Temat: ksi─ů┼╝ki po angielsku

Czytacie ksi─ů┼╝ki po angielsku? Je┼Ťli tak, to gdzie kupujecie (poza Empikiem)?

2 (edytowany przez jadali 2016-05-13 20:19:43)

Odp: ksi─ů┼╝ki po angielsku

Owszem. Cho─ç ostatnio niewiele, z braku czasu. Ksi─ů┼╝ki po angielsku
kupuj─Ö w.... ksi─Ögarniach z takimi ksi─ů┼╝kami. W Warszawie np. jest ich
troch─Ö. Chocia┼╝by na stacji METRO Centrum (Profit), mniej wi─Öcej na
przeciwko Dworca Centralnego, przy Alejach Jerozolimskich (Bookland),
czy przy Placu Bankowym (Co-Liber)....

3

Je┼Ťli kto┼Ť chce kupi─ç angloj─Özyczn─ů ksi─ů┼╝k─Ö po atrakcyjnej cenie to s─ů dwie drogi: antykwariaty (zdoby┼éem tam kiedy┼Ť ca┼é─ů trylogi─Ö Sienkiewicza po angielsku dos┼éownie za "grosze") lub stronka "nieprzeczytane.pl". S─ů tam tytu┼éy w bardzo rozs─ůdnych cenach.

4

Witam.

Nasza szko┼éa j─Özyka angielskiego posiada w┼éasn─ů bibliotek─Ö, w sk┼éad kt├│rej wchodz─ů setki pozycji w j─Özyku angielskim (British, American i inne). Cz─Ö┼Ť─ç zosta┼éa przywieziona przez nas bezpo┼Ťrednio z Cambridge, ale du┼╝─ů ilo┼Ť─ç uda┼éo si─Ö nam kupi─ç za niewielkie pieni─ůdze w sklepie 'second hand'. Bywa, ┼╝e takie miejsca sprowadzaj─ů u┼╝ywane ksi─ů┼╝ki oraz gry planszowe, komiksy, zabawki etc.

5

Polecam bardzo dobra ksi─ů┼╝ka

6

Czytanie ksi─ů┼╝ek po angielsku mega wp┼éywa na nasza nauk─Ö j─Özyka. Dlatego fajne s─ů czytniki z wbudowanymi s┼éownikami.

7

Ksi─Ögarnia muza, bardzo polecam

8

Ja czytam ostatnio te┼╝ komiksy po angielsku. Jak dla kogo┼Ť pocz─ůtkuj─ůcego to w sam raz dodatkowa metoda nauki. Ksi─ů┼╝ki s─ů moim zdaniem dla bardziej zaawansowanych.

9

Projekt Gutenberg - wprawdzie autorzy sprzed lat, ale maj─ů legalne i darmowe pdfy i czasem nawet audiobooki. Nawet znalaz┼éem angielsk─ů wersj─Ö Quo vadis smile

10

Czytam te┼╝ ksi─ů┼╝ki po angielsku, szczeg├│lnie te, kt├│rych nie mog─Ö znale┼║─ç u nas w ksi─Ögarniach.

11

Ostatnio przeczytałem "Władca Much" Williama Goldinga po angielsku. Super się czytało. Polecam.

12

O to chyba co┼Ť przygodowego ten W┼éadca Much ? Ja z kolei ostatnio przeczyta┼éem po angielsku (3 raz) Robinsona Cruzoe.

13

Ja czytam na razie kr├│tkie opowiadania po angielsku. Nie jestem jeszcze tak zaawansowany by przeczyta─ç ca┼é─ů ksi─ů┼╝k─Ö smile

14

Czytam i przewa┼╝nie po┼╝yczam je od kolegi do poczytania. By┼é sporo czasu w Anglii i uzbiera┼é do┼Ť─ç poka┼║n─ů biblioteczk─Ö.

15

Ja czytam i kupuj─Ö w storze dla kindla wink

16

Mam Kindle na kt├│rym czytam - ksi─ů┼╝ki czasem mo┼╝na za darmo znale┼║─ç nawet na amazon smile

17

Czytam ksi─ů┼╝ki po angielsku. Je┼╝eli ju┼╝ mam kupi─ç jak─ů┼Ť pozycj─Ö, to zaczynam od Ebaya. Czasem szukam te┼╝ w ksi─Ögarniach online.

18

Ja czytam po angielsku ale nic z tego nie rozumiem wiec nie wiem wgl po co to czytam strasznie ten jezyk jest nie zrozumiały.

19

Czytam, czytam. Ostatnio przeczyta┼éem ostatni─ů cz─Ö┼Ť─ç sagi Zmierzch po angielsku. Wszystko og├│lnie rozumia┼éem.

20

A ja przeczytałem angielskie wydanie Harryego Pottera. Wiele rzeczy rozumiałem, więc chyba z angielskim nie mam większych problemów.

21

Ja kupuj─Ö ksi─ů┼╝ki na Amazon lub zagranicznym Ebay. Ostatnio kupi┼éem sobie kilka horror├│w po angielsku smile

22

Ja ostatnio zacz─ů┼éem gr─Ö o tron po angielsku czyta─ç.

23

Czytam wiele bestsellerów po angielsku. Lubię przeważnie kryminały.

24 (edytowany przez socool89 2017-03-25 23:42:27)

Polecam ksi─Ögarni─Ö internetow─ů Libristo, tam mo┼╝na kupi─ç/zam├│wi─ç ka┼╝d─ů ksi─ů┼╝k─Ö. Warta uwagi jest "Now discover your strengths".

25

Ja kupuj─Ö ksi─ů┼╝ki po angielsku tylko w zagranicznych ksi─Ögarniach online.