1

Temat: w wolnych chwilach

Hejka, co robicie w wolnych chwilach smile?
Ja lubi─Ö pogra─ç w milioner├│w online :d Odstresuje :3
gry online milionerzy

2 (edytowany przez bozena35 2019-11-29 12:36:11)

Odp: w wolnych chwilach

Ja chc─Ö ka┼╝da woln─ů chwil─Ö poswieca─ç mojej c├│rce, zupe┼énie niedawno znalaz┼éam na stronie gr─Ö jak─ů jest https://www.taniaksiazka.pl/pedzace-zol ÔÇŽ 45860.html jest to bardzo ciekawa oferta kt├│r─ů warto b─Ödzie przejrze─ç jak najszybciej. Ceny nie s─ů wyg├│rowane wi─Öc powinna Ci si─Ö spodobac.

3

Ja w wolnych chwilach uwielbiam czyta─ç ksi─ů┼╝ki, ewentualnie gra─ç na konsoli smile

4

Ja dużo czytam, zwłaszcza kryminałów, to mnie uspokaja i relaksuje.

5

A ja ka┼╝d─ů woln─ů chwil─Ö przeznaczam na samokszta┼écenie. cz─Östo te┼╝ korzystam z kurs├│w - stacjonarnych b─ůd┼║ internetowych. niebawem na przyk┼éad wybieram si─Ö na takie szkolenia do Krakowa. mam nadziej─Ö, ┼╝e sporo si─Ö na nich naucz─Ö.

6

Ja zazwyczaj s┼éucham muzyki albo si─Ögam po jak─ů┼Ť dobr─ů ksi─ů┼╝k─Ö.

7

Sport.

8

Trudno jednoznacznie odpowiedziec na to pytanie. W dzisiejszych czasach nie brakuje zajec, problem lezy zupelnie gdzie indziej - w lenistwie wiekszosci z nas. Niestety w sklepach mamy bardzo duzo jedzenia przetworzonego, z dodatkiem srodkow konserwujacych. Tryb zycia o nie oparty prowadzi dosc czesto do nadwagi. Zaczyna sie jak zwykle niewinnie jednak z kazdym kilogramem wiecej tracimy nasza motywacje. Osobiscie to staram sie dmuchac na zimne dlatego zapisalam sie na indywidualne lekcje plywania - https://stacjanowagdynia.pl/aquapark/na ÔÇŽ dywidualna Cwicze cale swoje cialo i przy okazji relaksuje sie smile

9

Mnie zawsze interesowa┼éa nauka. Wi─Öc w wolnych chwilach lubi─Ö sobie poczyta─ç naukowe ksi─ů┼╝ki. Ostatnio strasznie si─Ö wkr─Öci┼éam w teori─Ö inteligentnego projektu. Kupi┼éam na ten temat ksi─ů┼╝ki od fundacji enarche, kt├│ra si─Ö w┼éa┼Ťnie w tym specjalizuje. Uwa┼╝am, ┼╝e kwestie ┼╝ycia i Wszech┼Ťwiata s─ů bardzo interesuj─ůce.

10

W wolnych chwilach uwielbiam ogl─ůda─ç seriale, moje ulubione zaj─Öcie

Piecz─ůtki Olsztyn

11

Ja po prostu serfuj─Ö po internecie. Tak ju┼╝ mam, ┼╝e nie wiem co ze sob─ů zrobi─ç w wolnym czasie.