Temat: Herbal medicine

Warto stosować zioła, zamiast faszerować się lekami!
Zio┼éa na bezsenno┼Ť─ç
Zioła na gardło
Zio┼éa na nadci┼Ťnienie i cholesterol
Zioła na oczyszczanie organizmu
Zioła na odchudzanie
Zioła na przeziębienie
Zioła na trawienie
Zioła na układ moczowy
Zioła na układ oddechowy
Zioła na uspokojenie
Zio┼éa na w─ůtrob─Ö
Zioła na włosy, skórę, paznokcie
Zioła na zaparcia
Zio┼éa na ┼╝o┼é─ůdek

2

Odp: Herbal medicine

Moim zdaniem nie ma co kupowa─ç lakier├│w na w┼éasn─ů r─Ök─Ö. Kobieta , kt├│re chc─Ö zadba─ç o swoje paznokcie powinna wybra─ç si─Ö do specjalisty. Wpisa─ç w gogle nie jest trudno  pedicure japo┼äski warszawa . Tak zabieg nie jest drogi, kobieta mo┼╝e si─Ö zrelaksowa─ç, odpr─Ö┼╝y─ç pogada─ç z drug─ů kobiet─ů, a w dodatku otrzyma pi─Ökne i zadbane d┼éonie. Dziewczyny nie dajcie si─Ö prosi─ç.

3

@Janusz Typowy ju┼╝ Ci─Ö lubi─Ö za taki przegl─ůd zi├│┼é smile ja kocham zio┼éa. One przeciez sa na wszystko! od kiedy pami─Ötam stosuje pokrzywe w walce z wypadaniem wlosc o na paznokcie, a i do zapachu naparu idzie sie przyzwyczaic. Zio┼éa sa super na zaparcia - najlepsza jest szalwia, mieta i lubczyk smile podrzucam obszerna sciage z info na jaka dolegliwosc jakie ziola sa najlepsze na pewno nie zaszkodza smile http://obk.pl/uzdrawiajaca-moc-ziol/

4

Eh, mi niestety zio┼éa rzadko kiedy pomagaj─ů, zw┼éaszcza je┼Ťli chodzi o zaparcia sad Ale na szcz─Ö┼Ťcie jest dicopeg 10g, on zawsze mnie bardzo szybko wyleczy smile

5

mi na zaparcia tylko dicopeg 10g zadne domowe specyfiki czy tez ziolowe tematy nie daja efektu, a tylko poteguja problem ;/

6

alexx napisał/a:

mi na zaparcia tylko dicopeg 10g zadne domowe specyfiki czy tez ziolowe tematy nie daja efektu, a tylko poteguja problem ;/

jak  ja mam problemy z zaparciami czy og├│lnie z prawid┼éow─ů prac─ů jelit to te┼╝  stosuj─Ö dicopeg 10g. Dzi─Öki swoim w┼éa┼Ťciwosciom hydrofitowym Dicopeg zmi─Ökcza stolec u┼éatwiaj─ůc wypr├│┼╝nienie przy czym nie powoduje skurcz├│w, b├│l├│w brzucha ani nag┼éego parcia. Skuteczno┼Ť─ç wyrobu nie zmniejsza si─Ö z up┼éywem czasu.