1

Temat: Turcja w Unii Europejskiej

Witam! smile
Co s─ůdzicie o wej┼Ťciu Turcji do unii europejskiej??

2

Odp: Turcja w Unii Europejskiej

to wcale nie jest zły pomysł wink

3

temat mojej pracy licencjackiej ;-) wg mnie Turcja w UE nie jest dobr─ů opcj─ů- ani Europejczycy ani Turcy nie s─ů gotowi ┼╝eby si─Ö po┼é─ůczy─ç, za du┼╝a r├│┼╝nica kultur, wci─ů┼╝ ogromne negatywne stereotypy.... pe┼éne cz┼éonkostwo zdecydowanie nie, uprzywilejowane partnerstwo jak najbardziej tak ;-)

4

Bior─ůc pod uwage postepujaca islamizacje Europy lewactwo z Brukseli zrobi wiele zeby wciagnac Turcje do UE.

Jak dla mnie pomysł chory bo Turcja od Ankary na wschód to nadal dzicz , ostatnio dziadzius zakopał zywcem wnuczke bo dowiedział sie ze spotyka sie z chłopakiem , a oczywiscie okoliczni sasiedzi jeszcze mu w tym pomogli.

A od Ankary na zach├│d to mimo pozornej nowoczesnosci nadal mentalnie muzulma┼äie o umy┼Ťle sredniowiecznego spahisa.

A tak wygladaja konsekwencje posiadania przez kobiete w┼éasnej woli  u Turk├│w - http://menstream.pl/wiadomosci-kariera/ ÔÇŽ 18861.html

Moze armia trzyma ten kraj w oficjalnej laickowsci ale nadal w umysle tych ch┼éopk├│w panuje islam i wszystkie jego konsekwencje, juz predzej do EU sie nadaj─ů Chiny ni┼╝ Turcja.