51

Odp: J─śZYK ANGIELSKI na FACEBOOKU

To podajcie taki sprawdzony przez was w┼éa┼Ťnie fan page bo przecie┼╝ tutaj jak zauwa┼╝y┼éem to zdecydowanie chyba lepiej jest no nie wiem od kogo┼Ť wzi─ů─ç co┼Ť ciekawego bo w┼éa┼Ťnie chyba jak ja szuka┼éam to tylko znajdywa┼éam co┼Ť takiego jak tylko kursy j─Özyka obcego gdzie trzeba by┼éoby si─Ö jako┼Ť zapisa─ç przecie┼╝..

52

Nie znam takiej sprawdzonej strony akurat na FACEBOOKU : D z tego powodu i┼╝ ja tam nie mam konto bo to jest strata czasu. Je┼Ťli mam si─Ö uczy─ç angielskiego ju┼╝ jako┼Ť przez neta to szukam w┼éa┼Ťnie na forum jaki┼Ť ciekawych tutaj rzeczy lub jakie┼Ť og┼éoszenia kto by sobie popisa┼é w j─Özyku angielskim he i jest lepiej

53

No w┼éa┼Ťnie co┼Ť w tym musi by─ç, ┼╝e po prostu FB to jest zdecydowana strata czasu ; ) lepiej ju┼╝ chyba si─Ö uczy─ç angielskiego gdzie┼Ť na skype - um├│wi─ç si─Ö z kim┼Ť by po prostu przez jaki┼Ť okres czasu rozmawia─ç zamiast w j─Özyku polskim to angielskim ; ) zawsze mo┼╝na wtedy si─Ö wspiera─ç jakim┼Ť s┼éownikiem polsko angielskim

54

No ale ludzie teraz wszedzie daja te kciuki do g├│ry - je┼Ťli o mnie chodzi to mam facebooka i jak chc─Ö poszuka─ç angielskiego na nim to po prostu najcz─Ö┼Ťciej akurat no wiecie zabieram si─Ö za szukanie jaki┼Ť takich lokalnych stronek

55

No niech daj─ů te lajki jak lubi─ů a w tym nic z┼éego nie widz─Ö bo akurat to nie jest taki z┼éy spos├│b na nauk─Ö j─Özyka angielskiego : ) tylko ja jeszcze nie spotka┼éem tego, ┼╝ebym na jakiej┼Ť stronie by┼éaby wymiana zda┼ä mi─Ödzy u┼╝ytkownikami (chyba przez to, ┼╝e zarz─ůdcy strony lub prowadz─ůcy fan page maj─ů problem, kt├│re posty na tablicy akcpetowa─ç : D )

56

Nie ma żadnych argumentów za aby założyć konto na fb... To czyste korpo które na nas żeruje smile

Pozdrtawiam!
http://www.ogrodmiejski.pl/

57

Tak zdecydowanie FB zarabia na ka┼╝dym u┼╝ytkowniku nie wiem ile dok┼éadnie i nie chce m├│wi─ç, ┼╝eby was po prostu nie oszuka─ç hhyhy Je┼Ťli o mnie chodzi to akurat ja tam te┼╝ nie mam konto bo zjada mi to czas ; ) jedynie tam tylko prowadz─Ö mojego firmowego fan page ale to tylko w celach zarobkowych i nic wi─Öcej : D

58

Ja akurat si─Ö ucz─Ö na FB bo to jest taki fajny spos├│b na nauk─Ö : )) znalaz┼éem tam tak─ů zaprzyja┼║nion─ů uczelni─Ö i po prostu z ni─ů sobie czasem pokewnersuj─Ö lub te┼╝ jako┼Ť rozwi─ů┼╝e testy, kt├│re na stronie maj─ů i tak to si─Ö wszystko toczy :  )je┼Ťli akurat chodzi o to czy mam tam konto to mam ale jedynie z fan page

59

Z tego czego┼Ť masz tylko konto ale czemu tak ma┼éo : D ? Przecie┼╝ za┼é├│┼╝ sobie konto normalne i doce┼ä te mo┼╝liwo┼Ťci co akurat daje ten facebook do nauki j─Özyka angielskiego. Ja tutaj jestem w tej specjalnej grupie w┼éa┼Ťnie od anglika i tak jako┼Ť si─Ö to u mnie toczy, ┼╝e dodajemy sobie posty i wszystko piszemy po angielsku.

60

Ja gor─ůco Wam polecam zar├│wno kursy jak i profil na Facebooku prowadzone przez naprawd─Ö ┼Ťwietn─ů nauczycielk─Ö angielskiego, p. Beat─Ö Miko┼éajewsk─ů. Uczy wymowy angielskiej- w bardzo interesuj─ůcy i skuteczny spos├│b. http://www.unpolish.pl/

61

Czy to jest w pe┼éni darmowe i bezp┼éatne ? Lepiej by by┼éo jakby┼Ť poda┼é ca┼éego jej fanpage. Bo tak to nic nam to nie m├│wi bo to jest tylko ta strona firmowa. Ja nie mam facebooka i z tego tu powodu nie mog─Ö nic lajkowa─ç i nic nie mog─Ö tam dodawa─ç i postowa─ç big_smile

62

Nawet nie wiedzia┼éam je┼Ťli mam by─ç szczera ┼╝e na facebooku s─ů jakiekolwiek strony za po┼Ťrednictwem kt├│rej mo┼╝na nauczy─ç si─Ö angielskiego. Wprawdzie widzia┼éam jakie┼Ť z pojedynczymi zwrotami kt├│re warto zna─ç lub cz─Östo s─ů w nich b┼é─Ödy i tak dalej ale do tego trzeba miec jak─ů┼Ť wiedz─Ö.

63

Tak kole┼╝anko s─ů takie strony i ja w┼éa┼Ťnie z nich korzystam smile czasem nawet na nich si─Ö pojawiaj─ů jakie┼Ť konkursy dotycz─ůce angielskiego. Np. je┼Ťli w szybkim czasie si─Ö rozwi─ů┼╝e jak─ů┼Ť krzy┼╝├│wk─Ö lub co┼Ť w tym stylu to mo┼╝na wtedy liczy─ç na jak─ů┼Ť nagrod─Ö w postaci jakiego┼Ť fajnego gad┼╝etu chocia┼╝by jaki┼Ť kubek czy te┼╝ nawet jaki┼Ť d┼éugopis. smile fajnie jest bra─ç udzia┼é w tego typu rzeczach.

64

Nie wiedzia┼éam ┼╝e mo┼╝na uczy─ç sie j─Özyka angielskiego za po┼Ťrednictwem tego portalu. Prawd─Ö m├│wi─ůc jestem jego u┼╝ytkowniczk─ů od bardzo, bardzo dawna i jako┼Ť nie przysz┼éo mi nawet do g┼éowy ┼╝eby poszuka─ç tego typu stron czy aplikacji do polubienia, db wiedzie─ç!

65

stasia15 napisał/a:

Nie wiedzia┼éam ┼╝e mo┼╝na uczy─ç sie j─Özyka angielskiego za po┼Ťrednictwem tego portalu. Prawd─Ö m├│wi─ůc jestem jego u┼╝ytkowniczk─ů od bardzo, bardzo dawna i jako┼Ť nie przysz┼éo mi nawet do g┼éowy ┼╝eby poszuka─ç tego typu stron czy aplikacji do polubienia, db wiedzie─ç!

To ma si─Ö rozumie─ç, ┼╝e teraz ju┼╝ w┼éa┼Ťnie zaczynasz si─Ö uczy─ç j─Özyka angielskiego jako┼Ť tak na FB ? smile b─Ödziemy Ciebie tutaj sprawdza─ç i zobaczymy jakie to b─Öd─ů u Ciebie post─Öpy, bo nie mo┼╝e by─ç takiej sytuacji i┼╝ tylko si─Ö pochwali┼éa┼Ť tym, ┼╝e w┼éa┼Ťnie napisa┼éa┼Ť o db wiedzie─ç o b─Öd─Ö si─Ö uczy─ç a tak naprawd─Ö nie ruszysz nawet za nauk─Ö czego┼Ť takiego..Lepiej si─Ö zabierz do roboty bo angielski si─Ö zawsze przyda.

66

nie wiem jak Wy ale facebook do mnie nie przemawia jako mo┼╝liwo┼Ť─ç nauki j─Özyka angielskiego ale z drugiej strony jak kto┼Ť chce mo┼╝e mu to pomaga ja odkry┼éem ciekawy program duolingo on jest chyba na google play - jest to co prawda dla pocz─ůtkuj─ůcego ale jest ok

67

Na FB chyba nie warto się uczyć i nic tutaj ciekawego nie ma. Jak się wchodzi na stronę to tylko trzeba klikać w ten znacznik Lubie to. Zupełnie niepotrzebnie bo akurat to do niczego nie służy. Nie mam tam żadnych dobrych rzeczy. Trzeba się uczyć z seriali angielskich.

68

FB to nie jest szko┼éa j─Özykowa, a jedynie targowisko prze┼Ťmiewczo┼Ťci i zabawnych termin├│w. Ludzie to by chcieli wszystko mie─ç w komputerze, za darmo i w og├│le ju┼╝ teraz, a z j─Özykiem to si─Ö niestety trzeba troch─Ö wysili─ç.

69

Istnieje wiele stron na Facebooku, kt├│re codziennie dostarczaj─ů posty dotycz─ůce konkretnych wyra┼╝e┼ä, s┼é├│wek, zasad gramatycznych. Takie strony s─ů nakierowane ┼Ťci┼Ťle na nauk─Ö. Je┼╝eli zna si─Ö podstawy to mo┼╝na polubi─ç jaki┼Ť angloj─Özyczny fanpage, kt├│ry odpowiada nam tematycznie i w ten spos├│b mie─ç codzienny kontakt z j─Özykiem.

70

naprawd─Ö mo┼╝na uczy─ç si─Ö j─Özyka angielskiego za po┼Ťrednictwem tego portalu.  m├│wi─ůc  najog├│lniej jestem jego u┼╝ytkownikiem od bardzo dawna i jako┼Ť nie przysz┼éo mi nawet do g┼éowy ┼╝eby poszuka─ç tego typu stron czy aplikacji do polubienia, fajnie wiedzie─ç ┼╝e takie co┼Ť istnieje.

71

Dobrze wiedzie─ç ale ja z tego typu nie korzystam bo przede wszystkim to mnie nie interesuj─Ö. Wol─Ö zdecydowanie sobie jako┼Ť to powiedzie─ç, ┼╝e lubi─Ö korzysta─ç z rzeczy takich bardziej on-line, przede wszystkim jak no nie wiem gotowe aplikacj─Ö albo na iOS albo aplikacj─Ö na Androida.

72

Do tej pory nie znalazłam sensownego walla na facebooku z językami obcymi, ten, który polecasz zalajkowałam. Zobaczymy, na ile będzie przydatny, Dzięki serdeczne.

73

A na fb mi j─Özyk angielski nie jest potrzebny. Nie znalaz┼éem jeszcze w swojej karierze takie fan page co by uczy┼é od podstaw angielskiego. Znalaz┼éem tylko strony gdzie si─Ö reklamuj─ů jakie┼Ť szko┼éy j─Özykowe co do swojego j─Özyka i nic wi─Öcej to nie by┼éo.

74

Jest wiele stron na FB, kt├│re ucz─ů np. fajnych zwrot├│w po angielsku. Sama mam kilka zlajkowanych i z ka┼╝dej cos tam wyci─ůgam smile

75

Ja nigdyy nie korzysta┼éam z facebooka jako sposobu na nauke j─Özyka, wydaje mi si─Ö to dosy─ç trudne, przeciez ludzie na fb pisz─ů z takimi b┼é─Ödami ze oja. Lepiej jest korzysta─ç z duolingo, ja sama oswajam sie tam z j─Özykiem hiszpanskim, wiadomo ze or┼éem nie b─Öd─Ö, ale to da mi juz dobra wprawke przed korepetyzjami. smile ucze si─Ö od miesi─ůca i widze post─Öpy zobacz