logo słówka

#1 2012-12-05 21:10:22

holly1
Bywalec

Ogólna ocena + pytanie

Ogólnie oceniam ten serwis bardzo pozytywnie:
+ słówka (codziennie dostaję po dwa słówka z poziomu podst. i rozszerzonego. Bardzo podoba mi się to, że mogę usłyszeć prawidłową wymowę, wiecie, czasami potrafię naprawdę inaczej powiedzieć słówko niż powinnam)
+ słuchogra (wszystko ok, jedyne co, to jedna z tych gier w połowie zacięła się i musiałam ją przerwać)
+ gramatyka (wiele zagadnień gramatycznych)
+ testy sprawdzające konkretne umiejętności (tylko że czasami są one na takim poziomie, że trzeba mieć bardziej niż ogólne pojęcie o języku niż o konkretnym zagadnieniu, wydaje mi się, że gdybym była początkującą nie dała  bym rady z niektórymi hmm )
+ bardzo podobają mi się te cytaty na początku strony smile
+ filmy z j. angielskiego są dla mnie niczym ,,małe wykłady" (np. o święcie Świętego Patryka)

Do minusów na pewno należy m.in.:
- z języka japońskiego nie ma już czegoś takiego jak słówka na pocztę (i przypuszczam, że w większości języków też tak jest)
- raz w ogóle nie mogłam wejść na tę stronę, nie wiem czemu
No i chyba już sobie nic nie przypomnę jeśli chodzi o minusy wink

A teraz pytanie:
|?| Gdzie znajdują się materiały, które dodają użytkownicy serwisu? (sama dodałam kilka, ale nie wiem gdzie są i nie wiem jak mogłabym skorzystać z cudzych)

* Chciałam dodać trochę materiałów z gramatyką języka japońskiego, ale nie wiem, czy inni nie mają tak jak ja, że nie wiedzą gdzie one są i chyba nie bardzo pomogłam...

I na koniec
                                                                                    OGÓLNA OCENA TEJ STRONY TO BD+
                                                                                        (Oczywiście to tylko moja opinia)

Ostatnio edytowany przez holly1 (2012-12-06 10:54:23)

#2 2012-12-06 14:00:21

Admin
Administrator

Re: Ogólna ocena + pytanie

holly1, każdy materiał dodany przez Użytkownika musi zostać zaakceptowany przez redakcję strony. Twoje materiały już są widoczne.

Dziękujemy za Twoją ocenę. Najbardziej cieszymy się z 4+ smile

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl