1

Temat: Gdzie na naukę hiszpańskiego w Warszawie?

Mo┼╝ecie poleci─ç jakie┼Ť szko┼éy w Warszawie kt├│re dobrze i efektywnie ucz─ů j─Özyka hiszpa┼äskiego?

2

Odp: Gdzie na naukę hiszpańskiego w Warszawie?

Ja na nauk─Ö j─Özyka chodz─Ö do Centrum j─Özyk├│w obcych Your Choice. Jest to szko┼éa na Chro┼Ťcickiego. Na tej stronie jest kontakt:
http://www.yourchoice.edu.pl/nauka-jezy ÔÇŽ kiego.html
Nauczaj─ů tam hiszpa┼äskiego na ka┼╝dym poziomie, sama chodz─Ö  na hiszpa┼äski ┼Ťrednio zaawansowany. W zesz┼éym roku by┼éam na kursie dla pocz─ůtkuj─ůcych. Jestem zadowolona. Zaj─Öcia prowadzone s─ů w niewielkich grupach. Nauczyciel jaki mi si─Ö trafi┼é ma prawdziwy dar przekonywania. Poza tym mo┼╝na sobie wygodnie dostosowa─ç godziny zaj─Ö─ç ( chodz─Ö p├│┼║nym wieczorem).

3

Odp: Gdzie na naukę hiszpańskiego w Warszawie?

Ja słyszałam bardzo dobre opinie o szkole językowej Lincoln z Warszawy - www.lincoln.edu.pl/warszawa .
Maj─ů w swojej ofercie r├│wnie┼╝ j─Özyk hiszpa┼äski. Kursy s─ů prowadzone w dw├│ch systemach - albo 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne, albo raz w tygodniu po 4 godziny lekcyjne. Fajnie, ┼╝e szko┼éa potrafi si─Ö dopasowa─ç do r├│┼╝nych ludzi - wiadomo, ka┼╝dy z nas ma prac─Ö itp. Decyduj─ůc si─Ö na kurs mo┼╝na liczy─ç na bezp┼éatne konsultacje oraz na dost─Öp do szerokiej biblioteki ksi─ů┼╝ek i film├│w DVD.