logo słówka

#1 2016-12-16 18:28:53

Soulmade
Nowy użytkownik

Gadżety do nauki hiszpańskiego

Znacie jakieś gadżety do nauki hiszpańskiego?Książki i apki na telefonie wiadomo..tez z nich korzystam. Ale szukam czegoś, co w jakiś nietypowy sposób pomogloby mi szkolić język.Kolega z klasy mówi, że taka hiszpańska tapeta na pulpit mu pomogła, tylko problem w tym, że ja rzadko korzystam z kompa,wiec to raczej nie dla mnie lol Podrzućcie jakieś pomysły, pliiiis!

#2 2016-12-20 21:30:05

langusta_io
Częsty bywalec

Re: Gadżety do nauki hiszpańskiego

Proponuję Ci czytać dużo w języku hiszpańskim. Zacznij od prostych książek, nawet bajek dla dzieci, a następnie sięgaj po coraz trudniejsze poziomem, przejdź także do pracy hiszpańskiej.
Polecam magazyny polsko hiszpańskie, a także hiszpańskie radio. Słuchając nie tylko wyłapujesz nowe słownictwo i uczysz się kontekstowo, ale także uczysz się wymowy z różnych części Hiszpanii.

Polecam Ci także przeczytać artykuł na blogu o sposobach uczenia się języka hiszpańskiego i metodach uczenia się słówek:

Sposoby uczenia się języka hiszpańskiego

Metody uczenia się słówek

Ostatnio edytowany przez langusta_io (2016-12-20 21:34:15)

#3 2017-01-21 09:28:16

grosik
Pisarz

Re: Gadżety do nauki hiszpańskiego

Tania księgarnia internetowa ma wiele ciekawych pozycji do nauki języków obcych.  Znajdziesz tu nie tylko podręczniki, ale i ćwiczenia, rozmówki itp. Warto poświęcić troszkę czasu i poszukać  a na pewno  znajdziesz interesujące cię pozycje. I to w przystępnych cenach.

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl