1

Odp: Nowo┼Ť─ç - Wielka gramatyka j─Özyka angielskiego

Przegl─ůda┼éam ksi─ů┼╝k─Ö w sklepie i stwierdzi┼éam, ┼╝e jest naparwde super!
Oczywi┼Ťcie, zanied┼éugo mam zamiar j─ů kupi─ç smile

2

Ja te┼╝ przegl─ůda┼éam i jest ca┼ékiem fajna. Jak patrza┼éam na cene to chyba 39,90.

3

Witam wszystkich, widzac ze juz od dawna nie zagladalam na strone slowka, czego bardzo zaluje ale brak czasu i takie tam... chcialam sie zapytac was czy juz nie ma lekcji j.angielskiego w formacie pdf ktore byly przygotowywane przez Profil Lingua?? I czy mozna miec dostep do tych starych? Byly naprawde swietne.

4

zakupiłem niedawno , jak narazie bez zastrzeżeń wink

5

Wielka gramatyka j─Özyka angielskiego ÔÇô brzmi ciekawie:) Czy kto┼Ť ju┼╝ kupi┼é t─Ö ksi─ů┼╝k─Ö i m├│g┼éby podzieli─ç si─Ö swoj─ů opini─ů na forum? Warto w ni─ů zainwestowa─ç? Czy poszczeg├│lne zagadnienia s─ů wyt┼éumaczone w jasny spos├│b i czy ksi─ů┼╝ka mo┼╝e na przyk┼éad z powodzeniem zast─ůpi─ç korepetycje?

6

mia┼éem kiedy┼Ť t─ů ksi─ů┼╝k─Ö i musz─Ö przyzna─ç i┼╝ jest godna polecenia smile  fjanie wyt┼éumaczone przyk┼éady, mn├│stwo ─çwicze┼ä, naprawd─Ö warto w ni─ů zainwestowa─ç smile

7

Ch─Ötnie si─Ö w ni─ů zaopatrz─Ö wink Na razie posiadam jedynie Angielski dla zaawansowanych wydawnictwa Edgard smile