1

Temat: klej do but├│w

Ma kto┼Ť do┼Ťwiadczenie z klejeniem but├│w, jaki klej polecacie? Czy to jest bardzo trudne?

2

Odp: klej do but├│w

Witam! Pegys, sklei─ç buty pomo┼╝e Ci z ┼éatwo┼Ťci─ů klej TADAM┬« To elastyczny klej do but├│w sportowych i nie tylko, kt├│ry dzi─Öki swoim w┼éa┼Ťciwo┼Ťciom s┼éu┼╝y do napraw r├│┼╝nych cz─Ö┼Ťci but├│w: czubk├│w, brzeg├│w, zapi─Ötk├│w, obcas├│w, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl

3

Ja ostatnio kupi┼éam jaki┼Ť w promocji, bo rozwali┼éy misie nowe buty. Zobaczymy, czy da sobie rad─Ö.

4

oetadam napisał/a:

Witam! Pegys, sklei─ç buty pomo┼╝e Ci z ┼éatwo┼Ťci─ů klej TADAM┬« To elastyczny klej do but├│w sportowych i nie tylko, kt├│ry dzi─Öki swoim w┼éa┼Ťciwo┼Ťciom s┼éu┼╝y do napraw r├│┼╝nych cz─Ö┼Ťci but├│w: czubk├│w, brzeg├│w, zapi─Ötk├│w, obcas├│w, podeszw i cholewek.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl

Do jakich materiałów się nadaje? Klei skórę i tworzywo sztuczne?

5

Koszmarny_Karolek napisał/a:
oetadam napisał/a:

Ekspert marki TADAM
tadam com pl

Do jakich materiałów się nadaje? Klei skórę i tworzywo sztuczne?

Witam! Koszmarny_Karolek, klej TADAM® klei buty z różnych materiałów. Jego główne przeznaczenie to klejenie butów a la sportowych.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl

6

Rozumiem, mam w┼éa┼Ťnie buty sportowe, noski si─Ö odklejaj─ů. W sumie klej nie jest drogi, wi─Öc my┼Ťl─Ö, ┼╝e spr├│buj─Ö. Pytanie tylko czy takie buty mo┼╝na potem normalnie my─ç lub pra─ç?

7

Koszmarny_Karolek napisał/a:

Rozumiem, mam w┼éa┼Ťnie buty sportowe, noski si─Ö odklejaj─ů. W sumie klej nie jest drogi, wi─Öc my┼Ťl─Ö, ┼╝e spr├│buj─Ö. Pytanie tylko czy takie buty mo┼╝na potem normalnie my─ç lub pra─ç?

Witam! Koszmarny_karolek, buty sklejone klejem TADAM® można prać w pralce. Użyj do tego specjalnie przeznaczonego programie w pralce.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl

8

Nie pro┼Ťciej by┼éoby po prostu kupi─ç sobie jakie┼Ť nowe buty? M├│j m─ů┼╝ w┼éa┼Ťnie potrzebuje czego┼Ť nowego i sprawdzamy, jakie buty m─Öskie do jeans├│w najlepiej wybra─ç. Zale┼╝y nam na tym, aby by┼éo to co┼Ť modnego i stylowego. Super, je┼Ťli buty b─Öd─ů w neutralnym kolorze i b─Öd─ů pasowa┼éy do r├│┼╝nych odcieni jeansu. Pomagam w wyborze m─Ö┼╝owi z tego wzgl─Ödu, ┼╝e zawsze potrzebuje porady, je┼Ťli nie mo┼╝e zdecydowa─ç si─Ö na konkretny model but├│w lub ubra┼ä. Ja bardzo lubi─Ö mu doradza─ç i absolutnie nie mam z tym ┼╝adnego problemu.

9

No nie pro┼Ťciej, a ju┼╝ na pewno nie taniej. Nowe buty to cz─Östo koszt 200-300 z┼é, a klej tadam to raptem 10 z┼é