logo słówka

#1 2013-01-28 12:38:47

Pracownia_Leonarda
Nowy użytkownik

Szybki i skuteczny sposób na naukę języka :)

Moi drodzy smile

Chciałabym Was serdecznie zaprosić na kurs, dzięki któremu możecie szybko i skutecznie nauczyć się zapamiętywać obce słowa, gramatykę oraz wszelkie inne trudności językowe i wcale nie chodzi mi o „wkuwanie” na pamięć.

Zajęcia całkowicie różnią się od tradycyjnych, gdyż  oparte są o mnemotechniki wykorzystujące naturalne mechanizmy zapamiętywania jakie posiada nasz mózg. Na dodatek prowadzone są przez pioniera w dziedzinie technik pamięciowych, P. Leszka Cytawę.

Czego nauczycie się podczas kursu:

- Jak nauczyć się języka 7 razy szybciej
- Jak nauczyć się 100 słów w 100 minut
- Jak skutecznie nauczyć się gramatyki (konstrukcje zdaniowe, deklinacja, koniugacja etc.)
- Jak poprawnie używać idiomów, rodzajników, homonimów, czasowników nieregularnych
- Jak stosować mapy myśli w nauce języków obcych

Każdy z Was otrzyma również płytę CD z programem ułatwiającym ćwiczenie słownictwa i gramatyki, a także komplet materiałów dydaktycznych.
Przekonaj się sam jakie to proste i przyjemne.

Czas trwania kursu: 8 godzin dydaktycznych (sobota -  23 luty 2013). Siedziba firmy, Warszawa, ul. Kryształowa 33a (Bemowo-Jelonki)
Cena:  480 zł (zajęcia + pomoce dydaktyczne + płyta z oprogramowaniem)
Specjalna zniżka dla studentów  -20%

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim samych sukcesów w nauce,

agnieszka@pracownialeonarda.pl
790792990

#2 2013-02-19 09:12:20

Limanda23
Bywalec

Re: Szybki i skuteczny sposób na naukę języka :)

Czy taka metoda istnieje?

#3 2013-02-19 09:15:22

Limanda23
Bywalec

Myślę,że przyswajalność umiejętności językowych zależy od indywidualnych predyspozycji i wysiłku, jaki wkladamy w naukę.Umysł trzeba bombardować ćwiczeniami. Im częsciej,tym lepiej. nasz sukces zależy od nas.

#4 2013-02-21 14:30:18

kamilka26
Pisarz

No właśnie zależy to od możliwości poznawczych mózgu. A to jest indywidualna cecha każdego człowieka.

#5 2013-02-22 11:33:35

ajelonek
Pisarz

a ja przeczytałam kiedyś taką informację     "Jeśli myślisz, że samo uczestniczenie w kursie języka pozwoli Ci opanować go szybko i na wysokim poziomie, to jesteś w błędzie. Jeśli przekonują Cię zapewnienia o wysokiej skuteczności rewelacyjnej nowej metody, wykorzystywanej przez jakąś szkołę, dzięki której nie będziesz musiał praktycznie nic robić, a język sam wejdzie Ci do głowy, to oszukujesz sam siebie. Oczywiście, dzięki ciągłym pracom naukowców możesz korzystać z coraz to nowszych i skuteczniejszych metod nauki języków, ale pamiętaj o jednym: nie wystarczy, że ”zapłacisz i masz”, nic samo nie przyjdzie. Każdej metodzie należy poświęcić swój czas i trochę wysiłku. Dopiero wtedy masz szansę na wyniki. " otóż to !

#6 2013-02-22 17:13:47

Pingwin
Pisarz

Mogę się pod tym pod tym podpisać.

#7 2013-03-01 17:27:53

ajelonek
Pisarz

owszem to daje wymierne efekty- też obłożyłam się karteczkami i powtarzam gdzie się da - najlepiej się tosprawdza,kiedy idę na zakupy  i po drodze zawsze coś tam powtórzę- i to działa cuda!

#8 2013-03-01 18:13:11

ajelonek
Pisarz

http://isel.edu.pl/blog/wpis.php?nw=250 - poczytaj sobie - najnowszy wywiad z Janem Tomaszczykiem ,założycielem isel.edu.pl - o nauce języka  - bardzo ciekawy!

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl