51

Odp: Nauka j─Özyk├│w obcych przez skype - opinie

Ja osobi┼Ťcie tego nie widz─Ö, jest zawsze problem z nie najlepsz─ů jako┼Ťci─ů d┼║wi─Öku. Kolejny problem to brak grupy, gdzie mo┼╝na fajne ─çwiczenia robi─ç i scenki.

52

Nie jest ważny jaki kto ma plan do nauki języka angielskiego..Liczy się to aby realizować go w sposób systematyczny i sumienny. Ja nie byłem zdyscyplinowany i po 2 tygodniach braku nauki języka angielskiego bardzo dużo pozapominałem - słówek, czasów itp itd

53

Dla mnie najlepszym sposobem na nauke jest aplikacja na telefon: http://www.langmission.pl

54

Malo kt├│re szkolenie ma sens w internetowym wydaniu. Mo┼╝e wtedy gdy jest prowadzone na niskim poziomie, to jeszcze tak, ewentualnie je┼Ťli nie wymaga oceniania tego, co robi kursant, ale w pozosta┼éych przypadkach trudno oczekiwa─ç w taki spos├│b jako┼Ťciowej nauki.

55

Jest to ┼Ťwietna forma nauki. W ten spos├│b mo┼╝na nauczy─ç si─Ö dobrze m├│wi─ç po angielsku nie wychodz─ůc z domu. Spotka┼éem w internecie wiele ofert nauki w takim trybie.

56

Rozmowa w obcym j─Özyku to zawsze najlepszy spos├│b na nuczenie si─Öjego.

57

Uczyłem się tak angielskiego przez 2 lata, nie najlepiej to wspominam. sad

58

Rewelacyjna sprawa, nie ma nic lepszego ni┼╝ rozmowa z jakim┼Ť nativem big_smile. W ten spok├│j nauczy┼éem si─Ö ca┼éej cz─Ö┼Ťci werbalnej.

59

Niby fajne ale zale┼╝y na jakim poziomie, bo jak cz┼éowiek chce si─Ö uczy─ç od zera a tu nagle trafia na kogo┼Ť z takim akcentem ┼╝e nie idzie zrozumie─ç ani s┼éowa... tongue

60

Bardzo du┼╝o zale┼╝y na kogo trafimy, i nie chodzi tu nawet o umiej─Ötno┼Ťci j─Özykowe ale o charakter hmm...