1

Temat: angielski po erasmusie

siemka mam taki problem. rok temu przez pol roku bylam na erasusie za granica i bardzo mi sie podobalo i niesamowicie sie tam obylam z jezykiem, ale mam taki problem ze byly tam rozne osoby i tez takie ktore slabo mowily po ang (zdania typu kali jesc, kali pic) i mam wrazenie ze nasluchalam sie tez tego zlego angielskiego. jak podtrenowac angielski ale taki bez bledow i polskich nalecialosci? nie mam czasu ani ochoty na szkoly jezykowe

2

Odp: angielski po erasmusie

w jakim kraju bylas? mialas do czynienia z angielskimi native speakerami? wspolczuje ze nie podszkolilas bardziej jezyka, bo mieszkanie za granic─ů zawze procentuje.

3

Swoboda w m├│wieniu to bardzo wa┼╝na umiej─Ötno┼Ť─ç przy pos┼éugiwaniu si─Ö j─Özykiem obcym. Jednak rzeczywi┼Ťcie, w trakcie wyjazd├│w bardzo ┼éatwo nabra─ç te┼╝ z┼éych nawyk├│w, kt├│re potem trudno wypleni─ç. Naturalnymi ekspertami od wy┼éapywania naszych b┼é─Öd├│w s─ů oczywi┼Ťcie native speakerzy smile Je┼╝eli obecnie nie masz kontaktu z takimi osobami, nasza strona https://www.myspeakshop.com/ jest rozwi─ůzaniem. MySpeakShop to witryna, kt├│ra umo┼╝liwia prowadzenie konwersacji z wybranymi native speakerami przez skypeÔÇÖa. Sam ustalasz dowolny termin i cz─Östotliwo┼Ť─ç konwersacji. W razie pyta┼ä - jestem do pa┼ästwa dyspozycji.

4

by┼éam w czechach, ale sporo w mojej grupie bylo francuzow ktorzy badz co badz angielskiego nie maja najlepszego hmm/ btw sk─ůd mam wiedzie─ç, ┼╝e to prawdziwi nativi, a nei polacy udaj─ůcy nativ├│w? tongue

5

Na stronie MySpeakShop znajduj─ů si─Ö zar├│wno native speakerzy, jak i lektorzy danego j─Özyka. Ka┼╝dy profil ma oznaczenie czy dana osoba jest zar├│wno nativem. Dodatkowo ka┼╝da osoba posiada na swoim ka┼╝dy lektor posiada na swoim profilu kr├│tkie info, a tak┼╝e wideo, na kt├│rym mo┼╝na us┼éysze─ç akcent i oceni─ç styl wyra┼╝ania danego lektora. Czy mog─Ö jeszcze w czym┼Ť pom├│c?

6

chce sie tylko upewni─ç - czyli jak dobrze rozumiem nie ma ┼╝adnych harmonogram├│w? i moge sobie przez t─ů platforme gadac z nativem rownie dobrze codziennie albo raz w tygodniu? pracuje i studiuje wiec takie rozwiazanie to dla mnie bajka

7

Zgadza się smile samodzielnie ustalasz konwersacje z naszymi native speakerami - w dogodnym dla siebie terminie. Mało tego - dzięki temu, że również samodzielnie wybierasz lektora, możesz zdecydować się na osobę o podobnych zainteresowaniach, co na pewno sprawi że lekcja będzie przyjemnie spędzonym czasem. Taka forma nauki po zajęciach czy po powrocie z pracy to wręcz relaks. smile