Temat: nauka włoskiego przez Skype

Czy chcesz szybko i bez wychodzenia z domu nauczyć się włoskiego?
Dzi─Öki www.naukawloskiego.pl to ┼╝aden problem!
Teraz nauczyciela w┼éoskiego spotkasz w swoim domu. Tw├│j lektor b─Ödzie widoczny na ekranie, a lekcje b─Öd─ů odbywa┼éy si─Ö na ┼╝ywo przez Skype.
Sprawd┼║ ofert─Ö na www.naukawloskiego.pl i rozpocznij nauk─Ö ju┼╝ dzi┼Ť! Pierwsza lekcja jest darmowa!

2

Odp: nauka włoskiego przez Skype

Cze┼Ť─ç. Jestem ciekawa jakie s─ů Wasze do┼Ťwiadczenia w kwestii nauki j─Özyk├│w obcych przez skype. Od Nowego Roku planuj─Ö zacz─ů─ç taki kurs z niemieckiego i nie wiem za bardzo czego si─Ö spodziewa─ç. A mo┼╝e kto┼Ť s┼éysza┼é o Szkole J─Özyk├│w Obcych Shamrock i m├│g┼éby si─Ö podzieli─ç opini─ů? Pozdrawiam.

3

mnie jako┼Ť nie specjalnie przekonuje to, ┼╝eby si─Ö uczy─ç j─Özyka przez skypea jednak potrzebuj─Ö kontaktu z drugim cz┼éowiekiem, a najlepsze dla mnie s─ů kursy j─Özykowe za granic─ů. By┼éam kilka razy z Gloss─ů w Anglii i na Malcie i przyznam, ┼╝e mo┼╝na si─Ö bardzo du┼╝o nauczy─ç, pozna─ç wielu ciekawych ludzi i mi┼éo sp─Ödzi─ç czas.

4

Mnie jako┼Ť nauka na skypie w og├│le nie kr─Öci. A co jak internet si─Ö popsuje? Zdecydowanie wol─Ö realny kontakt smile