Temat: Ucz się rosyjskiego w Łodzi!

O┼Ťrodek J─Özyk├│w S┼éowia┼äskich NA WOSTOK zaprasza mi┼éo┼Ťnik├│w j─Özyk├│w i kultury naszych wschodnich s─ůsiad├│w do zapis├│w na kursy! 

Dlaczego warto uczy─ç si─Ö u nas?

1.  A┼╝ cztery j─Özyki do wyboru!
Nie zamykamy si─Ö tylko i wy┼é─ůcznie na j─Özyk rosyjski! W OJS NA WOSTOK masz
mo┼╝liwo┼Ť─ç nauki j─Özyka rosyjskiego, bia┼éoruskiego, ukrai┼äskiego a tak┼╝e
polskiego dla wszystkich obcokrajowc├│w chc─ůcych poznawa─ç nasz─ů mow─Ö.

2.  Dogodne lokalizacje!
O┼Ťrodek dysponuje doskonale wyposa┼╝onymi salami w trzech miejscach w ┼üodzi (ulica
Rzgowska, Matejki i Sienkiewicza).
Postaramy si─Ö przydzieli─ç Ci─Ö do grupy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji.

3. Małe grupy!
Gwarantujemy, ┼╝e nasze grupy sk┼éadaj─ů si─Ö z maksymalnie 5 os├│b, co sprawi, ┼╝e
nauka b─Ödzie bardziej efektywna.  W swojej
ofercie mamy r├│wnie┼╝ zaj─Öcia indywidualne w dogodnej cenie.

4. System trymestralny!
Uczymy si─Ö w trymestrach co pozwala nam unikn─ů─ç przerw w nauce.  Kr├│tszy czas nauki eliminuje mo┼╝liwo┼Ť─ç
zm─Öczenia kursem.

5.  Dobre materia┼éy!
Ucz─ůc si─Ö z nami mo┼╝esz zapomnie─ç o nudnych zaj─Öciach z gramatyki. Du┼╝o
czytamy, mówimy, analizujemy gazety i artykuły z Internetu. A podręcznik
wliczony jest w cen─Ö kursu.

6. Nauczyciele!
Nasi nauczyciele to m┼éodzi ludzie z do┼Ťwiadczeniem w nauczaniu. Mamy r├│wnie┼╝
rodowitych m├│wc├│w danego j─Özyka, dzi─Öki kt├│rym b─Ödziesz mie─ç mo┼╝liwo┼Ť─ç
osłuchania się z danym językiem w pełni oryginalnie.

7. A po zaj─ÖciachÔÇŽ
Nasz o┼Ťrodek wsp├│┼épracuje z restauracj─ů wschodni─ů, gdzie regularnie odbywaj─ů si─Ö spotkania dla mi┼éo┼Ťnik├│w kultury wschodniej. B─Ödzie mo┼╝na na nich
porozmawia─ç w j─Özyku obcym, pozna─ç kultur─Ö, dowiedzie─ç si─Ö czego┼Ť ciekawego i
oczywi┼Ťcie spr├│bowa─ç wschodnich potraw.

Serdecznie zapraszamy do zapis├│w na kursy!

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu z nami:
O┼Ťrodek J─Özyk├│w S┼éowia┼äskich
NA WOSTOK
tel.: +48.881 226 657
e-mail: kontakt@nawostok.pl
www: http://nawostok.pl

2

Odp: Ucz się rosyjskiego w Łodzi!

Z j─Özykiem rosyjskim nigdy nie mia┼éam problemu. My┼Ťl─Ö, ┼╝e jest to prosty j─Özyk do opanowania ze wzgl─Ödu na podobne brzmienie s┼é├│w. Zakochana jestem w mowie rosyjskiej ze wzgl─Ödu na jego za┼Ťpiew. W Warszawie jest szko┼éa j─Özykowa Kastjusza, gdzie mo┼╝na podszkoli─ç si─Ö. Kursy niestety s─ů dosy─ç drogie, ale jest kwestia tego, jak bardzo nam zale┼╝y na znajomo┼Ťci tego j─Özyka. Ja wprawdzie z j─Özykiem rosyjskim nie mia┼éam problemu, dlatego skorzysta┼éam z kursu j─Özyka angielskiego. Oczywi┼Ťcie takie szkolenia s─ů drogie, wi─Öc skorzysta┼éam z po┼╝yczki przez internet, bo uwa┼╝am, ┼╝e nie ma nic cenniejszego ni┼╝ inwestycje w siebie. Ze wzgl─Ödu na to, ┼╝e opinie s─ů r├│┼╝ne na temat takich po┼╝yczek podsy┼éam istotne kwestie  - https://loando.pl/wpis/umowa-pozyczkowa-zawierac - kt├│re trzeba zna─ç zanim si─Ö podpisz─Ö jak─ůkolwiek umow─Ö. Z perspektywy czasu niczego nie ┼╝a┼éuj─Ö, po┼╝yczk─Ö sp┼éaci┼éam w terminie a teraz wsp├│┼épracuje z rynkiem wschodnim jak i zachodnim, co przek┼éada si─Ö na wysoko┼Ť─ç mojej pensji.