26

Odp: Nauka j─Özyka

Najlepiej jest sie uczy─ç w praktyce ale nie kazdy mo┼╝e sie w taki spos├│b uczyc. Nie jest to takie proste z racji tego.┼╝e jest to drogie ( sama studiuj─Ö i nie mam opcji na razie aby polecie─ç do UK).

Jestem zdania┼╝e warto jest zapisa─ç si─Ö na kurs angielskiego. Ale do szkoly , kt├│ra stawia du┼╝y nacisk na nauke konwersacji i m├│wienia. Jest to przecie┼╝ najwa┼╝niejsze w nauce angielskiego . Musimy si─Ö przecie┼╝ nauczy─ç komunikowac z innymi.....
Moim zdaniem dobr─ů ofert─Ö ma Speak up:
https://speak-up.pl/

Dobra szkoła, obecnie tam chodzę

27

Ja preferuje nauk─Ö w bardzo luzacki spos├│b mianowicie gra─ç w gry i ogl─ůda─ç seriale w j─Özyku angielskim, seriale polecam po angl i z angl napisami tongue
Sukienki klasyczne eleganckie

28

Hej!   Ja wole uczy─ç si─Ö sama, najlepiej w ciszy ale robi─Ö przerwy tak co 30 minut, dzi─Öki temu mi si─Ö nie nudzi. Najcz─Ö┼Ťciej s─ů to ─çwiczenia w internecie polegaj─ůce na uzupe┼énianiu luk w zdaniach albo testowe, je┼╝eli ucz─Ö si─Ö s┼é├│wek to po prostu pisze na kartkach i t┼éumaczenie zas┼éaniam inn─ů ksi─ů┼╝k─ů czy kawa┼ékiem papieru

29

czesc

30 (edytowany przez odrabiacz 2017-04-22 12:20:14)

Ja uważam, że najlepiej uczy się w praktyce. W liceum pomagały mi serwisy, na ktorych nauczyciele tłumaczyli, np. zadania i odpowiedzi z języka angielskiego krok po kroku.

31

Ogl─ůdanie po angielsku bez lektora i polskich napis├│w popieram smile czasami te┼╝ ogl─ůdam z angielskimi napisami jak akcent/s┼éownictwo jest ci─Ö┼╝kie, mo┼╝na wtedy popracowa─ç nad pisowni─ů

32

...a w tym celu przydatny jest Netflix, wychodzi taniej ni┼╝ stracone na szukanie takich film├│w nerwy wink

33

Co to jest Netflix? Nigdy o tym czym┼Ť nie s┼éysza┼éem.

34

Moim zdaniem najlepszym sposobem na nauk─Ö j─Özyka, czy to angielski czy chi┼äski jest wieszanie s┼é├│wek na ┼Ťcianach, tablicach, telewizorze itd. Ja mam tablice magnetyczn─ů, na kt├│r─ů przywieszam kartki ze s┼é├│wkami za pomoc─ů magnes├│w http://atptc.com/magnesy-do-tablic/

35

Good article, but it would be better if in future you can share more about this subject. Keep posting. hotmail account login | hotmail email login | hotmail login | gmail sign up

36

A mo┼╝e s─ů tu jacy┼Ť bezrobotni nauczyciele j─Özyka angielskiego? Je┼Ťli tak, to odsy┼éam Was do tej oferty - http://szkola-gaudeamus.pl/dolacz-do-ze ÔÇŽ deamus.php . Szko┼éa jest w Warszawie na Bemowie. Jest to niepubliczna szko┼éa podstawowa.

37

A czy ta niepubliczna szko┼éa ma wi─Öcej oddzia┼é├│w mo┼╝e na terenie Polski ? Bo widz─Ö, ┼╝e maj─ů ciekaw─ů ofert─Ö.

38

Nam├│w znajomych ┼╝eby pr├│bowali z Tob─ů gada─ç w tym j─Özyku. U┼╝ywaj─ůc go na codzie┼ä szybciej sobie go przyswoisz smile mo┼╝esz te┼╝ ogl─ůda─ç filmy bez lektora, lepiej Ci si─Ö os┼éucha smile

39

xxxxxxxxxx

40

Ja byłem chwile w Agnlii i to naprawdę dużo daje - polecam.

41

Najwa┼╝niejsza jest systematyczno┼Ť─ç - nawet najlepszy kurs j─Özyka angielskiego nie przyniesie oczekiwanych efekt├│w bez wk┼éadu w┼éasnego. Mnie w przysz┼éym roku czeka matura i uzna┼éem, ┼╝e im wcze┼Ťniej zaczn─Ö przygotowania tym lepiej smile Znalaz┼éem nawet taki ceikawy poradnik: http://hobbystyczna.pl/przygotowac-sie- ÔÇŽ ielskiego/ P├│ki co jestem na etapie tworzenia fiszek, ┼╝eby nauczy─ç nowych s┼é├│wek

42

Najlepiej zacz─ů─ç go u┼╝ywa─ç czynnie. Nie ba─ç si─Ö. smile Praktyka czyni mistrza

43

one yers ago i had an english lessos with women who comes from afrika and she don't know polish language  and when i wanted say about anything i hade to say it in english yikes
taka tam przygoda smile nawet jak chcialem opowiedziec moja przygode dojazdu na uczelnie jak przez chwile jechalem rowerem pod porad to i tak musialem to wszystk jakos po angielsku powiedziec, to bylo bardzo pouczajce, bo jak to sie mowi ,,open your mind" otworzylem sowj umysł i latwiej przychodzilo mi mówieni po angielsku smile
generalnie poelcam

a wy pole─çcie mi dobry slownik polsko-angielski tongue ostanio w rece wpadla mi gazetka auchan  - daje linka - i byly rozne slowniki, ale slyszalem ze lepiej pojsc do ksiegarni jezykowej i kupic jakis oxforda czy cos

44

slalano napisał/a:

one yers ago i had an english lessos with women who comes from afrika and she don't know polish language  and when i wanted say about anything i hade to say it in english yikes
taka tam przygoda smile nawet jak chcialem opowiedziec moja przygode dojazdu na uczelnie jak przez chwile jechalem rowerem pod porad to i tak musialem to wszystk jakos po angielsku powiedziec, to bylo bardzo pouczajce, bo jak to sie mowi ,,open your mind" otworzylem sowj umysł i latwiej przychodzilo mi mówieni po angielsku smile
generalnie poelcam

a wy pole─çcie mi dobry slownik polsko-angielski tongue ostanio w rece wpadla mi gazetka auchan  - daje linka - i byly rozne slowniki, ale slyszalem ze lepiej pojsc do ksiegarni jezykowej i kupic jakis oxforda czy cos

Mogę ci polecić Oxford Word power mam i używam ,jest bardzo fajny w zestawie miałem tez wersje elektroniczna na płycie dvd

45

Moim sposobem na nauke jest czytanie i ogl─ůdanie r├│┼╝nych film├│w, program├│w po angielsku

46

Wide range of Feed Supplements to ensure healthy growth of livestock and increase in productivity. Feel free to call for a consultation. poultry feed supplements suppliers poultry feed additives manufacturers buy chicken feed poultry trace mineral Poultry Liver supplement mold inhibitor how to increase body weight of broiler chicken heat stress chickens egg laying chicken feed copper sulphate for chickens poultry vitamin supplement multivitamin for dogs

47

Teraz prawie ka┼╝de biuro t┼éumacze┼ä zabrze szuka kogo┼Ť opanowanego w j─Özyku. Wg mnie warto si─Ö tego dobrze nauczy─ç ┼╝eby potem mie─ç warto┼Ťciow─ů prac─Ö wink

48

U┼╝ywaj j─Özyka na co dzie┼ä, na pewno du┼╝o si─Ö nauczysz takim sposobem. Najlepiej mie─ç kogo┼Ť w rodzinie, kto dobrze m├│wi po angielsku i du┼╝o rozmawia─ç z tak─ů osob─ů.

49 (edytowany przez grosik 2017-09-07 11:46:25)

Najlepiej zaczyna─ç nauk─Ö j─Özyka od dobrej szko┼éy. Taka jaet Warszawie na Ursynowie  http://linde.waw.pl/   Tu dzieci ucz─ů si─Ö j─Özyka angielskiego w ma┼éych grupach 5 dni w tygodniu, S─ů raz w tygodniu warsztaty utrwalaj─ůce zdobyta wiedz─Ö. Jest mo┼╝liwo┼Ť─ç nauki drugiego j─Özyka np francuskiego, hiszpa┼äskiego lub rosyjskiego. Pracuj─ů tu wysoko wykwalifikowani nauczyciele, kt├│rzy te┼╝ ucz─ů m┼éodzie┼╝ pracy zespo┼éowej, radzenia sobie ze stresem itp.

50

A jakie znacie dobre szkoły w okolicy Krakowa... ? Bo Warszawa to jednak trochę za daleko dla mnie...