26

Odp: Jak dbać o dłonie?

Ja u┼╝ywam kremu z ja┼Ťminem i sake z serii Japan beauty od Bielendy i jestem bardzo zadowolona. Uwa┼╝am osobi┼Ťcie, ┼╝e to chyba najlepszy krem do r─ůk z jakim mia┼éam styczno┼Ť─ç, ┼Ťwietnie wyg┼éadza ┼éapki i mega szybko si─Ö wch┼éania. Jest te┼╝ nadspodziewanie wydajny wink

27

Kremy to podstawa o tej porze roku.  Je┼Ťli masz na my┼Ťli pedicure, bo jest te┼╝ s─ů takie dla m─Ö┼╝czyzn, to mo┼╝esz skorzysta─ç z us┼éug kosmetycznych np. https://easynails.pl/uslugi/pedicure/pedicure-meski/ Mo┼╝esz r├│wnie┼╝ w takich miejscach kupi─ç kosmetyki do d┼éoni lub zapyta─ç o odpowiednie dla ciebie.

28

Je┼Ťli nie zadbacie o odpowiedni─ů piel─Ögnacj─Ö Waszych d┼éoni, to mo┼╝e si─Ö to odbi─ç na Waszej sk├│rze. W┼éa┼Ťnie dlatego powinni┼Ťcie wykorzystywa─ç dobre kosmetyki z www.freshmate.pl. My┼Ťl─Ö, ┼╝e pozwoli Wam to odpowiednio zadba─ç o Wasze zdrowie.

29

podstawa to dobry krem do r─ůk, najlepiej z mocznikiem z apteki

30

picie du┼╝ej ilo┼Ťci wody ┼éadnie nawil┼╝a ca┼é─ů sk├│r─Ö, r├│wnie┼╝ d┼éoni smile a do tego krem regeneruj─ůcy, szczeg├│lnie zim─ů smile

31

Kojarzycie serie Japan Beauty od Bielendy? Maj─ů fenomenalne kremiki do r─ůk. Ten z olejem ry┼╝owym i kameli─ů jest bardzo fajny. Moim skromnym zdaniem chyba najlepszy drogeryjny kremik do r─ůk z jakim mia┼éam do tej pory styczno┼Ť─ç. Polecam codziennie piel─Ögnowa─ç nim ┼éapki, efekt? Sprawd┼║cie sami wink, ale mo┼╝ecie by─ç pewne, ┼╝e nie b─Ödzie rozczarowania wink

32

My┼Ťl─Ö, ┼╝e trzeba je regularnie nawil┼╝a─ç smile

33

d┼éonie to tak┼╝e paznokcie, nie zapominajcie tak┼╝e o ich odpowiedniej piel─Ögnacji smile ja np regularnie robi─Ö sobie kuracj─Ö sprawdzonymi od┼╝ywkami, bardzo lubi─Ö te z eveline np Diament. Nic mi tak nie wzmocni┼éo i utwardzi┼éo p┼éytki jak ten produkt w┼éa┼Ťnie.

34 (edytowany przez gabi1234 2020-04-03 22:12:29)

Dla mnie najwa┼╝niejsze s─ů paznokcie wink M├│j m─ů┼╝ dobrze wie, ┼╝e moj─ů pasj─ů jest robienie sobie paznokci hybrydowych, dlatego zawsze jak nadarza si─Ö jaka┼Ť okazja, to prosz─Ö go o jaki┼Ť produkt zwi─ůzany w┼éa┼Ťnie z manicure smile Generalnie mam ju┼╝ swoje akcesoria i lamp─Ö do robienia paznokci, ale wiecie jak to jest... lakier├│w nigdy za du┼╝o i warto sobie zrobi─ç jak─ů┼Ť swoj─ů w┼éasn─ů kolekcj─Ö. Nie wspominaj─ůc ju┼╝ o r├│┼╝nego rodzaju dodatkach takich jak naklejki czy zdobienia! Teraz zbli┼╝a┼éy si─Ö moje urodziny, wi─Öc poprosi┼éam m─Ö┼╝a, ┼╝eby wybra┼é dla mnie jakie┼Ť lakiery marki Semilac, bo w sumie tylko ich produkty kupuj─Ö. Nie uczulaj─ů mnie, wi─Öc wol─Ö nie kombinowa─ç z innymi! I jakie by┼éo moje zdziwienie, jak m─ů┼╝ przyni├│s┼é mi wielkie pude┼éko lakier├│w big_smile By┼éam naprawd─Ö w szoku, no bo wiem, ┼╝e to nie s─ů jakie┼Ť bardzo tanie rzeczy... Ale okaza┼éo si─Ö, ┼╝e na https://www.ezebra.pl/pl/producers/semi ÔÇŽ 02673.html ceny s─ů ni┼╝sze a do tego cz─Östo maj─ů fajne rabaty smile Do lakier├│w, kt├│re m─ů┼╝ kupi┼é, dosta┼é te┼╝ gratisy, kt├│re bardzo mi si─Ö przyda┼éy! Najlepszy prezent ever smile

35

a macie jakie┼Ť porady jak dba─ç o d┼éonie je piel─Ögnowa─ç wraz z paznokciami u dziecka ? Wiadomo, opr├│cz przycinania paznokci dziecku stosujecie jakie┼Ť np. od┼╝ywki b─ůd┼║ kremy do delikatnej sk├│ry niemowl─Öcia ?

36

Teraz to na pewno ciężko zadbać o swoje dłonie, bo trzeba je praktycznie cały czas dezynfekować. Ja staram się je również regularnie nawilżać smile

37

mi si─Ö sprawdzaj─ů kremy zar├│wno do r─ůk jak i do st├│p marki Gehwol (raczej do kupienia w aptekach, mo┼╝e w drogeriach te┼╝, ci─Ö┼╝ko mi powiedzie─ç, bo zamawiam w aptekach internetowych zazwyczaj)

38

przede wszystkim regeneracja dłoni - w Internecie można znaleźć mnóstwo ciekawych pomysłów na odżywienie i regenerację dłoni w domu smile

39 (edytowany przez jjusti18 2020-07-01 12:43:14)

Chcesz wiedzie─ç jak w┼éa┼Ťciwie zadba─ç o swoje paznokcie to mo┼╝esz uda─ç si─Ö do gabinetu urody Estelium , kt├│ry jest w Bielsko-Bia┼éa. Oni Ci w tym zakresie doradz─ů. Jednak z tego co wiem hitem jest przyk┼éadowo manicure japo┼äski, kt├│ry od┼╝ywia paznokcie.

40

Ja sobie po┼╝yczam kremy od syna. Albo stosuj─Ö Mediderm albo Bambino, bo to ci─ůg┼ée mycie r─ůk ┼Ťrodkami antybakteryjnymi strasznie wysusza sk├│r─Ö.