26 (edytowany przez gg83 2019-04-08 22:28:56)

Odp: Jesienna depresja Czy Was r├│wnie┼╝ ogarnia?

Mo┼╝na sobie pom├│c. Kava kava mo┼╝e okaza─ç si─Ö w takiej sytuacji dobrym rozwi─ůzaniem. Poczytajcie sobie ja dzia┼éa. Przede wszystkim pomaga si─Ö odpr─Ö┼╝y─ç. Nie uzale┼╝nia i jest legalna w Polsce. Zapobiega depresji i to jest wa┼╝ne.

27

Nie wiosn─ů.

28

My┼Ťl─Ö, ┼╝e jesieni─ů czy zim─ů to akurat jest normalne. I nie zawsze psycholog jest potrzebny.

29

Depresja w ka┼╝dej postaci moze okaza─ç si─Ö niebezpieczna, na pewno nie powiniene┼Ť jej bagatelizowa─ç poniewa┼╝ mo┼╝e doprowadzi─ç do u┼╝ywek i na┼éog├│w a wtedy juz tylko Prywatny O┼Ťrodek Leczenia Uzale┼╝nie┼ä b─Ödzie w stanie Ci pom├│c. Kazde uzale┼╝nienie ma ogromny wp┼éyw na cz┼éowieka, lepiej umie─ç si─Ö pozbywa─ç ci─Ö┼╝aru.

30

W takich przypadkach czasem lepiej po prostu uda─ç si─Ö do specjalisty, kt├│ry pomo┼╝e przej┼Ť─ç przez ci─Ö┼╝szy okres. Ciekawym rozwi─ůzaniem jest psychoterapia doros┼éych wroc┼éaw Wydaje mi si─Ö, ┼╝e warto r├│wnie┼╝ znale┼║─ç zaufan─ů osob─Ö, z kt├│r─ů mo┼╝na szczerze porozmawia─ç. To naprawd─Ö wa┼╝na kwestia.

31

Je┼Ťli depresja to do specjalisty, to taki rodzaj choroby ┼╝e samemu si─Ö nie wyleczy. A je┼Ťli to spadek chwilowy formy, to mo┼╝na skorzysta─ç z tej oferty https://www.bee.pl/9292-suplementy-diety   Niedobor mineralno-witaminowy  mo┼╝e w┼éasnie powodowa─ç skutki podobne do depresji. Dlatego warto korzysta─ç z suplement├│w i wprowadzi─ç je do swojej diety.

32

Bardzo czesto osoby starsze maj─ů depresj─Ö - niestety wraz z uplywem czasu staja sie coraz bardziej niesamodzielni - czuj─ů sie niepotrzebni i samotni. Nie powinnismy zostawiac seniorow samych sobie- to nasi najblizsi i osoby ktore kochamy przeciez. Jesli jednak nie jestesmy w stanie objac ich odpowiedni─ů opiek─ů to warto zwrocic sie do odpowiedniego miejsca jak np dom seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu - to niedaleko Inowroclawia. Personel doklada wszelkich staran aby bylo tu seniorom jak w domu no i bardzo czesto organizuj─ů na miejscu ciekawe wydarzenia i warsztaty.

33

Mnie na szcz─Ö┼Ťcie ten problem nie dotyczy...

34

Nie złapie cię jesienna depresja, jeżeli masz depresję cały rok.

35

Jak ju┼╝ to jesienna chandra. Depresja to powa┼╝na choroba i wola┼éabym, by przestano traktowa─ç j─ů tak lekko. Tym samym poni┼╝a si─Ö osoby, kt├│re naprawd─Ö cierpi─ů na depresj─Ö.

36

Je┼Ťli chodzi o depresj─Ö, to moim zdaniem warto jest tak┼╝e zainteresowa─ç si─Ö jakimi lekami si─Ö j─ů leczy. Sporo informacji na ten temat znajdziecie tutaj https://apteline.pl/artykuly/leki-antyd ÔÇŽ -dzialanie. W artykule antydepresanty s─ů przejrzy┼Ťcie podzielone i opisane jest ich dzia┼éanie.

37

Mnie na szcz─Ö┼Ťcie, jeszcze nic takiego nie ogarnia i oby tak zosta┼éo.

38

polecam du┼╝o sportu, dobrze si─Ö od┼╝ywia─ç, mo┼╝na te┼╝ suplementowa─ç witamin─Ö D smile otacza─ç si─Ö fajnymi i pozytywnymi lud┼║mi i du┼╝o si─Ö u┼Ťmiecha─ç, mimo, ┼╝e pogoda ze oknem s┼éaba smile

39

Ja staram si─Ö samodzielnie walczy─ç z jesienn─ů depresj─ů, jednak je┼Ťli utrzymuje si─Ö przez d┼éu┼╝szy czas to udaj─Ö si─Ö na psychoterapi─Ö. Kilka sesji z profesjonalnym psychoterapeut─ů sprawia, ┼╝e czuj─Ö si─Ö du┼╝o lepiej.

40

My┼Ťl─Ö, ┼╝e niezale┼╝nie od sytuacji warto skorzysta─ç z pomocy psychologa. Na pewno nie zaszkodzi, mo┼╝e tylko nam pom├│c. Ja osobi┼Ťcie szczerze polecam Poznanie: https://poznanie-psychoterapia.pl/. Znajdziecie tam niezb─Ödn─ů pomoc psychologiczn─ů.

41

Teraz te┼╝ jest taki do┼Ť─ç depresyjny okres. Jak sobie z tym radzicie? smile

42

Mamy takie czasy, ┼╝e na pewno wiele os├│b czuje si─Ö ┼║le, samotnie. Uwa┼╝am, ┼╝e jest wiele sposob├│w, ┼╝eby radzi─ç sobie ze stresem, ale czasami trzeba zwr├│ci─ç si─Ö do specjalisty. Ja polecam psycholog https://www.ad-intra.lodz.pl/. Pomog┼éa ju┼╝ wielu osobom, o czym ┼Ťwiadcz─ů pozytywne opinie na jej temat.

43

Niekt├│rzy z nas po prostu nie maj─ů rodziny, nie maj─ů znajomych, by dzieli─ç si─Ö z nim swoimi problemami. W obecnych czasach tak┼╝e nie chcemy s┼éysze─ç o problemach innych, bo mamy swoje. Ja og├│lnie chodz─Ö do psychoterapeuty doktora Dariusza Rudasia, kt├│ry prowadzi sw├│j gabinet w Krakowie. On pomaga mi ju┼╝ kolejny rok wyj┼Ť─ç z depresji i uwa┼╝am ┼╝e robi─Ö ma┼ée post─Öpy.

44

Dla mnie pora roku nie ma znaczenia, przygnębienie łapie mnie niezależnie od tego.

45

Musicie sobie u┼Ťwiadomi─ç, ┼╝e tak naprawd─Ö kwestia samopoczucia zale┼╝y od nas samych. Ka┼╝dy dzie┼ä jest now─ů szans─ů z kt├│rej mo┼╝emy skorzysta─ç. Dla tych, kt├│rzy faktycznie odczuwaj─ů gorsze samopoczucie w jesienne dni polecam poczyta─ç https://cud-24.info.pl

46

Nic dziwnego, ┼╝e w okresie jesiennym wi─Ökszo┼Ť─ç z nas dopada depresja. A ja zastanawiam si─Ö nad tym jakie w og├│le objawy depresji wyst─Öpuj─ů. Bo jednak wiele innych chor├│b mo┼╝e mie─ç takie same albo podobne objawy i jak tu rozpozna─ç, ze to jest akurat depresja?

47

hej,
ja r├│wnie┼╝ ostatnio czu┼éam si─Ö okropnie, znu┼╝ona, zm─Öczona i ten koronawirus .... ale pewnego wieczoru um├│wi┼éam si─Ö z kole┼╝ank─ů, zrobi┼éy┼Ťmy dobre jedzenie i kupi┼éy┼Ťmy winko, po pewnym czasie nakr─Öci┼éy┼Ťmy si─Ö na metamorfoz─Ö big_smile posz┼éy┼Ťmy do drogerii i kupi┼éy┼Ťmy farby do w┼éos├│w marki Color&Soin sk┼éadaj─ů si─Ö z naturalnych sk┼éadnik├│w aktywnych dzi─Öki czemu dbaj─ů o w┼éosy i sk├│r─Ö, a jednocze┼Ťnie nie uczulaj─ů (brak amoniaku). I tak z blondynek sta┼éy┼Ťmy si─Ö brunetkami - koloryzacja wysz┼éa fantastycznie, a my uradowane i pe┼éne energii big_smile polecam metamorfoza zawsze dobra na wszystko big_smile

48

Staram si─Ö je┼Ť─ç du┼╝o orzech├│w i owoc├│w smile