151

Odp: Oryginalny prezent dla faceta

Ja uwa┼╝am, ┼╝e bardzo fajnym pomys┼éem na prezent s─ů kursy j─Özykowe online. W ko┼äcu to czego si─Ö nauczymy to nasze smile Na takich kursach szybko da si─Ö przyswoi─ç wiedz─Ö bo wszystko jest robione po kolei i tematycznie. Znajdzie si─Ö tam np temat ÔÇ×What time is itÔÇŁ czyli nauka godzin po angielsku. Wi─Öc podstawy, ale te┼╝ bardziej przydatne rzeczy jak np zwroty w pracy smile

152

Mo┼╝e kup mu g┼éo┼Ťnik bluetooth? M├│j facet z pewno┼Ťci─ů ucieszy┼éby si─Ö z takiego gad┼╝etu. Zajrzyj na stron─Ö polskiej firmy Manta - https://manta.com.pl/product/spk130go-bl/. Oni maj─ů takie sprz─Öty w ofercie.

153

Mo┼╝e nie jako┼Ť bardzo oryginalny, ale telefon jest dobrym pomys┼éem. Ostatnio m├│j szwagier dosta┼é od rodziny nowy telefon, teraz planujemy sami wzi─ů─ç sobie w Playu na abonament Samsung Galaxy A21s, naprawd─Ö dobra i przydatna opcja.

154

Mo┼╝e zrobisz mu po prostu jaka┼Ť wieczorn─ů niespodziank─Ö w nowej bieli┼║nie erotycznej? Nie wiem co lubi Tw├│j m─ů┼╝, ale wielu facetom podoba si─Ö co┼Ť takiego jak bodystocking.

155

M├│j brat kolekcjonuje komiksy. Dlatego dobrym prezentem dla niego b─Ödzie ta propozycja https://www.taniaksiazka.pl/fistaszki-z ÔÇŽ 27178.html  Mam nadziej─Ö ┼╝e to b─Ödzie trafiony prezent. Kt├│ry zapewni bratu dobr─ů rozrywk─Ö i u┼Ťmiech od ucha do ucha.

156

Je┼Ťli lubi podr├│┼╝owa─ç, to mo┼╝e taka du┼╝a mapa ┼Ťwiata pastelowa na ┼Ťcian─Ö do zaznaczania miejsc? Ja kupi┼éam podobn─ů map─Ö swojemu m─Ö┼╝owi i by┼é zachwycony! smile Jest pi─Ökna i fajnie mo┼╝na do niej przyczepia─ç zdj─Öcia z wyjazd├│w.

157

M├│j facet nie jest fanem prezent├│w oryginalnych ale woli zdecydowanie takie praktyczne, bardzo si─Ö ucieszy┼é z trymera babyliss, w tym  modelu s─ů ostrza z japo┼äskiej stali, kt├│re maj─ů by─ç bardzo d┼éugo ostre, po u┼╝yciu mo┼╝na go ┼éatwo wyczy┼Ťci─ç.