Temat: Fajka wodna (sheesha)

Czy wiecie mo┼╝e na co zwr├│ci─ç uwag─Ö przy kupnie fajki wodnej?
Jaki tytoń najlepiej smakuje według Was? smile

2

Odp: Fajka wodna (sheesha)

paninowak napisał/a:

Czy wiecie mo┼╝e na co zwr├│ci─ç uwag─Ö przy kupnie fajki wodnej?
Jaki tytoń najlepiej smakuje według Was? smile

na pewno nie kupowac najtanszej...
a tyton to dwa jablka:-)
Pozdrawiam
M.

3

a mo┼╝e tak─ů??

[img]http://img143.imageshack.us/img143/1170/get.th.jpg[/img]

P O L E C A M smile

4

Ja we wrze┼Ťniu b─Öd─ůc w Egipcie w┼éa┼Ťnie kupi┼éem sobie fajk─Ö wodn─ů, trzeba zwraca─ç uwag─Ö czy posiada wszystkie uszczelki, a najlepiej powiedzie─ç sprzedawcy, ┼╝e potrzebna jest fajka do palenia a nie do dekoracji. Je┼Ťli chodzi o tytonie to najlepiej owocowe przynajmniej jak dla mnie najlepsze, a i jeszcze jedno nie wiem gdzie chcesz j─ů kupowa─ç jak za granic─ů to jeszcze inna bajka. Jak chcesz wiedzie─ç jak ja przewioz┼éem swoj─ů to daj znak na emaila  Tomas@op.pl
pozdrawiam

5

No najtańszej to na pewno nie będę kupować, w końcu to ma być przyjemna inwestycja smile
Dzi─Öki za porady, ju┼╝ mniej wi─Öcej wiem czym si─Ö kierowa─ç przy wyborze. B─Öd─Ö kupowa─ç w Polsce, ju┼╝ sobie upatrzy┼éam sklep nawet, ale chcia┼éam jeszcze zasi─Ögn─ů─ç Waszej opinii smile
A lepiej za granic─ů kupi─ç?

6

paninowak napisał/a:

A lepiej za granic─ů kupi─ç?

zalezy gdzie:-)
w egipcie albo syrii duzo taniej i wybor wiekszy...
no i przyjemnosc z potargowania sie:-)
M.

7

Szkoda w takim razie, ┼╝e w najbli┼╝szym czasie si─Ö nie wybieram do Egiptu ;/ no nic mo┼╝e jak kiedy┼Ť mi si─Ö zdarzy pojecha─ç to zainwestuj─Ö w drug─ů smile

8

kolezanka w zeszle wakacje przywiozla mi fajke wodna z egiptu smile piekne cacuszko! smile a tyton najlepszy owocowy, a jaki dokladnie to zaleznie od humorku smile