51

Odp: Dom czy mieszkanie?

Ja to chyba wolałbym zostać w domu smile

52

Zgadzam si─Ö z Wami. Mi jednak nie jest to jako┼Ť specjalnie potrzebne. Ale doceniam tutaj Wasze starania.

53

Mysle ze sporo zalezy od tego w jakich warunkach czujecie sie dobrze.Ja wlasnie jestem na etapie rozgladania sie za mieszkaniem. Planuj─Ö zamieszkac we Wroclawiu niedaleko rynku - to czarujace miasto.  Rozwazam taki wynajem z pomoc─ů SDP Nieruchomosci https://sdp-nieruchomosci.pl/   bo slyszalam wiele dobrych opinii na temat tej firmy.  Juz nie moge sie doczekac az znajde swoje 4 k─ůty w tym miescie smile

54

Ja też stawiam na mieszkanie, to opcja dla wygodnych i zapracowanych czyli takich osób jak ja, dla mnie najważniejsza jest lokalizacja, co najmniej taka jak ta na osiedlu Nowa Grochowska czyli na Pradze południe

55

Mi si─Ö wydaje, ┼╝e pokoje dla student├│w Gda┼äsk na wynajem s─ů dobrym pomys┼éem na inwestycje. Mo┼╝na je wynajmowa─ç komu chcemy. Warto zadba─ç o doch├│d pasywny.

56

Zdecydowanie dom.

57

Z mieszkaniem zawsze jest zawsze mniej problem├│w.

58

Zale┼╝y jakie kto ma potrzeby, dla rodziny z dzie─çmi to zdecydowanie dom lub segment. Nie wyobra┼╝am sobie cisn─ů─ç si─Ö w 60m2 z dw├│jk─ů dzieci, a tak ma si─Ö kawa┼éek ogr├│dka, miejsce gdzie dzieci mog─ů si─Ö pobawi─ç. Oczywi┼Ťcie te┼╝ zale┼╝y od finans├│w jakie mamy, ale na d┼éu┼╝sz─ů met─Ö to my┼Ťl─Ö, ┼╝e warto zainwestowa─ç w taki segment, w O┼╝arowie Mazowieckim fajne buduje home premium, w tych podwarszawskich miejscowo┼Ťciach to dosy─ç ┼éatwo te┼╝ potem wynaj─ů─ç komu┼Ť czy sprzeda─ç, bo jest wzi─Öcie.

59 (edytowany przez melona10 2020-02-21 14:16:41)

To wszystko zale┼╝y czego szukacie smile  Ja ostatnio chcia┼éam budowa─ç dom, ale jak znalaz┼éam na portalu og┼éoszeniowym https://homefree.eu mieszkanie to stwierdzi┼éam, ┼╝e mieszkanie  jednak bedzie najlepszym rozwi─ůzaniem smile Mniej roboty w mieszkaniu ni┼╝ przy domu.