Temat: Gdzie szukać materiałów do nauczania języka angielskiego

Witam. Szukam obecnie ciekawych materia┼é├│w na lekcje jezyka angielskiego. Czy mo┼╝ecie poleci─ç jakie┼Ť ksi─ů┼╝ki?

2

Odp: Gdzie szukać materiałów do nauczania języka angielskiego

Czy jeste┼Ť zapisana do klubu nauczyciela? Je┼Ťli nie to warto bo masz tam dost─Öp do bardzo du┼╝ej ilo┼Ťci materia┼é├│w edukacyjnych, kt├│re b─Öd─ů bardzo przydatne.
Zerknij sobie tutaj:
http://ucze.pl/

Wiele razy korzystałam z ich materiałów. Obecnie jest tam dobra promocja.Jak się zapiszesz będziesz miała to wszystko 50% taniej.

3

Mo┼╝esz poszuka─ç na notatek.pl. Tutaj masz bezpo┼Ťredni link do wyszukanych notek angielskiego smile Znajdziesz tam s┼é├│wka, prezentacje, zadania, a nawet testy i egzaminy smile

4

dzisiaj internet nam daje wiele mo┼╝liwo┼Ťci jednak┼╝e jak ju┼╝ wiemy chyba wszyscy prywatny lektor one-on-one minimum dwa razy w tygodniu daje najlepsze rezultaty i liczy sie systematyczno┼Ť─ç.Od razu nie bedziemy m├│wi─ç jak to obiecuje nam np.firma Krebs,kt├│ra ewidentnie mnie oszuka┼éa,bo obiecywa┼éa z┼éote g├│ry i ze od razu bede m├│wi─ç.W ka┼╝dym badz razie przetestowalem sporo produkt├│w i w sumie jest 1-2 dobrych.Ja moge poleci─ç jesen sprawdzony,kt├│ry jest osadzony w 100% w internecie,po rejestracji mamy dostep do darmowej czesci,kurs do tego nie jest drogi ale super sie z niego uczy,najlepsze sa filmy:) podaje linkl http://www.bellsenglishcourse.pl/

5

ooo! Dzi─Öki kochani! Tego w┼éa┼Ťnie potrzebowa┼éem, fajne stronki!

6 (edytowany przez nightlight 2016-09-28 19:20:02)

Ciekawych materia┼é├│w jest mn├│stwo. Jak nie masz pomys┼é├│w na nauk─Ö, to polecam zapozna─ç si─Ö np. z materia┼éami, przygotowuj─ůcymi do egzaminu toefl. Znalaz┼éem ca┼é─ů mas─Ö e-book-├│w z ciekawymi, ukierunkowanymi ─çwiczeniami.

7

Najlepiej wyszukaj sobie jak─ů┼Ť list─Ö s┼é├│wek np. https://notatek.pl/angielski-slowka-poziom-a2 zr├│b fiszki i ucz si─Ö w wolnych chwilach:)

8

szukaj w sieci ebook├│w, bo mo┼╝na dorwa─ç niekt├│re bardzo fajne pozycje smile i ─çwicze┼ä te┼╝ jest du┼╝o smile chocia┼╝ ja bym si─Ö nie umia┼é uczy─ç sam, pr├│bowa┼éem ale w koncu sie podda┼éem i poszed┼éem na kurs do Lincolna (swoj─ů drog─ů jedna z lepszych szk├│┼é j─Özykowych w krakowie) - polecam, bo sam bym nie podo┼éa┼é, a ju┼╝ jest du┼╝o lepiej z j─Özykiem wink

9 (edytowany przez Norek86 2016-11-13 17:58:02)

Materia┼é├│w do nauki angielskiego mo┼╝na szuka─ç wsz─Ödzie w internecie. Nawet na Youtube znalaz┼éem ostatnio nagrania pomagaj─ůce przygotowa─ç si─Ö do pewnych egzamin├│w z angielskiego smile

10

Wpisz w google grafika np. english grammar infographics, s─ů naprawd─Ö ciekawe i przydatne grafiki smile

11

Ostatnio znalazłam cos takiego: langzie.pl/blog/bez-cenne-wyjazdy-jezykowe-usa-kanada
co o tym s─ůdzicie? warto?

12

Materia┼éy s─ů... wsz─Ödzie smile A zw┼éaszcza w internecie. W og├│le coraz wi─Öcej nauczycieli na r├│┼╝nych poziomach stopniowo odchodzi od wszelkich publikacji z wydawnictw na rzecz materia┼é├│w dost─Öpnych w sieci, w tym tych nie maj─ůcych ┼╝adnego zwi─ůzku z edukacj─ů jako tak─ů. Teksty ┼║r├│d┼éowe z prasy, audycje TV, vlogi... Ostatnio znajoma anglistka powiedzia┼éa, ┼╝e w tej chwili "zanurzenie" ucznia w realiach j─Özyka m├│wionego i pisanego daje znacznie lepsze efekty ni┼╝ wystudiowane materia┼éy do nauki. Wiadomo ┼╝e zw┼éaszcza na pocz─ůtku one sporo daj─ů, ale to jak z m├│wieniem. Na obozie Just Speak i na ka┼╝dym innym tego typu przedsi─Öwzi─Öciu jest przede wszystkim ┼╝ywa konwersacja z native speakerem. ┼╗ywy przekaz jest zawsze bardziej warto┼Ťciowy ni┼╝ napisany typowo pod nauczanie. Oczywi┼Ťcie musi by─ç kto┼Ť kto wszystko wyja┼Ťni, musz─ů by─ç definicje, schematy itp. Mimo to je┼Ťli grupa uczni├│w pracuje z nauczycielem, to lepsze rezultaty uzyskaj─ů bazuj─ůc na publikacjach z medi├│w angloj─Özycznych itp. Nauczyciel musi to jako┼Ť─ç opracowa─ç, jest to dodatkowe obci─ů┼╝enie dla niego, ale chyba si─Ö op┼éaca, skoro interes ucznia stawiamy na pierwszym miejscu smile

13

Mi do znalezienia dobrych materia┼é├│w wystarcza ca┼ékowicie, wyszukiwarka Google. Cz─Östo znajduj─Ö przez ni─ů jakie┼Ť darmowe e booki.

14

No mi te┼╝ to wystarcza.
____
rolki do paleciaka

15

Uwa┼╝am ┼╝e internet jest doskona┼éym miejscem, je┼╝eli chodzi o zdobycie dobrych materia┼é├│w, do nauki angielskiego. Przez internet znalaz┼éem wiele ┼Ťwietnych i darmowych ebook├│w.

16

Ja polecam repetytoria. Maj─ů du┼╝o bardziej uporz─ůdkowane informacje od tradycyjnych ksi─ů┼╝ek. Podr─Öczniki szkolne te┼╝ czasem za bardzo odbiegaj─ů od konkretnej wiedzy, a w repetytoriach mo┼╝na znale┼║─ç fajne ─çwiczenia. Tutaj poszukaj: https://ksiegarnia.conrad24.pl/6-podreczniki-szkolne widzia┼éam, ┼╝e maj─ů du┼╝y wyb├│r podr─Öcznik├│w w przyst─Öpnych cenach.

17

Jest sporo ksi─ů┼╝ek darmowych np. ebooki. Bez k┼éopotu znalaz┼éem wi─Ökszo┼Ť─ç pozycji, szukaj─ůc przez google.

18

Ja np. lubi─Ö jeszcze s┼éuchowiska - audiobooki po angielsku. Na youtube mo┼╝na znale┼║─ç ich ca┼é─ů mas─Ö - darmowych.

19

to jest bardzo trudne

20

Materia┼é├│w do nauczania jest wiele. Przede wszystkim trzeba zacz─ů─ç szuka─ç ich w internecie - najlepiej w ksi─Ögarniach internetowych.

21

obecnie tez jest sporo aplikacji na telefon, z których można się uczyć słówek, zwrotów czy gramatyki

22

Ja korzystam z r├│┼╝nych poradnik├│w na youtubie.

23

Też polecam Youtube. Ostatnio znalazłem ciekawy kanał, gdzie wypowiada się lektor j.angielskiego.

24

Ja tam często korzystam z materiałów dostępnych na youtubie smile

25

bardzo fajne materia┼éy podrzucaj─ů nam w szkole jezykowej w kt├│rej si─Ö ucz─Ö http://www.lincoln.edu.pl/. to s─ů np autentyczne artyku┼éy z gazet, piosenki itd. na takich rzeczach "codziennego" u┼╝ytku uczy si─Ö najlepiej tak naprawd─Ö.