26

Odp: J─śZYK ANGIELSKI na FACEBOOKU

Nie pozostaje nic innego, jak tylko POLUBI─ć smile

27

Mam polubionych kilka takich fanpage - ┼Ťwietna sprawa

28

Ja te┼╝ regularnie odwiedzam podczas pracy. Bardzo przydatne.

29 (edytowany przez EcoReuben79 2015-05-27 11:47:14)

Uwielbiam te wszystkie strony na facebooku, bo dobrze zast─Öpuj─ů one tradycyjne fiszki i karty typu memo. Rozwi─ůzanie jedno s┼é├│wko jeden dzie┼ä jest naprawd─Ö niezobowi─ůzuj─ůce. ┼üatwo przyswoic szczeg├│lnie mniej popularne zwroty.

Szukasz nowinek  internetowych, komputerowych czy multimedialnych? Wejd┼║ na tego bloga http://napulpicie.bloog.pl/  i dowiedz si─Ö wielu ciekawostek!

30 (edytowany przez EKOBABARA1692 2015-06-23 21:02:57)

Ciekawy pomys┼é z tym facebookiem - ja akurat wchodz─Ö na niego rzadko, ale na pewno b─Öd─Ö zagl─ůda─ç na stron─Ö o angielskim. Widz─Ö, ze storna jest prowadzona w ciekawy spos├│b i bardzo rzetelnie. Powinna zyskiwa─ç kolejnych fan├│w smile

No daga stworzyla chyaaba z pierwszej milosci swoj pierwszy blog - https://dagarodzinnie.wordpress.com/ calkiem jej dobrze wyszedl i mysle trzeba na niego zajrzec. Macie linka

31

Fajnie, ┼╝e obok beznadziejnych stron i profili powstaj─ů te┼╝ takie smile

32 (edytowany przez Thecheyenne2845 2015-06-07 19:02:52)

Hej, faktycznie fajna strona i juz jestem fank─ů. A propos nauki w trakcie korzystania z tego typu stron. Jest ich du┼╝o, sama za┼éo┼╝y┼éam niedawno blog, kt├│ry te┼╝ potrzebuje fan├│w ;-)
Mo┼╝e wam sie spodoba. Zapraszam

Szukasz inspiracji modowych i informacji o hitach tego sezonu? Wejd┼║ na tego bloga http://piknaimoda.yolasite.com/  i ogl─ůdaj setki inspiracji!

33

Te┼╝ lajkuj─Ö kilka takich fanpage'├│w i my┼Ťl─Ö, ┼╝e to dzia┼éa jak fiszki. Jak cz─Östo na co┼Ť patrzysz to si─Ö uczysz, jakby mimowolnie co┼Ť zapami─Ötujesz. ┼Üwietna sprawa, jak kto┼Ť scrolluje sobie aktualno┼Ťci i mo┼╝e wynie┼Ť─ç z tego co┼Ť po┼╝ytecznego.

34 (edytowany przez lona2881 2015-06-22 11:25:58)

kate0507 napisał/a:

Oczywi┼Ťcie, ┼╝e warto. Nawet osoba z facebookiem w┼é─ůczonym 24/24 co┼Ť tam pod┼éapie wink

Ja wol─Ö zdecydowanie inne formy nauki takie kt├│re przynios─ů prawdziwe efekty
Strona mojego ch┼éopaka co dopiero zaczyna w bran┼╝y, http://januszek205.tumblr.com/ ale ma ju┼╝ sw├│j fanpage na facebooku wi─Öc jakby kto┼Ť chcia┼é to mog─Ö go poda─ç za friko w prywatnej wiadomo┼Ťci smile

35

angielski na facebooku to jedno, ale angielski uzytkowników facebooka to drugie... i zdecydowanie bardziej zabawne niż to pierwsze. wiadomo, jezyka nie trzeba znać perfect żeby się dogadać, ale jak już prowadzi się stronę w tym języku.. wypadałoby. ;d

36

Jak si─Ö prowadzi stron─Ö albo profil w j─Özyku angielskim to oczywi┼Ťcie trzeba mie─ç bardzo dobrze opanowan─ů znajomo┼Ť─ç j─Özyka. A masz jaki┼Ť konkretny przyk┼éad na my┼Ťli?

37

O, fajna stronka:)

38

Jaki fanpage FB mo┼╝ecie poleci─ç? Mam polubionych kilka stron, ale szukam czego┼Ť nowego - najlepiej w formie fiszek lub idiom├│w smile

39

Podepn─Ö si─Ö do pytania powy┼╝ej. Szukam ciekawej strony na FB z fiszkami lub idiomami. Wiem, ┼╝e jest takich stron ca┼ékiem du┼╝o. Jakie s─ů Wasze ulubione?

40

Na FB jest mn├│stwo stron, kt├│re mo┼╝na sobie przegl─ůda─ç i troch─Ö si─Ö dokszta┼éca─ç z angielskiego. Sama polubi┼éam kilka takich stronek z idiomami i s┼é├│wkami, kt├│rych nie ucz─ů w szkole.

41

Tyle os├│b zachwala nauk─Ö przez internet, tak┼╝e na FB, a ja nie jestem do tego przekonana. Wszystkie te stronki s─ů ciekawe, ale wiele z przyk┼éad├│w nie jest przydatnych w codziennej rozmowie. Dla mnie to ciekawostki, ale nie ┼║r├│d┼éo wiedzy.

42

A ja polecam gierki po angielsku na facebooku. Fajna sprawa, bo zawsze można nauczyć się kilku nowych i przydatnych zwrotów. W ogóle internet to dobre źródło wiedzy.

43

Ok, tak bardzo zachwalacie nauk─Ö j─Özyka angielskiego na Facebooku, ale czy mo┼╝ecie podzieli─ç si─Ö konkretnymi adresami stron z kt├│rych korzystacie? Nie wiem co macie na my┼Ťli - jakie┼Ť aplikacje czy stronki?

44

Native speaker z wieloletnim do┼Ťwiadczeniem w nauczaniu udzieli korepetycji z j─Özyka angielskiego. Udzielam korepetycji i prowadz─Ö zaj─Öcia z j─Özykowe dla r├│┼╝nych grup wiekowych. Nauczanie angielskiego to moja pasja, ze mn─ů nauczysz si─Ö nie tylko j─Özyka, ale poznasz r├│wnie┼╝ kultur─Ö i tradycje mojego kraju. Gwarantuj─Ö ciekawe zaj─Öcia i skuteczn─ů nauk─Ö. Zaj─Öcia mog─ů odbywa─ç si─Ö w siedzibie szko┼éy, online lub z dojazdem do ucznia!
Nasz spos├│b nauczania jest sprawdzony i skuteczny, poniewa┼╝ opiera si─Ö na nauczaniu poprzez praktyk─Ö i ci─ůg┼éym u┼╝ywaniu j─Özyka obcego w czasie zaj─Ö─ç. Na zaj─Öciach korzystamy z metod k┼éad─ůcych nacisk na rozumienie tekstu s┼éuchanego i czytanego, i motywujemy uczni├│w do ci─ůg┼éego m├│wienia, przez co ─çwicz─ů gramatyk─Ö w spos├│b najbardziej naturalny ÔÇô rozmawiaj─ůc.

kurs z j─Özyka angielskiego

Skontaktuj si─Ö z Nami mailowo lub telefonicznie!

ADRES: ul. Świętokrzyska 20, Piętro IV, Lokal 413, Warszawa.

EMAIL: Kontakt@SzkolaJezykowaWSL.pl

TELEFON: +48 883 79 56 52

FANPAGE: Facebook/SzkolaJezykowaWSL

45

Ta propozycja nauki to jest po prostu jaka┼Ť tylko stacjonarna czy tutaj w gr─Ö mo┼╝e wej┼Ť─ç taka nauka po prostu zdalna ? Bo jako┼Ť nie mia┼ébym czasu na dojazdy a┼╝ do Stolicy naszej Polski ehh Chcia┼ébym w┼éa┼Ťnie jaki┼Ť korepetycji ale w spos├│b taki, ┼╝e po prostu na Skype. Tutaj chyba nie by┼éoby z tym problemu?

46

Widziałam kilka niezłych fanpage wink

47

skoro jest tyle dobrych fanpag├│w na FB, to mo┼╝e podzielicie si─Ö linkami? Sam ch─Ötnie ogarn─Ö kilka. Najbardziej zale┼╝y mi na szlifowaniu j─Özyka i dzielenie si─Ö widz─ů.

48

Hej, z t─ů nauk─ů angielskiego na FB to macie na my┼Ťli jakie┼Ť gierki j─Özykowe czy po proste fanpage ze zbiorem r├│┼╝nych przydatnych zwrot├│w? Jestem bardzo ciekawy i sam ch─Ötnie skorzystam.

49

Nie mam nic takiego ale co Ty powa┼╝nie chcesz gra─ç w jakie┼Ť gry ? Przecie┼╝ zdecydowanie lepiej jak na fb co┼Ť poczytasz sobie i no nie wiem to bardziej Ci si─Ö jako┼Ť przyda do tego, ┼╝eby┼Ť jako┼Ť rozwin─ů┼é swoj─ů umiej─Ötno┼Ť─ç j─Özyka angielskiego. Po prostu nie graj w gry i zajmij si─Ö czym┼Ť powa┼╝niejszym Panie : DD

50

Istnieje wiele stron na Facebooku, kt├│re codziennie dostarczaj─ů posty dotycz─ůce konkretnych wyra┼╝e┼ä, s┼é├│wek, zasad gramatycznych. Takie strony s─ů nakierowane ┼Ťci┼Ťle na nauk─Ö. Je┼╝eli zna si─Ö podstawy to mo┼╝na polubi─ç jaki┼Ť angloj─Özyczny fanpage, kt├│ry odpowiada nam tematycznie i w ten spos├│b mie─ç codzienny kontakt z j─Özykiem.