Temat: referat tematyczny...

Witajcie, mam pro┼Ťb─Ö, czy kto┼Ť m├│g┼éby mi poradzi─ç, gdzie znajd─Ö informacje, czysto teoretyczne, dotycz─ůce zarz─ůdzania projektami? Zarz─ůdzanie takie jest dzi┼Ť stosowane we wszystkich obszarach handlowych, dlatego jest takie modne i chyba st─ůd ten temat... Chodzi g┼é├│wnie o pod temat: narz─Ödzia do zarz─ůdzania projektami... Mam napisa─ç referat, w j─Özyku angielskim, z t┼éumaczeniem dam sobie rad─Ö, ale potrzebuje podstawowej teorii!!! Gdzie mog─Ö znale┼║─ç informacje tego typu? Czy znajd─Ö co┼Ť w necie? Mo┼╝e na stronach tych firm, kt├│re oferuj─ů sprzeda┼╝ takich program├│w? Ale czy tam b─Ödzie wystarczaj─ůco informacji...?

2

Odp: referat tematyczny...

Witaj, informacje czysto teoretyczne znajdziesz w ksi─ů┼╝kach o tej tematyce lub jaki┼Ť publikacjach na ten temat w j─Özyku angielskim. Poza tym cz─Östo strony, kt├│re oferuj─ů oprogramowanie do zarz─ůdzania maj─ů kr├│tkie opisy produkt├│w na swoich stronach, na tym te┼╝ mo┼╝esz si─Ö oprze─ç i czerpa─ç z tego wiedz─ů. Tylko potem zamie┼Ť─ç to w bibliografii.

3

Sporo informacji znajdziesz na pewno w internecie. Tym bardziej, ┼╝e s─ů to podstawowe informacje. Mo┼╝esz te┼╝ popyta─ç osoby, kt├│ra pracuje w tej bran┼╝y. Na stronach firm z oprogramowaniem znajdziesz niewiele informacji.

4 (edytowany przez Patriiszia 2015-05-25 15:17:40)

Mo┼╝esz zasi─Ögn─ů─ç j─Özyka w firmach, kt├│re oferuj─ů w swojej sprzeda┼╝y takiego rodzaju oprogramowania oraz udost─Öpni─ů ci narz─Ödzia do zarz─ůdzania projektami, s─ůdz─Ö, ze przynajmniej w teorii to te uzyskane od nich informacje podgoni─ů ci troszk─Ö twoj─ů prac─Ö:-) mo┼╝e te┼╝ podziel─ů si─Ö z tob─ů wiedz─ů praktyczn─ů, kto wie? W ko┼äcu dla student├│w musz─ů by─ç jakie┼Ť taryfy ulgowe...:-) powodzenia w szukaniu i pisaniu twojej pracy:-)

5

I would recommend you to turn to the online custom writing papers services for a help with this issue. There are professional writers who can complete detailed research of high quality and provide you with any type of information you are looking for.

6 (edytowany przez lisaharris7 2016-04-07 06:50:38)

Totally readable blog! You have always inspired me through an informational concept work out. Keep sharing here!
batman trench coat at fitjackets