1 (edytowany przez krystian_852 2010-12-28 15:37:50)

Temat: hej

Polecam ksi─ů┼╝k─Ö "M├│wimy po chi┼äsku" wydawnictwa Wiedza Powszechna oraz Chi┼äski Kurs Podstawy wydawnictwa Edgard. W tej pierwszej jest p┼éyta CD z tonami + zeszyt do pisania znak├│w i ma ponad 600 stron! Innych ksi─ů┼╝ek poza tymi nie kupujcie, bo w innych nie ma om├│wienia ton├│w (bo oni robi─ů to na potrzeby podr─Öcznika, czyli po prostu im si─Ö tego nie chce).

2

Odp: hej

krystian_852 napisał/a:

(bo oni robi─ů to na potrzeby podr─Öcznika, czyli po prostu im si─Ö tego nie chce).

???

3

no bo oni w niekt├│rych ksi─ů┼╝kach opuszczaj─ů tony i pisz─ů, ┼╝e "tony na korzy┼Ť─ç podr─Öcznika zostaj─ů puszczone", czyli ┼╝e nie jest to dobry podr─Öcznik, bo bez ton├│w chi┼äskiego nie da si─Ö nauczy─ç, a przyk┼éadem takiej ksi─ů┼╝ki jest "Chi┼äski - 15 minut dziennie", ja kupi┼éem t─Ö ksi─ů┼╝k─Ö i teraz tego ┼╝a┼éuj─Ö...

4

Dziiiwne, jak mo┼╝na opu┼Ťci─ç tony...?

5

Ja tez kiedys kupilem taka wogole bez wymowy niestety nie jest teraz uzywana bo poco mi taka tez troche zaluje lecz jak sie nauczysz pisma i wymowy to wraca do uzytku lecz taka nie zbyt nie wiem czy nie mielismy tej samej ksiazki
                          Simo

6

Też kupiłam "Chiński - 15 minut dziennie".

7

Ja planuj─Ö si─Ö zacz─ů─ç uczy─ç tego j─Özyka, tylko boj─Ö si─Ö, czy dam rad─Ö neutral