logo słówka

#1 2011-04-02 20:06:57

Olivia
Użytkownik

Kurs języka

Zamierzam rozpocząć naukę języka hiszpańskiego, chcę zapisać się do dobrej szkoły językowej.
Jaką mi polecacie?

#2 2011-04-05 14:00:35

Olivia
Użytkownik

Re: Kurs języka

Chyba nie sprecyzowałam mojego pytania i dlatego nie uzyskałam odpowiedzi. Chodzi i mi o szkołę językową, która specjalizuję się tylko w języku  hiszpańskim, która nie tylko uczy ale i promuję kulturę Hiszpanii.

#3 2011-09-02 09:35:20

Lanna
Nowy użytkownik

nie podałaś koleżanko żadnych dodatkowych info, ciężko coś doradzić. Ja też szukałam kursów w takiej szkole ale ostatecznie wybrałam inaczej, jestem z katowic i tu sobie upatrzyłam lingua house na kurs metodą bezpośrednią, niedługo się zaczyna i mam nadzieję, że będzie super bo znajoma, która chodziłą do tego samego lektora była bardzo happy.

#4 2011-11-30 14:28:44

porto_alegre
Nowy użytkownik

Witaj, Zapraszamy Cię do szkoły Porto Alegre. Prowadzimy kursy języka hiszpańskiego oraz portugalskiego na 5 poziomach zaawansowania. Grupy liczą max. 10 osób. Panuje u nas przyjazna atmosfera. Dzięki pasji i zaangażowaniu jesteśmy również swoistym centrum kultury. Zajmuje się organizacją wykładów, warsztatów literacki, projekcji filmowych etc. Nasze placówki znajdują się w Krakowie, Katowicach i Gliwicach. Kursy językowe prowadzimy również on-line.

#5 2011-12-02 22:20:09

Elik
Pisarz

A dla tych którzy są w Hiszpanii i chcą brać udział w kursie j.hiszpańskiego, a nie mają zbyt dużo kasy polecam poszukać siedziby "Asociación LaCasaGrande", gdzie bezpłatnie organizowane są kursy dla obcokrajowców.Trochę ciężko się tam załapać, bo chętnych jest bardzo dużo, ale nie jest to niemożliwe.
Oto ich logo, które pomoże odnaleźć ich siedzibę:

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/161899_142299039153188_6235298_n.jpg

Są trzy stopnie zaawansowania. Kurs podstawowy trwa dwa i pół miesiąca.
Po takim kursie otrzymuje się certyfikat pod warunkiem, że nie było więcej jak 20% (usprawiedliwionych np. zwolnieniem lekarskim) nieobecności, a po trzech nieusprawiedliwionych nieobecnościach osoba zostaje skreślona z listy. Warto spróbować, bo takie zajęcia oprócz pogłębiani znajomości języka(lub wręcz nauki od podstaw), pomagają bardziej zintegrować się ze środowiskiem.
Tak przynajmniej jest w Walencji. Myślę, że w innych miejscach w Hiszpanii jest podobnie.

#6 2011-12-18 21:18:27

Elik
Pisarz

#7 2012-10-27 22:37:27

Marek_22
Nowy użytkownik

CZEŚĆ!
A ja chciałem polecić świetną szkołę języka hiszpańskiego w Warszawie Nuria en español. Uczę się u nich od 1,5 roku i jest super. Mają świetną, skuteczną autorską metodę nauki języka. Jestem bardzo zadowolony bo to co najważniejsze czyli umiejętność porozumiewania się po hiszpańsku w moim przypadku stała się faktem. Oczywiście jeszcze dużo muszę się nauczyć bo język hiszpański mimo, że nie jest trudny to trzeba kilku lat aby osiągnąć quam. Ja chcę być poznać język hiszpański najlepiej jak dam  radę bo dzięki lektorom z Nuria en español stał się moją pasją. Potrafią zaszczepić miłość nie tylko do hiszpańskiego ale i do kultury hiszpańskiej. Z tego co wiem to teraz szkoła ma w ofercie kurs hiszpańskiego w promocji za pierwszy semestr nauki. Mój brat chyba się właśnie zapisuje. Ja dojeżdżam do stolicy kilkadziesiąt kilometrów, ale do tej szkoły warto chodzić na kurs hiszpańskiego, Warszawa i jej dla mnie odległość nie stanowi problemu. Hiszpański stał się moją pasją, a ja jestem konsekwentny i nie odpuszczę dopóki nie nauczę się tego języka. Polecam.

#8 2013-07-04 20:45:32

zuzamonia650
Bywalec

Pamiętam by samemu również pracować nad językiem, fajna jest aplikacja na komórkę z Fiszkami czy nagrania mp3 http://www.fiszki.pl/jezyk-hiszpanski/m … a-telefon/

#9 2013-08-12 19:56:22

wojtek997
Redaktor

Ja polecam od samouczków. Najlepiej zacząć od wydawnictw PONS albo Edgard. Napewno pomocna okaże się strona www.busuu.com

#10 2013-10-15 15:01:28

konto usuniete
Nowy użytkownik

Instytut Cervantesa nie jest zly, ale to tylko Warszawa i Kraków, niestety jak jest w innych miastach nie wiem.
W Warszawie oczywiście szkół jest sporo, więc są i dobre, ale z wlasnego doświadczenia mogę polecić tylko Cervantesa smile

#11 2013-10-22 17:23:39

riteczka
Bywalec

Elik napisał:

A dla tych którzy są w Hiszpanii i chcą brać udział w kursie j.hiszpańskiego, a nie mają zbyt dużo kasy polecam poszukać siedziby "Asociación LaCasaGrande", gdzie bezpłatnie organizowane są kursy dla obcokrajowców.Trochę ciężko się tam załapać, bo chętnych jest bardzo dużo, ale nie jest to niemożliwe.
Oto ich logo, które pomoże odnaleźć ich siedzibę:

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak … 5298_n.jpg

Są trzy stopnie zaawansowania. Kurs podstawowy trwa dwa i pół miesiąca.
Po takim kursie otrzymuje się certyfikat pod warunkiem, że nie było więcej jak 20% (usprawiedliwionych np. zwolnieniem lekarskim) nieobecności, a po trzech nieusprawiedliwionych nieobecnościach osoba zostaje skreślona z listy. Warto spróbować, bo takie zajęcia oprócz pogłębiani znajomości języka(lub wręcz nauki od podstaw), pomagają bardziej zintegrować się ze środowiskiem.
Tak przynajmniej jest w Walencji. Myślę, że w innych miejscach w Hiszpanii jest podobnie.

A czy na Tenerifie mozna znalesc jakies darmowe lekcje hiszpanskiego?

#12 2013-12-25 15:54:48

mialmaespanola
Nowy użytkownik

Na pewno bardzo dobrą opcją są kursy w Instytycie Cervantesa - uczysz się z nativami, a jak wiadomo ta forma nauki jest dużo lepsza niż z polskimi lektorami smile Instytut prowadzi też kursy specjalistyczne i przygotowujące do DELE, wszystko możesz wyczytać na ich stronie smile
polecam i z doświadczenia wiem, że warto! smile

Jeśli masz taką możliwość, możesz wybrać kursy wyjazdowe w Hiszpanii - baaardzo dużo się nauczysz i to w praktyce! smile
------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://mialmaespanola.blogspot.com/ - blog o Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl