logo słówka

#26 2011-09-01 15:33:42

Mahuu
Pisarz

Re: Chorwacja dzi¶

udzia73 napisał:

mahuu jaki z ciebie pisarz??nie znam ani jednej twojej ksi±żki?bawisz się w mastertona hahahahaha pisarz od siedmiu bole¶ci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pisarza sie dostaje za przekroczenie liczby 150 postów , inteligentko.
A stawianie wiecej niż trzech wykrzykników swiadczy o problemach psychicznych.

udzia73 napisał:

prostak to ty bo inteligentny facet tak się w stosunku do kobiety nie odzywa

Najpierw trzeba sie zachowywac jak na kobiete przystało a potem czego¶ wymagać.

Poza tym to jest forum, tutaj nei ma podziałów jestesmy równi , zachowywała¶ sie jak prostaczka to spotkała cie krytyka , nie licz na specjalne wzgledy tylko dlatego ze masz nad awatarem różowy znaczek.

udzia73 napisał:

współczuję twojej kobiecie

Której ?

udzia73 napisał:

.wypisuję sie st±d bo z przygłupem nie będę juz dyskutowac aaaa

A wypisuj sie , szkoda tylko ze krzyczac o swoim dojrzałym wieku dał±s przyklad zachowania smarkuli - wiec kto tu sie zbłażnił i zasluguje na przygłupa ?

udzia73 napisał:

i nie pisz już nic bo mnie tu nie będzie chyba ,że lubisz pisarzu hahaha pisać w powietrze

Oj założe sie ze bedziesz jeszcze wchodzić i patrzeć.

udzia73 napisał:

.NIE MY¦L ,ŻĘ MNIE ZAGIOŁE¦ MAMY W DOMU Z CIEBIE NIEZŁˇ POLEWKĘ !!!!!

Ciekawe ze tak dojrzała osoba jak ty sprowadza domowników zeby miec ucieche z tego co napisała na jakim¶ anonimowym forum, jakiemu¶ anonimowemu kolesiowi. Ilez to rado¶ci można ludziom dostarczyć  cool

A na marginesie pisze sie "zagi±łe¶".

udzia73 napisał:

taka głiupitka kobieta doprowadziła do furii faceta i to młodszego hahaha weĽ nerwosol !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ze glupiutka to sie zgadzamy oboje , ale ze do furii raczej nie, ja sie od tego momentu poważnie o ciebie martwie, bo po tym po¶cie odnosze wrażenie ze nie jestes poczytalna.

Ostatnio edytowany przez Mahuu (2011-09-01 16:34:40)

#27 2011-09-01 17:57:48

Latex
Zbanowany

udzia73 napisał:

prostak to ty bo inteligentny facet tak się w stosunku do kobiety nie odzywa

Dokładnie jak powiedział Mahuu baby wymagaja szacunku i ciaglego nadskakiwana i a same obrażaja nas o wiele gorzej i mysla ze wszystko im wolno bo faceta to mzona obrażać w ich mniemaniu.... tylko my nie mozemy im nic powiedzieć.... Brawo Mahuu

#28 2011-09-01 18:53:15

Mahuu
Pisarz

Słuchaj mnie zwisa i powiewa co tam sobie takie jak one wymagaj± , ale jednak jak kto¶ sie sili na wytykanie innym niedojrzałosci a sam zachowuje jak gówniara spod remizy no to niestety nie ma dyskusji z takim czym¶.

Druga sprawa jest fakt ze zamiast przyznać sie do błedu to nie , jak typowa kobieta kiedy kończa sie argumenty strzela focha i zaczyna wykrzykiwać o tym ze ja wszyscy obrażaj±.

A tak naprawde sama obrazała ludzi,  ja doskonale widziałem jej post o użytkowniku hauteville i jego "towarzystwie"  zanim zdazyła go edytowac co juz w ogóle  uswiadomiło mi ze pisze do zwyklej chamki bez krzty samokrytyki .

Moze hauteville jest madrzejszy ode mnie bo przestał z nia pisać, ale ja juz mam taki charakter ze nie lubie chamom schodzić z drogi bo potem  my¶la ze wszystko im wolno, a jak sie nie umieja dostosowac to droga wolna.

Ostatnio edytowany przez Mahuu (2011-09-01 18:54:48)

#29 2011-09-02 16:45:25

Angela22
Nowy użytkownik

przypominam ze hauteville rozpoczał cał± tę afere wiec nie nazywałabym go madrym

#30 2011-09-02 16:52:12

hauteville
Pisarz

Tylko się u¶miechnę, bo niewiele tu można dodać smile Jak kto¶ jest ciekaw to sobie poczyta cał± dyskusję i os±dzi kto pisał bardziej na temat i sensownie. Miłego dnia Angelo:)

#31 2011-09-02 18:28:37

Angela22
Nowy użytkownik

no tak najlepiej sie teraz usmiechac jak idiota i zgrywac niewinnego jak sie samemu wszystko sprowokowało , hauteville bez sensu pisali¶cie obaj i  ty i mahuu bo takie sa fakty,
udzia wie chyba  lepiej  skoro ma meza chorwata i to tobie sie nie podobało widac ze ktos moze miec inne zdanie na temat serbów niż ty

#32 2011-09-03 01:03:06

hauteville
Pisarz

Angela22 napisał:

no tak najlepiej sie teraz usmiechac jak idiota i zgrywac niewinnego jak sie samemu wszystko sprowokowało , hauteville bez sensu pisali¶cie obaj i  ty i mahuu bo takie sa fakty,
udzia wie chyba  lepiej  skoro ma meza chorwata i to tobie sie nie podobało widac ze ktos moze miec inne zdanie na temat serbów niż ty

smile

#33 2011-09-04 20:45:44

ziggy_s
Aktywny użytkownik

Ależ to jest wszystko zabawne .Tym pod nogi róż kobierzec, tamtym kłodę
Pozostałym - mimochodem - byle co.Pisał Kaczmarski sporo lat temu .I tutaj wła¶nie to Angela chce usi±gn±ć .Bronić kogo¶ "bo ma męża chorwata " więc wie lepiej . Pytanie tylko który Chorwat ,pamiętaj±cy wojne powie na temat Serba co¶ innego niż że to jego ludzie byli katami ,mordercami etc . Rzadko który . Tam jeszcze ci±gle kwitnie ich wzajemna nienawi¶ć.Narodnajći krzycz± często i gło¶no .Na przykład na youtube.A udzia maj±c męża Chorwata ma wpojone że "Serbowie to gnoje " i tam jeszcze kilka inwektyw . Okazało się po raz kolejny że "pusty dzwon bije najgło¶niej " bo w tym szumie hautevill ,próbuj±cy być merytoryczny dostał burę . Nie ,mikogo nie bronie .Ubawił mnie ten kabaret po prostu wink

#34 2011-10-15 03:11:03

GoscCroatia
Użytkownik

GoscCroatia napisał:

Ante Gotovina i ostali generali su naąi HEROJI !!! Nikako zločinaci...eto samo toliko!!! ®ivjela Hrvatska!!!

To ze tylko bronil swojego narodu jest jak najbardziej bohater!

#35 2011-10-18 15:25:37

hauteville
Pisarz

Każdy w tej wojnie bronił swojego narodu i każdy robił złe rzeczy innym narodom - taka jest smutna prawda.

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl