76

Odp: J─śZYK ANGIELSKI na FACEBOOKU

Na facebooku jest du┼╝o nieciekawych profili, ze zb─Ödnymi zdaniami, s┼é├│wkami. Mo┼╝na jednak te┼╝ trafi─ç na  jak─ů┼Ť pere┼ék─Ö, tak my┼Ťl─Ö.

77

O tak dobrze oczywi┼Ťcie my┼Ťlisz ale jednak jest to wed┼éug mnie co innego - to tyczy si─Ö, ┼╝e nie wszystkie profile s─ů a┼╝ takie wiarygodne. Cz─Östo tylko robi─ů us┼éugi dla szk├│┼é j─Özykowych..Kto┼Ť zna taki fan page gdzie to mo┼╝na sobie po prostu z kim┼Ť popisa─ç i kto┼Ť poprawi nas co do gramatyki..

78

A nie wiem jak tam jest smile Nie posiadam tam konta to nie b─Öd─Ö si─Ö udziela┼é. S┼éysza┼éem, ┼╝e podobno co┼Ť tam jest i mo┼╝na si─Ö tam sporo rzeczy nauczy─ç. Oczywi┼Ťcie to nie jest to samo co nauka z nauczycielem na korepetycjach albo nauka na zaj─Öciach w grupie kilku os├│b wink

79

ale super big_smile

80

A jakie profile polecacie? wink

81

Profile? W jakim sensie? Chcia┼éaby┼Ť polubi─ç profile szk├│┼é j─Özykowych czy o co chodzi?

82

Najlepiej jest z lektorem ja w 6 miesi─Öcy zdoby┼éem naprawd─Ö ogromn─ů pewno┼Ť─ç siebie i jestem w stanie rozmawia─ç swobodnie po angielsku a wszystko dzi─Öki Marcinowi Www.englishschool.edu.pl  mo┼╝ecie spr├│bowa─ç sobie za darmo...

83

tez z ciekawo┼Ťci  sprawdze

84

Dzi─Öki temu profilowi nauczy┼éem si─Ö znacznie wi─Öcej s┼é├│wek ni┼╝ kiedykolwiek wcze┼Ťniej. Dzi─Öki smile

85

Generalnie najlepiej w┼é─ůczy─ç wszystko co si─Ö aby si─Ö stymulowa─ç. Zrezygnowa─ç z stron internetowych w j─Özyku polskim, czyta─ç newsy  i inne materia┼éy w j─Özyku angielskim (dobre ┼║r├│d┼éo to strony bbc - zar├│wno filmiki jak i pozosta┼ée materia┼éy. W domu ponalepia─ç karteczki z nazwami przedmiot├│w po angielsku, radio na angielski. Do tego w┼é─ůczy─ç rozmow─Ö z lektorem przez skype (ale wykwalifikowanym, nie byle studentem, ┼╝eby zapobiec utrwaleniu b┼é─Ödnych nawyk├│w j─Özykowych) na przyk┼éad z http://www.korkiangielski.pl. A ju┼╝ dla totalnie zmotywowanych ludzi do┼é─ůczy─ç do tego jaki┼Ť kurs w stylu etutora lub innego tego typu rozwi─ůzania i ju┼╝ mamy komplet. Nie ma opcji by w ci─ůgu miesi─ůca, do dw├│ch zacz─ů─ç si─Ö komunikowa─ç po angielsku a po kilku jeszcze miesi─ůcach osi─ůgn─ů─ç poziom b2 a mo┼╝e i wy┼╝ej. Tylko ┼╝eby nauczy─ç si─Ö j─Özyka i s┼é├│wek trzeba by─ç bardzo systematycznym. Bez tego, to wszystko b─Ödzie psu na bud─Ö.
Pozdrawiam

86

To niesamowite ┼╝e teraz j─Özyk├│w mo┼╝na si─Ö uczy─ç wsz─Ödzie. Szkoda, ze m┼éodzi tego nie wykorzystuj─ů, ale to ich sprawa. smile

87

┼Üwietna sprawa. Niekonwencjonalne nauki s─ů bardzo interesuj─ůce.

88

Ja ustawi┼éem sobie j─Özyk angielski na fejsbuku. I niekt├│re s┼é├│wka szybciej wchodz─ů do g┼éowy. smile

89

Też sobie założe konto na fb bo jestem ciekawa co tam się dzieje;)

90

O, przyda mi si─Ö big_smile

91

Musz─Ö polubi─ç. Na pewno si─Ö przyda.

92

Ka┼╝da metoda na poszerzenie j─Özykowych umiej─Ötno┼Ťci ,jest dobra.

93

kto jeszcze siedzi na fb...

94

na fb jest du┼╝o fajnych funpages

95

Widzia┼éam, ┼Ťwietna sprawa!

96

;ddddddddddddddddd

97

W sumie co┼Ť w tym jest, teraz j─Özyk├│w mo┼╝na si─Ö na wiele sposob├│w uczy─ç.

98

siema ;d

99

borykam sie z problemem z uzależnieniem od słodyczy co powinnienem zrobic ?

100 (edytowany przez michalina_madej 2016-08-22 13:54:10)

Hej wszystkim! Potrzebuje porady, pracuje nas za┼éo┼╝eniem szko┼éy j─Özykowej i potrzebuje za┼éo┼╝y─ç strone internetow─ů, czy wiecie co┼Ť o firmie studiowww http://www.studiowww.pl? Dzi─Öki za pomoc