Temat: Lubisz podr├│┼╝owa─ç?

Lubisz podr├│┼╝owa─ç? Powiedz mi, jakie miejsca odwiedzi┼ée┼Ť?

2 (edytowany przez angielskiflu 2019-12-07 09:29:51)

Odp: Lubisz podr├│┼╝owa─ç?

Uwielbiam podr├│┼╝owa─ç! Do tej pory odwiedzi┼éam Wielk─ů Brytani─Ö, Malt─Ö, Portugali─Ö oraz Filipiny. Jednak te wyjazdy nie by┼éyby mo┼╝liwe, gdybym nie zna┼éa j─Özyka angielskiego. Bez zdolno┼Ťci do porozumiewania si─Ö z mieszka┼äcami tych kraj├│w, ale te┼╝ np. obs┼éugi na lotniskach, nie da┼éabym rady odnale┼║─ç si─Ö w obcym miejscu.

3

Podr├│┼╝e to zdecydowanie moja najwi─Öksza pasja!

4

Zdecydowanie tak.

5

A czy kto┼Ť z Was podr├│┼╝owa┼é kamperem? Ja kocham podr├│┼╝e. Zwiedzi┼éam ju┼╝ Dominikan─Ö, Hiszpani─Ö, Angli─Ö, a teraz marz─ů mi si─Ö W┼éochy.  My┼Ťl─Ö ┼╝eby wzi─ů─ç taki kamper na wynajem i zwiedza─ç bez ┼╝adnych przeszk├│d. Zatrzymywa─ç si─Ö tam, gdzie akurat b─Öd─Ö mie─ç ochot─Ö.

6

Nie, Camping nie jest dla mnie. Lubi─Ö komfort i dobre warunki. Lubi─Ö pozosta─ç w ┼Ťrodku r├│┼╝nych miast. Lubi─Ö odkrywa─ç zabytkowe cz─Ö┼Ťci miasta

7

Ka┼╝da woln─ů chwil─Ö po┼Ťwi─Öcam na podr├│┼╝owanie zar├│wno po Polsce jak i dalej. Moim ulubionym kierunkiem podr├│┼╝owania jest Hiszpania lecz w nowym roku przede mn─ů nowe wyzwanie i podr├│┼╝ do Gruzji i Armenii. Wyruszam na zwiedzanie tych kraj├│w z Wytw├│rni─ů Wypraw, kt├│ra wraz z przewodnikiem odkryje przede mn─ů ich uroki. Ciekawa jestem legendarnego Batumi czy pi─Öknych urokliwych pejza┼╝y i wycieczek w g├│ry Kaukaz.

8

uwielbiam podr├│┼╝owa─ç! odkrywa─ç dalekie kraje. podr├│┼╝e all inclusive? nie dzi─Ökuje! podr├│┼╝e w miejsca,  w kt├│re je┼╝dz─ů teraz wszyscy naprawd─Ö nie chc─Ö jecha─ç. grunt to mie─ç zaufane biuro podr├│┼╝y

9

Ja uwielbiam podr├│┼╝e! Zw┼éaszcza moim Subaru, kt├│re sobie w┼éa┼Ťnie kupi┼éam smile A jak ju┼╝ zrobi─Ö szkolenie https://szkolajazdysubaru.pl/ to b─Ödzie mi si─Ö je┼║dzi┼éo jeszcze lepiej!