Temat: Słówka wraz ze zdaniami po angielsku.

Czy na internecie dost─Öpne s─ů s┼é├│wka wraz ze zdaniami oraz t┼éumaczenie do nauki?
Prosz─Ö o linki.

2

Odp: Słówka wraz ze zdaniami po angielsku.

http://megaslownik.pl/slownik/angielsko ÔÇŽ 1024,learn  mo┼╝e to Ci si─Ö spodoba.W przyk┼éadowym zdaniu po angielsku mo┼╝esz najecha─ç kursorem na s┼é├│wko i pod┼Ťwietla Ci si─Ö polskie t┼éumaczenie.To nie jest taki typowy s┼éownik -masz tam wiele innych mo┼╝liwo┼Ťci nauki,pozdrawiam

3

Michael_23 napisał/a:

Czy na internecie dost─Öpne s─ů s┼é├│wka wraz ze zdaniami oraz t┼éumaczenie do nauki?
Prosz─Ö o linki.

Ja polecam diki.pl. S─ů tam podane s┼é├│wka cz─Östo z zdaniami i wymow─ů oraz.. obrazkami.

Pozdrawiam
Kamil Kuczyński
"7 zasad szybkiej nauki angielskiej wymowy"-darmowy kurs językowy. Zacznij nareszcie mówić płynnie i automatycznie po angielsku.

4

hej,

wydaje mi si─Ö, ┼╝e ta stronka to jedna z lepszych je┼╝eli chodzi o nauk─Ö czego┼Ť nowego smile

Skorzystaj z gier online ze słuchu, rewelacyjna forma nauki słówek (przynajmniej dla mnie).

Lektor czyta słowo po angielsku, Ty szukasz odpowiednika po polsku a dodatkowo możesz zobaczyć i wysłuchać zdania z tym słowem.

Polecam nauk─Ö przez zabaw─Ö tongue

5

Gdzie s─ů te gry ze s┼éuchu?

diki.pl jest tym, czego szukałem.

6

Poniżej link do lekcji ze słuchu ze strony slowka.pl:

http://www.angielski.slowka.pl/gry-on-line,d,1,10.html

S─ů ca┼ékiem niez┼ée big_smile
Ponadto, polecam przeczytanie ksi─ů┼╝ki po polsku a nast─Öpnie ods┼éuchanie jej w j─Özyku kt├│rego si─Ö uczymy...

7

Michael_23 napisał/a:

Prosz─Ö o linki.

jak wyżej - diki.pl to wg mnie najlepszy słownik polsko-angielski , angielsko-polski w internecie:)

8

Polecam s┼éowniki ang-ang, takie jak Cambridge czy Longman, kt├│re zawsze podaj─ů przyk┼éady u┼╝ycia s┼é├│wek w zdaniu.

9

aboco napisał/a:

Polecam s┼éowniki ang-ang, takie jak Cambridge czy Longman, kt├│re zawsze podaj─ů przyk┼éady u┼╝ycia s┼é├│wek w zdaniu.

Ja najbardziej lubię oxfordu, bo tam jest najłatwiejsze wytłumaczenie słówek, które opiera się na zaledwie 3 000 słówkach.

10

Słówka wraz z przykładowymi zdaniami na pewno znajdziesz w kursach Multikursu smile

11 (edytowany przez audioebooki 2014-04-09 17:45:07)

KamilKuczynski napisał/a:

Ja polecam diki.pl. S─ů tam podane s┼é├│wka cz─Östo z zdaniami i wymow─ů oraz.. obrazkami.

Potwierdzam s┼éowa Kamila. Korzystaj─ůc ze S┼éownika DIKI praktycznie przy ka┼╝dym wyszukanym s┼é├│wku opr├│cz obrazka, t┼éumaczenia i poprawnej wymowy znajdziemy r├│wnie┼╝ kilka zda┼ä z jego zastosowaniem w kontek┼Ťcie. Tak samo jest w module do nauki nowych s┼é├│wek w kursie angielskiego na stronie eTutor.

12

studentang napisał/a:

ten kurs polecam,napewno ka┼╝dy znajdzie co┼Ť dla siebie.

http://topenglishcourse.pl/

hmm. ca┼ékiem niedrogi ten kurs. Ta opinia zadowolonego klienta na stronie jaka┼Ť tylko mocno naci─ůgana... przynajmniej moim zdaniem.

13

Polecam przeszukanie portalu chomikuj, ludzie zamieszczaj─ů tam najprzer├│┼╝niejsze rzeczy, ja znalaz┼éem wiele rzeczy do nauki ma┼éych dzieciaczk├│w angielskiego, i naprawd─Ö przydatne s─ů fiszki do nauki s┼é├│wek, s─ů efektowne gdy stosuj─Ö si─Ö je systematycznie.

14

Tak na tym co kto┼Ť wy┼╝ej wspomnia┼é mo┼╝na znale┼║─ç dobre rzeczy w┼éa┼Ťnie do nauki j─Özyka angielskiego. Jednak ja mam pytanie jaki by┼éby najlepszy kurs w┼éa┼Ťnie taki online najlepszy i darmowy dla poziomu tak b1 lub maksymalnie b2 ?Teraz potrzebuj─Ö doszkoli─ç m├│j angielski chodzi mi tutaj g┼é├│wnie o takie czasowniki i gramatyk─Ö.

15

cheap jordans for sale
adidas outlet online
christian louboutin shoes
fred perry polo shirts
polo ralph lauren
moncler outlet
tory burch handbags
canada goose
ugg outlet
prada outlet store
air jordan 4 retro
adidas yeezy
mulberry bags
pandora charms
asics shoes
fred perry polo
polo ralph lauren
michael kors outlet
ray ban sunglasses on sale
mont blanc outlet
coach outlet store online
mlb jerseys wholesale
fitflops outlet
ralph lauren outlet
polo ralph lauren outlet online
polo ralph lauren
ugg outlet online
ugg outlet
20170912wanglili

16

Jest tego mn├│stwo. S─ů nawet gotowe i darmowe kursy, musisz poszuka─ç czego┼Ť odpowiedniego dla siebie smile