26 (edytowany przez Mahuu 2011-09-01 15:34:40)

Odp: Chorwacja dzi┼Ť

udzia73 napisał/a:

mahuu jaki z ciebie pisarz??nie znam ani jednej twojej ksi─ů┼╝ki?bawisz si─Ö w mastertona hahahahaha pisarz od siedmiu bole┼Ťci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pisarza sie dostaje za przekroczenie liczby 150 post├│w , inteligentko.
A stawianie wiecej ni┼╝ trzech wykrzyknik├│w swiadczy o problemach psychicznych.

udzia73 napisał/a:

prostak to ty bo inteligentny facet tak si─Ö w stosunku do kobiety nie odzywa

Najpierw trzeba sie zachowywac jak na kobiete przysta┼éo a potem czego┼Ť wymaga─ç.

Poza tym to jest forum, tutaj nei ma podzia┼é├│w jestesmy r├│wni , zachowywa┼éa┼Ť sie jak prostaczka to spotka┼éa cie krytyka , nie licz na specjalne wzgledy tylko dlatego ze masz nad awatarem r├│┼╝owy znaczek.

udzia73 napisał/a:

współczuję twojej kobiecie

Kt├│rej ?

udzia73 napisał/a:

.wypisuj─Ö sie st─ůd bo z przyg┼éupem nie b─Öd─Ö juz dyskutowac aaaa

A wypisuj sie , szkoda tylko ze krzyczac o swoim dojrza┼éym wieku da┼é─ůs przyklad zachowania smarkuli - wiec kto tu sie zb┼éa┼╝ni┼é i zasluguje na przyg┼éupa ?

udzia73 napisał/a:

i nie pisz ju┼╝ nic bo mnie tu nie b─Ödzie chyba ,┼╝e lubisz pisarzu hahaha pisa─ç w powietrze

Oj założe sie ze bedziesz jeszcze wchodzić i patrzeć.

udzia73 napisał/a:

.NIE MY┼ÜL ,┼╗─ś MNIE ZAGIO┼üE┼Ü MAMY W DOMU Z CIEBIE NIEZ┼ü─ä POLEWK─ś !!!!!

Ciekawe ze tak dojrza┼éa osoba jak ty sprowadza domownik├│w zeby miec ucieche z tego co napisa┼éa na jakim┼Ť anonimowym forum, jakiemu┼Ť anonimowemu kolesiowi. Ilez to rado┼Ťci mo┼╝na ludziom dostarczy─ç  cool

A na marginesie pisze sie "zagi─ů┼ée┼Ť".

udzia73 napisał/a:

taka głiupitka kobieta doprowadziła do furii faceta i to młodszego hahaha weź nerwosol !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ze glupiutka to sie zgadzamy oboje , ale ze do furii raczej nie, ja sie od tego momentu powa┼╝nie o ciebie martwie, bo po tym po┼Ťcie odnosze wra┼╝enie ze nie jestes poczytalna.

27

udzia73 napisał/a:

prostak to ty bo inteligentny facet tak si─Ö w stosunku do kobiety nie odzywa

Dokładnie jak powiedział Mahuu baby wymagaja szacunku i ciaglego nadskakiwana i a same obrażaja nas o wiele gorzej i mysla ze wszystko im wolno bo faceta to mzona obrażać w ich mniemaniu.... tylko my nie mozemy im nic powiedzieć.... Brawo Mahuu

28 (edytowany przez Mahuu 2011-09-01 17:54:48)

S┼éuchaj mnie zwisa i powiewa co tam sobie takie jak one wymagaj─ů , ale jednak jak kto┼Ť sie sili na wytykanie innym niedojrza┼éosci a sam zachowuje jak g├│wniara spod remizy no to niestety nie ma dyskusji z takim czym┼Ť.

Druga sprawa jest fakt ze zamiast przyzna─ç sie do b┼éedu to nie , jak typowa kobieta kiedy ko┼äcza sie argumenty strzela focha i zaczyna wykrzykiwa─ç o tym ze ja wszyscy obra┼╝aj─ů.

A tak naprawde sama obraza┼éa ludzi,  ja doskonale widzia┼éem jej post o u┼╝ytkowniku hauteville i jego "towarzystwie"  zanim zdazy┼éa go edytowac co juz w og├│le  uswiadomi┼éo mi ze pisze do zwyklej chamki bez krzty samokrytyki .

Moze hauteville jest madrzejszy ode mnie bo przesta┼é z nia pisa─ç, ale ja juz mam taki charakter ze nie lubie chamom schodzi─ç z drogi bo potem  my┼Ťla ze wszystko im wolno, a jak sie nie umieja dostosowac to droga wolna.

29

przypominam ze hauteville rozpocza┼é ca┼é─ů t─Ö afere wiec nie nazywa┼éabym go madrym

30

Tylko si─Ö u┼Ťmiechn─Ö, bo niewiele tu mo┼╝na doda─ç smile Jak kto┼Ť jest ciekaw to sobie poczyta ca┼é─ů dyskusj─Ö i os─ůdzi kto pisa┼é bardziej na temat i sensownie. Mi┼éego dnia Angelo:)

31

no tak najlepiej sie teraz usmiechac jak idiota i zgrywac niewinnego jak sie samemu wszystko sprowokowa┼éo , hauteville bez sensu pisali┼Ťcie obaj i  ty i mahuu bo takie sa fakty,
udzia wie chyba  lepiej  skoro ma meza chorwata i to tobie sie nie podoba┼éo widac ze ktos moze miec inne zdanie na temat serb├│w ni┼╝ ty

32

Angela22 napisał/a:

no tak najlepiej sie teraz usmiechac jak idiota i zgrywac niewinnego jak sie samemu wszystko sprowokowa┼éo , hauteville bez sensu pisali┼Ťcie obaj i  ty i mahuu bo takie sa fakty,
udzia wie chyba  lepiej  skoro ma meza chorwata i to tobie sie nie podoba┼éo widac ze ktos moze miec inne zdanie na temat serb├│w ni┼╝ ty

smile

33

Ależ to jest wszystko zabawne .Tym pod nogi róż kobierzec, tamtym kłodę
Pozosta┼éym - mimochodem - byle co.Pisa┼é Kaczmarski sporo lat temu .I tutaj w┼éa┼Ťnie to Angela chce usi─ůgn─ů─ç .Broni─ç kogo┼Ť "bo ma m─Ö┼╝a chorwata " wi─Öc wie lepiej . Pytanie tylko kt├│ry Chorwat ,pami─Ötaj─ůcy wojne powie na temat Serba co┼Ť innego ni┼╝ ┼╝e to jego ludzie byli katami ,mordercami etc . Rzadko kt├│ry . Tam jeszcze ci─ůgle kwitnie ich wzajemna nienawi┼Ť─ç.Narodnaj─çi krzycz─ů cz─Östo i g┼éo┼Ťno .Na przyk┼éad na youtube.A udzia maj─ůc m─Ö┼╝a Chorwata ma wpojone ┼╝e "Serbowie to gnoje " i tam jeszcze kilka inwektyw . Okaza┼éo si─Ö po raz kolejny ┼╝e "pusty dzwon bije najg┼éo┼Ťniej " bo w tym szumie hautevill ,pr├│buj─ůcy by─ç merytoryczny dosta┼é bur─Ö . Nie ,mikogo nie bronie .Ubawi┼é mnie ten kabaret po prostu wink

34

GoscCroatia napisał/a:

Ante Gotovina i ostali generali su na┼íi HEROJI !!! Nikako zlo─Źinaci...eto samo toliko!!! ┼Żivjela Hrvatska!!!

To ze tylko bronil swojego narodu jest jak najbardziej bohater!

35

Każdy w tej wojnie bronił swojego narodu i każdy robił złe rzeczy innym narodom - taka jest smutna prawda.