Temat: Szkoła jezykowa Sprachenatelier Berlin

Kursy j─Özyka niemieckiego w Sprachenatelier maj─ů r├│┼╝ne formy. Zaj─Öcia odbywaj─ů si─Ö w ma┼éych grupach (10 - 14 uczestnik├│w), na r├│┼╝nych poziomach zaawansowania: od grupy pocz─ůtkuj─ůcej (A1) do zaawansowanej (C2).

Szko┼éa jest licencjonowanym centrum egzaminacyjnym TELC. Wszystkie  kursy przygotowuj─ů do egzamin├│w, kt├│re mo┼╝na zdawa─ç w naszej siedzibie.
Oferujemy intensywne kursy przygotowuj─ůce do poszczeg├│lnych egzamin├│w: Start Deutsch A1 oraz A2, Zertifikat Deutsch B1, B2 i C1, Zertifikat C1 - Hochschule, DSH, Test DaF, Zertifikat C2 (Gro├čes Deutsches Sprachdiplom) oraz inne egzaminy charakterystyczne dla danego zawodu.
Dodatkowo w dwa wieczory w tygodniu odbywaj─ů si─Ö specjalne kursy. S─ů to 90-minutowe spotkania o bardzo szerokim zakresie. Opr├│cz konwersacji, fonetyki i gramatyki prowadzimy tak┼╝e kreatywne i interdyscyplinarne zaj─Öcia jak literatura, filozofia, ┼Ťpiew czy medycyna.
Elastyczno┼Ť─ç to jedna z naszych g┼é├│wnych cech, nie tylko je┼Ťli chodzi o zaj─Öcia. Z tego powodu oferujemy naszym uczniom mo┼╝liwo┼Ť─ç ewentualnej zmiany kursu, np. zmiana kursu intensywnego na wieczorowy lub podj─Öcie czasowej przerwy, by powr├│ci─ç p├│┼║niej do kursu.
Co tydzie┼ä organizowana jest dla uczni├│w tz."┼Ťroda kulturowa", czyli pozaszkolny program kulturowy. Wyj┼Ťcia do muze├│w, referaty, spacery po mie┼Ťcie oraz pokazy filmowe daj─ů wgl─ůd w niemieck─ů kultur─Ö, jak r├│wnie┼╝ daj─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç wykorzystywania j─Özyka niemieckiego i nawi─ůzywania nowych kontakt├│w.
Podczas letnich kurs├│w j─Özyka niemieckiego program kulturowy jest poszerzany o wycieczki do okolic Berlina (np. Poczdam) i do innych niemieckich miast.

http://www.sprachenatelier-berlin.de/pl

2

Odp: Szkoła jezykowa Sprachenatelier Berlin

ja szukam jakiej┼Ť szko┼éy ale we Wroc┼éawiu, tylko kompletnie nie orientuje si─Ö gdzie warto wyda─ç kas─Ö na eudkacj─Ö, moze kto┼Ť podpowie?

A ja od siebie polec─Ö stron─Ö finansowa o programie rzetelna frma opinie

3

Wroc┼éaw? a mo┼╝e co┼Ť bli┼╝ej Tych? Moja firma ostatnio zacz─Ö┼éa wsp├│┼éprac─Ö z zachodnim s─ůsiadem i musz─Ö od┼Ťwie┼╝y─ç niemiecki. Szukam czego┼Ť dla m┼éodszych senior├│w smile Jedyne co znalez┼éem to Centrum Korepetycji Edun, ale kompletnie nie mam rozeznania.
Wszelkie opinie mile widziane.

4

Jak─ů szko┼é─Ö mo┼╝ecie poleci─ç w ┼üodzi???

5

Tłumacz nieznane Ci słówka z efektywnym translatorem - https://www.m-translate.pl/

6

Ja mog─Ö poleci─ç szko┼é─Ö j─Özykow─ů https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-hiszpanski/ . Wysokim poziom merytoryczny i  fachowe podej┼Ťciem do ucznia. Zaj─Öcia bardzo kreatywne, daj─ů naprawd─Ö dobre opanowanie j─Özyka.

7

A zna kto┼Ť jak─ů┼Ť dobr─ů szko┼é─Ö j─Özyka niemieckiego w Elbl─ůgu ?