Temat: poczt├│wka z wakacji.

Je┼Ťli kto┼Ť ma ochot─Ö i czas sprawdzi─ç i poprawi─ç b┼é─Ödy b─Öd─Ö wdzi─Öczna i z g├│ry dzi─Ökuj─Ö.

Cze┼Ť─ç Ania.
Serdeczne pozdrowienia z wakacji.
Jestem nad morzem w Kołobrzegu.
Pogoda jest super.
S┼éo┼äce ┼Ťwieci od rana do wieczora.
Pozna┼éam tu nowych znajomych , Krzy┼Ťka i Ew─Ö.
Oni mieszkaj─ů we Wroc┼éawiu.
Razem chodzimy na pla┼╝─Ö.
Wracam trzeciego sierpnia.
Pozdrawiam. Basia.

Hello Anne.
Herzliche Gr;uBe aus dem Urlaub.
Ich bin am Meer in Kołobrzeg.
Das Watter ist cool.
Die Sonne scheint von morgens bis abends.
Ich kennenlernen hier neue Freude, Chris und Eva.
Sie Leben in Breslau.
Zuzammen gehen Wir zum Strand.
Z;ur;uck auf die dritte August.
Bis bald. Basia.

2

Odp: poczt├│wka z wakacji.

Hallo Anna,
herzliche Gr├╝├če aus dem Urlaub. Ich bin am Meer in Ko┼éobrzeg (Kolberg). Das Wetter ist cool. Die Sonne scheint von morgens bis abends.
Ich lernte hier neue Freude Chris und Eva kennen. Sie wohnen in Wrocław (Breslau). Wir gehen zusammen zum Strand.
Ich bin am 3. August wieder da.
Gr├╝├če - Basia

3

Czy moze mi to ktos przetłumaczyc? z góry dziekuje.

Sollten Sie noch keine Anerkennung besitzen werden wir Ihren  Berufstitel in Deutschland anerkennen lassen.

Dieser wird dann folgender sein ÔÇ×Anerkannte examinierte Gesundheits- und KrankenpflegerinÔÇť.

4

Sollten Sie noch keine Anerkennung besitzen werden wir Ihren  Berufstitel in Deutschland anerkennen lassen.
W przypadku nieposiadania nostryfikacji zostanie Pani / Pana tytuł zawodowy w Niemczech uznany.

Dieser wird dann folgender sein ÔÇ×Anerkannte examinierte Gesundheits- und KrankenpflegerinÔÇť.
Tytu┼é b─Ödzie nosi┼é nast─Öpuj─ůc─ů nazw─Ö: ÔÇ×Nostryfikowana higienistka i piel─ÖgniarkaÔÇŁ

5

Witam,dziekuje serdecznie za zrozszyfrowanie tego tekstu, mam jeszcze male klopoty.

6

Wow i am very much excited to know about the lowest album and thinking what would have been the result of it here. I do case study writers and feeling so much obliged to go through your blog.