logo słówka

#1 2012-09-09 18:23:46

tick1981
Nowy użytkownik

Coś ten serwis nie działa

Witam,

jak w temacie coś chyba nie wszystko działa, kupiłem książkę Angielski wymowa i tam jest napisane, że na www.slowka.pl/wymowa są czytane wyrazy lecz nic takiego tam nie widzę, dalej gry również nie działają, w ogóle się nie wczytuje strona. Czy Wy też tak macie?

pozdrawiam

#2 2012-09-20 15:30:20

anbe
Nowy użytkownik

Re: Coś ten serwis nie działa

Witam, ja też w tej chwili mam podobne problemy, ale korzystałam z tej stronki jeszcze przy użyciu Win XP i starego komputera i wszystko działało. Myślę, że może być to sprawa dobrania odpowiedniego programu odtwarzającego słówka.
Bedę to sprawdzać w najbliższym czasie i jak coś więcej odkryję, to się wiedzą podzielę.
Pozdrawiam

#3 2012-09-20 16:16:51

anbe
Nowy użytkownik

Witam ponownie, zadałam pytanie technikom i prawie natychmiast otrzymałam odpowiedź, żeby ściągnąć i zainstalować najnowszą wersję programu Adobe Flesh Pleyer. Rzeczywiście po tym zabiegu wszystkie słówka bardzo ładnie si,ę odtwarzaja, radzę spróbować.
Pozdrawiam,

#4 2012-12-18 20:49:15

elizabeth52
Nowy użytkownik

Witam.

Oczywiste,ze korzystam z tego serwisu, prosze Panstwa ja nie mam zadnego problemu,wszystkie slowa sie bardzo dobrze  odtwarzaja,gry takze,troszke zaskoczona jestem.Zapewne bedzie wszystko okey.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich na portalu.

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl