1

Temat: Streszczenie pracy po angielsku

Hej, musz─Ö napisa─ç streszczenie pracy magisterskiej po angielsku i my┼Ťle─ç skorzysta─ç z us┼éug tej firmy http://iprace.livejournal.com - kto┼Ť mo┼╝e powiedzie─ç co┼Ť wi─Öcej na ich temat? Warto? smile

2

Odp: Streszczenie pracy po angielsku

Ja bym na twoim miejscu spróbowała samemu, to nie jest takie trudne. Ja nie jestem wybitnie dobra z angielskiego a dałam radę więc naprawdę nie warto wydawać niepotrzebnie pieniędzy

3

Dok┼éadnie - samodzielne t┼éumaczenie wcale nie jest takie trudne jak mog┼éoby si─Ö wydawa─ç. Mo┼╝na po┼Ťwi─Öci─ç wiele czasu na to i jako┼Ť si─Ö uda. Je┼╝eli jednak chcesz skorzysta─ç z pomocy specjalist├│w to mog─Ö poleci─ç Ci firm─Ö, kt├│ra wykonuje naprawd─Ö ┼Ťwietne t┼éumaczenia wi─Öc bez problemu r├│wnie┼╝ poradzi sobie z tym. Je┼╝eli Ci─Ö to interesuje to polecam firm─Ö DAG-Center. Na pewno si─Ö nie rozczarujesz smile

4

Zgadzam si─Ö z przedm├│wcami, na pocz─ůtek warto spr├│bowa─ç samodzielnie napisa─ç.

5

Mo┼╝esz przet┼éumaczy─ç wszystko i bez ┼╝adnych problem├│w za pomoc─ů naszego efektywnego, przy czym ca┼ékowicie darmowego translatora - www.m-translate.pl
Otrzymuj tylko najlepsze wyniki tłumaczenia!

6

Weź sobie firmę która streci ci to prawidłowo a nie samemu kombinujesz.

7

spr├│buj sama i ewentualnie daj komu┼Ť kto zna j─Özyk do sprawdzenia

8 (edytowany przez RajmundBorkowski 2017-01-19 19:30:34)

hi 2 all, have nice site 2U big_smile

9

Może spróbuj najpierw samemu to przetłumaczyć?

10

Jak samemu nie spr├│bujesz to nic Ci to nie da. We┼║ si─Ö w gar┼Ť─ç i do dzie┼éa! Na pewno dasz rad─Ö smile

11

Moim zdaniem to jest bezsensu i powiniene┼Ť pr├│bowa─ç zrobi─ç to sam. Jak wyjdzie ┼║le to dopiero wtedy szukaj innych smile