logo słówka

#1 2011-10-24 04:46:29

paulina_89
Nowy użytkownik

pomocy!!!

Potrzebuję pilnie pomocy. Chciałabym w semestrze letnim wyjechać w ramach programu Erasmus (coś jak wymiana studentów) do Włoch. Moja uczelnia ma podpisaną umowę z 2 uczelniami włoskimi, a mianowicie z uczelnią w Ankonie i Trieście. Abym mogła wyjechać muszę przedstawić wcześniej mojemu koordynatorowi przedmioty, które będę zaliczać na uczelni zagranicznej w ramach tych przedmiotów które bym miała w Polsce w danym semestrze. Mój problem polega na tym, że nie potrafię znaleźć tych przedmiotów na stronie danej uczelni włoskiej, ponieważ nie znam na tyle języka włoskiego. A poza tym studiuję na politechnice i te przedmioty są bardziej techniczne niż ogólne, a więc trudniej  je dopasować. Jeśli ktoś zechciał by mi pomóc byłabym wniebowzięta. Próbowałam tłumaczyć sama ale nic z tego nie wychodzi. Potrzebuję znaleźć takie przedmioty jak:
1.Maszyny i narzędzia do obróbki plastycznej
2.Monitorowanie procesów wytwarzania
3. Napęd i sterowanie maszyn technologicznych
4.Narzędzia skrawające
5. Zagadnienia trwałości i zużycia materiałów
6.Inwestycje w przedsiębiorstwie

Studiuję Zarządzanie i Inżynierię Produkcji, jest to kierunek międzywydziałowy wydziału mechanicznego i wydziału zarządzania. Pierwsze 5 przedmiotów realizowane jest przez wydział mechaniczny, a ostatni przez wydział zarządzania.

http://www.econ.univpm.it/  link do strony uczelni w Ankonie
http://www.units.it/ link do strony uczelni w Trieście

Na pierwszym miejscu stawiam uczelnię w Ankonie  ale jeśli więcej przedmiotów mogłabym dopasować na uczelni w Trieście, wówczas pojadę do Triestu. Mam tylko kilka dni na to aby znaleźć te przedmioty, tak więc potrzebuję tego "na wczoraj". Wcześniej myślałam , że w doborze przedmiotów  pomoże mi mój koordynator, ale niedawno się dowiedziałam, że on mi tylko podpisuje zgodę na wyjazd, a resztę muszę załatwić sobie sama.

Jeśli ktoś się nudzi w pracy lub w domu albo po prostu jest tak obeznany w języku włoskim, że to będzie dla niego 5 minut uwagi, bardzo proszę o pomoc. I z góry dziękuję

Ostatnio edytowany przez paulina_89 (2011-10-24 04:57:00)

#2 2011-11-05 03:40:28

desdesdes30
Redaktor

Re: pomocy!!!

Ja sie nie nudze, ale chetnie ci pomoge, niestety nie znalazlam informacji na stronie Ancony o konkretnych zajeciach. Znajdz mnie na skype ( desdesdes30 ) i wspòlnymi silami postaramy sie dojsc do przedmiotòw. A tak na marginesie to nie tlumacz z polskiego na wloski lecz odwrotnie gdyz czesto terminy nie pokrywaja sie i jesli znasz wloski to wiesz co to znaczy " non vedo l'ora ) i ni jak sie to nie ma do polskiego. Pozdrawiam i czekam na ciebie.
Najpredzej w niedziele lub sobote wieczorem

#3 2011-11-05 14:37:47

desdesdes30
Redaktor

Po 2 godzinach poszukiwan do niczego nie doszlam, chyba ze tylko i konkretnie twòj kierunek jest tylko w Trieste. Razem damy rade wiec jesli nadal potrzebujesz pomocy to skontaktuj sie ze mna ... razem damy rade.Pozdrawiam

#4 2011-11-05 22:59:41

ewamaj
Aktywny użytkownik

rozwiazalyscie ten problem?

#5 2011-11-08 14:42:42

desdesdes30
Redaktor

paulina sie nie odezwala wiec mysle ze rozwiazala problem

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl