logo słówka

#1 2015-10-22 13:14:24

kawka
Nowy użytkownik

angielski po erasmusie

siemka mam taki problem. rok temu przez pol roku bylam na erasusie za granica i bardzo mi sie podobalo i niesamowicie sie tam obylam z jezykiem, ale mam taki problem ze byly tam rozne osoby i tez takie ktore slabo mowily po ang (zdania typu kali jesc, kali pic) i mam wrazenie ze nasluchalam sie tez tego zlego angielskiego. jak podtrenowac angielski ale taki bez bledow i polskich nalecialosci? nie mam czasu ani ochoty na szkoly jezykowe

#2 2015-10-23 09:53:19

kravmagapanda
Nowy użytkownik

Re: angielski po erasmusie

w jakim kraju bylas? mialas do czynienia z angielskimi native speakerami? wspolczuje ze nie podszkolilas bardziej jezyka, bo mieszkanie za granicą zawze procentuje.

#3 2015-10-26 09:54:37

myspeakshop
Użytkownik

Swoboda w mówieniu to bardzo ważna umiejętność przy posługiwaniu się językiem obcym. Jednak rzeczywiście, w trakcie wyjazdów bardzo łatwo nabrać też złych nawyków, które potem trudno wyplenić. Naturalnymi ekspertami od wyłapywania naszych błędów są oczywiście native speakerzy smile Jeżeli obecnie nie masz kontaktu z takimi osobami, nasza strona https://www.myspeakshop.com/ jest rozwiązaniem. MySpeakShop to witryna, która umożliwia prowadzenie konwersacji z wybranymi native speakerami przez skype’a. Sam ustalasz dowolny termin i częstotliwość konwersacji. W razie pytań - jestem do państwa dyspozycji.

#4 2015-10-26 11:53:12

kawka
Nowy użytkownik

byłam w czechach, ale sporo w mojej grupie bylo francuzow ktorzy badz co badz angielskiego nie maja najlepszego hmm/ btw skąd mam wiedzieć, że to prawdziwi nativi, a nei polacy udający nativów? tongue

#5 2015-10-26 15:57:51

myspeakshop
Użytkownik

Na stronie MySpeakShop znajdują się zarówno native speakerzy, jak i lektorzy danego języka. Każdy profil ma oznaczenie czy dana osoba jest zarówno nativem. Dodatkowo każda osoba posiada na swoim każdy lektor posiada na swoim profilu krótkie info, a także wideo, na którym można usłyszeć akcent i ocenić styl wyrażania danego lektora. Czy mogę jeszcze w czymś pomóc?

#6 2015-11-04 09:21:05

kawka
Nowy użytkownik

chce sie tylko upewnić - czyli jak dobrze rozumiem nie ma żadnych harmonogramów? i moge sobie przez tą platforme gadac z nativem rownie dobrze codziennie albo raz w tygodniu? pracuje i studiuje wiec takie rozwiazanie to dla mnie bajka

#7 2015-11-04 14:21:34

myspeakshop
Użytkownik

Zgadza się smile samodzielnie ustalasz konwersacje z naszymi native speakerami - w dogodnym dla siebie terminie. Mało tego - dzięki temu, że również samodzielnie wybierasz lektora, możesz zdecydować się na osobę o podobnych zainteresowaniach, co na pewno sprawi że lekcja będzie przyjemnie spędzonym czasem. Taka forma nauki po zajęciach czy po powrocie z pracy to wręcz relaks. smile

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl