26

Odp: ksi─ů┼╝ki po angielsku

Ja kupuje cz─Östo u┼╝ywane ksi─ů┼╝ki bo taniej wychodzi, jednak najcz─Ö┼Ťciej wypo┼╝yczam z biblioteki!

27

Ja du┼╝o czytam po angielsku, jak nie rozumiem do ko┼äca niekt├│rych sentencji to na bie┼╝─ůco t┼éumacz─Ö smile

28

Warto czyta─ç ksi─ů┼╝ki po angielsku, ale polecam r├│wnie┼╝ ogl─ůdanie film├│w po angielsku, pocz─ůtkowo z napisami. Szybko mo┼╝na nauczy─ç si─Ö tak j─Özyka smile

29

What a great initiative here. I'll look around the site and see if I can offer any additional ideas. Thanks.
happy wheels

30

Czytam ksi─ů┼╝ki po angielsku. Na razie tylko po┼╝yczam od znajomego, kt├│ry przywi├│z┼é sporo ksi─ů┼╝ek z Anglii.

31

Chc─Ö kupi─ç ksi─ů┼╝k─Ö po angielsku dziewczynie na urodziny, ale kompletnie nie wiem w co celowa─ç, ┼╝eby by┼éo to napisane takim s┼éownictwem, ┼╝eby si─Ö da┼éo zrozumie─ç, bo czasami s┼éownictwo jest bardzo ci─Ö┼╝kie. Macie co┼Ť godnego polecenia?

32

Du┼╝o ksi─ů┼╝ek po angielsku jest w ksi─Ögarni Gandalf http://www.gandalf.com.pl/k/nauka-jezykow/ . S─ů zar├│wno typowe podr─Öczniki, jak i opowiadania czy powie┼Ťci. A cenowo maj─ů ksi─ů┼╝ki naprawd─Ö sporo ta┼äsze ni┼╝ gdzie indziej.

33

Dzi─Öki, popatrz─Ö co┼Ť na ich stronie, b─Ödzie wygodniej ni┼╝ sp─Ödzi─ç godzin─Ö w ksi─Ögarni, a p├│┼║niej i tak wybra─ç na zasadzie loterii big_smile

34

slalano, czyta┼éam The girl from the train, to obecnie hit no i j─Özyk nie jest jaki┼Ť trudny, mi ┼éatwo by┼éo wszystko zrozumie─ç, wi─Öc polecam smile

35

Ja te┼╝ lubi─Ö blogi po angielsku, j─Özyk jest przyst─Öpny, a przy okazji czytam o tym co mnie naprawd─Ö interesuje wink

36

Du┼╝o blog├│w po angielsku jest wartych uwagi.... sam mam kilka na swojej li┼Ťcie czytelniczej mog─Ö si─Ö podzieli─ç je┼Ťli chcecie wink
basen ogrodowy

37

Czytam cz─Östo ksi─ů┼╝ki po angielsku. Zamawiam je g┼é├│wnie na Ebay brytyjskim.

38

Ja takie ksi─ů┼╝ki znajduj─Ö w ksi─Ögarniach internetowych g┼é├│wnie i to polskich.

39

jakie masz na my┼Ťli ksi─Ögarnie, milordzie? ^^

40

Jest troch─Ö takich polskich ksi─Ögarni. Ja znam np. bookcity pl czy americanbookstore pl.

41

Takie ksi─ů┼╝ki zazwyczaj kupuj─Ö na zagranicznym Ebay-u. Jest tam sporo pere┼éek do kupienia.

42

W tej kwestii antykwariaty s─ů niezast─ůpione

43

Ja ksi─ů┼╝ki kupuj─Ö tu. Zobaczcie sobie na ich ofert─Ö, a zapewne te┼╝ co┼Ť dla siebie znajdziecie. Maj─ů du┼╝o najr├│┼╝niejszych ksi─ů┼╝ek.

44

Ksi─ů┼╝ki po angielsku mo┼╝na z powodzeniem znale┼║─ç nawet w internetowych ksi─Ögarniach polskich. Ja cz─Östo kupuj─Ö ksi─ů┼╝ki fabularne po angielsku w ksi─Ögarni online Vesper.

45

ja zawsze tak robi─Ö

46

Je┼╝eli interesuj─ů was podr─Öczniki do nauki j─Özyka angielskiego zobaczcie tu  http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-c-313.html     Ta ksi─Ögarnia wysy┼ékowa ma propozycj─Ö na nauk─Ö j─Özyka dla pocz─ůtkuj─ůcych i zaawansowanych. A podr─Öczniki i inne pomoce s─ů w wyj─ůtkowo niskich cenach.

47

Ja cz─Östo kupuj─Ö sobie ksi─ů┼╝ki po angielsku przez Ebay lub na Amazon. Szczeg├│lnie na Ebay zagranicznym znajd─Ö zawsze poka┼║n─ů liczb─Ö starszych ksi─ů┼╝ek fabularnych po angielsku.

48

mozesz tez znalezc na wyprzeda┼╝ach, zwlaszcza na targach smile

49

Oczywi┼Ťcie, czytam ksi─ů┼╝ki po angielsku. Zaopatruje si─Ö w nie w specjalnych ksi─Ögarniach online (polskich), kt├│re posiadaj─ů tego typu asortyment.

50

Ja czytam. Ale stosunkowo proste, g┼é├│wnie ksi─ů┼╝ki dla dzieci. Ostatnio zabra┼éem si─Ö za lektur─Ö Harego Pottera. Bardzo polecam jego angielsk─ů wersj─Ö smile