logo słówka

#1 2013-07-11 21:40:32

krzysztofwysocki
Nowy użytkownik

Praca w Katowicach

Witam,

Poszukuję pracowników z dobrą znajomością języka francuskiego i podstawową wiedzą  na temat komputera i systemu Windows. Praca w międzynarodowej firmie na pełny etat  w centrum Katowic. Dla osób spoza Śląska możliwy pakiet relokacyjny przez 3  miesiące.

Gwarantuję, że każda osoba, która się zgłosi weźmie udział w procesie rekrutacji,  a ja pomogę się do takiej rozmowy przygotować.
Oprócz umowy o pracę pracodawca oferuje prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na  życie, atrakcyjny system szkoleń, bony świąteczne, karnety OKSystem i duże  możliwości rozwoju oraz awansu.

Jeżeli jesteś zainteresowany bądź zainteresowana prześlij swoje CV w języku  polskim, francuskim lub angielskim na adres rekrutacja.katowice.pl@gmail.com
Pierwszy kontakt telefoniczny z kandydatem nastąpi najpóźniej do tygodnia od  przesłania CV.

Pozdrawiam
Krzysztof Wysocki

Tagi: Praca z językiem francuskim, praca Katowice centrum

#2 2013-07-11 22:56:55

bronia
Użytkownik

Re: Praca w Katowicach

Przepraszam, ale nie wiem dlaczego trafiła do mnie ta oferta . Jestem emerytką. Pozdrawiam.

#3 2013-07-12 09:23:43

Vaqex
Bywalec

Re: Praca w Katowicach

bronia napisał:

Przepraszam, ale nie wiem dlaczego trafiła do mnie ta oferta . Jestem emerytką. Pozdrawiam.

To nie ta oferta trafiła do Pani, tylko Pani do tej oferty smile . Tu jest ogólnodostępny temat na forum, nie zaś prywatna wiadomość do Pani. Pozdrawiam.

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl