Temat: witam

Mam problem ponieważ chciałbym polecić koledze z Anglii sklep z dronami w Łodzi
lecz nie wiem jak to mu powiedzieć a przez używanie translatora mógłby mnie nie zrozumieć

2

Odp: witam

no translator czesto źle tłumaczy lepiej wpisać w google dane słowo + po angielsku i można znaleźć lepsze tłumaczenie. Ja polecam mój blog http://finansemlodych.blox.pl/html sprawdź

3

Napisz, zacznij może tak "I'd like to recommend this shop...." Akurat to jest zdanie z tłumacza google i dobrze tłumaczy.

4

użyłbym tego samego zwrotu "I'd like to recommend this shop"

5

I know you shop is difficult, yet ought not given you a chance to endure.' Restaurant proprietor stated, was tuning in to these words, five major three unpleasant he was tears. He chose the detect, this companion to pay a lifetime. Every one of my companions who work together will confront this sort of trouble. Essay Writing Service UK Regardless of whether they are open eateries, open shop, or open garments store, as long as you work together, companions every step of the way to ask a rebate, free a solitary.

6

Fed up of numerous hectic economics assignments? Tired of holding burdens? CanÔÇÖt manage the work load? Seek help on Essay Writing Service and compensate your assignments on fairly low prices.

7

Cze┼Ť─ç i czo┼éem, super tu z Wami by─ç ;>

8

TricksTalks will show you step by step, how you can remove sina weibo and tencent weibo from iOS. They are a microblogging sites while often misunderstood as virus by Apple iPhone users

9

Looking for filter for your tank? Here is list of Best Canister Filters which are perfect for your fish tank.

10

Cze┼Ť─ç, jestem nowa, dlatego si─Ö z Wami witam ;>

11

Bardzo fajne forum i fajni ludzie, pozdrawiam Was wink

12

Here are Difficult Mandala coloring pages for adults to print for free. Mandala is a Sanskrit word which means a circle

13

Witam! Jestem Janusz, miło Was poznać, bardzo ciekawe tematycznie forum! smile