa

Do┼é─ůczam si─Ö do pytania wink

3

Na waszym miejscu warto by┼éoby zdecydowa─ç si─Ö na Empik School. Sama ucz─Öszczam do nich na zaj─Öcia i bez problemu uda┼éo mi si─Ö zdoby─ç certyfikat FCE rok temu. Teraz celuj─Ö nieco wy┼╝ej i my┼Ťl─Ö, ┼╝e nie b─Öd─Ö mia┼éa problem├│w, bo na zaj─Öciach lektorzy potrafi─ů wyt┼éumaczy─ç wiele kwestii, kt├│re tylko z pozoru wydawa┼éy mi si─Ö trudne.
Pozdrawiam

4

Polecam Tobie szko┼é─Ö j─Özykow─ů Lang. Znajduje si─Ö ona w Warszawie na al. Niepodleg┼éo┼Ťci. Je┼Ťli zale┼╝y Ci na kursie typowo pod egzamin FCE to polecam ich kursy d┼éiugie albo  ekspresowe (dziesi─Ö─ç zaj─Ö─ç) przygotowuj─ůce w┼éa┼Ťnie do egzamin├│w FCE i CAE. Dodatkowo mo┼╝esz w okresie kursu korzysta─ç z indywidualnych konsultacji z lektorem. Zaj─Öcia prowadzone s─ů w ma┼éych, kameralnych grupach, do ka┼╝dego kursanta maj─ů indywidualne podej┼Ťcie. Fajnym dodatkiem jest darmowa kawka z ekspresu. Po takim przygotowaniu egzamin to piku┼Ť. Tym bardziej, ┼╝e mo┼╝esz go zdawa─ç r├│wnie┼╝ w siedzibie szko┼éy.

5

Detailed post!  ItÔÇÖs very informative and useful option for the daily online readers. Thumbs up for you! Newamericanjackets at Deadpool Jacket

6

I jak? jaka decyzja? smile

7

Mo┼╝e angielski przez skype? To te┼╝ ciekawa opcja. I bez wychodzenia z domu.

8

Te┼╝ poszukuj─Ö jakiej┼Ť dobrej szko┼éy j─Özykowej lub korepetytora.