logo słówka

#1 2010-11-23 13:15:26

mar13
Bywalec

Turecki w Turcji

Hej!

szukam szkoly tureckiego w stambule?
czy ktos z Was byl moze na takim wyjezdzie?

Pozdrawiam
Mariusz

#2 2010-12-08 14:49:24

Vikia
Bywalec

Re: Turecki w Turcji

W tej szkole oferują naukę języka tureckiego w Turcji
http://www.privet.edu.pl/jezyk-turecki- … l#pagedown

Ostatnio edytowany przez Vikia (2010-12-08 14:51:25)

#3 2011-01-26 10:35:38

uikasai
Użytkownik

Jeśli temat jest jeszcze aktualny - bardzo polecam Ci państwową sieć szkół uczących języka tureckiego o nazwie TÖMER. Formalnie szkoły te są częścią Uniwersytetu Ankarskiego, ale zlokalizowane są w odrębnych siedzibach. Lekcje prowadzone są w centrum, ceny są standardowe, prowadzą tam też  kursy innych języków obcych. Co ważne, oferują dobrze zorganizowane kursy wakacyjne, intensywne, z możliwością płynnego kontynuowania nauki na wyższych poziomach przez całe lato. Mają przejrzysty podział na grupy zaawansowania, podzielone na mniejsze jednostki, co stanowi znaczne ułatwienie przy szukaniu grupy na zbliżonym poziomie, a także w przypadku potrzeby zrobienia przerwy w nauce (nie trzeba np. powtarzać lub czekać pół roku na grupę na tym samym poziomie). Można się na nie dostać bezpłatnie w ramach rządowego stypendium, wtedy dodatkowo bezpłatne jest zakwaterowanie w akademiku.
Ja sama ukończyłam kilka poziomów w Izmirze i byłam bardzo zadowolona. Poziom kursu był dobry, szczegółowy, nauczyciele na początku zmieniali się w ustalonych przez szkołę interwałach, ale w pewnym momencie trafiliśmy na tak fenomenalną nauczycielkę, pasjonatkę gramatyki z wielkim talentem dydaktycznym, że poprosiliśmy o prowadzenie zajęć tylko przez nią, na co dyrekcja szkoły wyraziła zgodę.
Szkoła przeprowadza egzaminy na zakończenie każdego cząstkowego poziomu, wydaje odpowiednie zaświadczenia, a na koniec każdego "dużego" poziomu przeprowadza większy egzamin, po zdaniu którego uczeń otrzymuje certyfikat, który jest oficjalnym dokumentem potwierdzającym kwalifikacje językowe.
Na koniec jeszcze jedna ważna informacja - sale są klimatyzowane, a to napraaawdę ważne przy 40-stopniowym upale...

#4 2011-01-26 11:25:35

uikasai
Użytkownik

Miałam jeszcze dodać stronę internetową: www.tomer.ankara.edu.tr/

Pozdrawiam,

#5 2012-11-26 18:38:04

RodzynkiSultanskie
Nowy użytkownik

Również polecam Tomer, chyba najlepsza szkoła do nauki tureckiego, choć nie jest tania.

#6 2013-09-29 19:33:10

konto usuniete
Nowy użytkownik

Też słyszałam o kursach w Tomer, co więcej, możesz spróbować też w YediIklim.

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl