1 (edytowany przez gbspartners 2015-08-12 15:25:25)

Temat: Poszukuj─Ö os├│b ze znajomo┼Ťci─ů czeskiego lub s┼éowackiego-Gda┼äsk

GBS Partners Sp. z o.o. ┼Ťwiadczy us┼éugi z zakresu rekrutacji sta┼éych oraz pracy tymczasowej. Specjalizujemy si─Ö w dziedzinie finans├│w i ksi─Ögowo┼Ťci, stale wspieraj─ůc naszych klient├│w w doborze personelu tak┼╝e w innych obszarach. Wyr├│┼╝nia nas doskona┼éa znajomo┼Ť─ç pomorskiego rynku pracy, kt├│ra pozwala naszym konsultantom na szybkie dotarcie do w┼éa┼Ťciwych kandydat├│w.
Zobacz nasze aktualne oferty pracy: www.gbspartners.pl

Dla naszego klienta, wiod─ůcego mi─Ödzynarodowego dostawcy us┼éug IT, zatrudniaj─ůcego pracownik├│w w 67 krajach na ca┼éym ┼Ťwiecie, poszukujemy osoby na stanowisko:
Pracownik dzia┼éu ksi─Ögowo┼Ťci, ze znajomo┼Ťci─ů j─Özyka czeskiego lub s┼éowackiego
Miejsce pracy:  Gda┼äsk

Wymagania:

ÔÇó    Bieg┼éa znajomo┼Ť─ç przynajmniej jednego z powy┼╝szych j─Özyk├│w
ÔÇó    Komunikatywna znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego
ÔÇó    Do┼Ťwiadczenie w pracy w dziale ksi─Ögowo┼Ťci b─Ödzie dodatkowym atutem (nie jest to warunek konieczny)

Zakres obowi─ůzk├│w:

ÔÇó    Wsparcie dzia┼éu Accounts Payable

Oferujemy:

ÔÇó    Sta┼ée zatrudnienie na podstawie umowy o prac─Ö
ÔÇó    Mo┼╝liwo┼Ť─ç podnoszenia kwalifikacji zawodowych w dziedzinie ksi─Ögowo┼Ťci
ÔÇó    Mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju zawodowego, w ramach struktur firmy o mi─Ödzynarodowym zasi─Ögu
ÔÇó    Przeszkolenie niezb─Ödne do wykonywania obowi─ůzk├│w na tym stanowisku
ÔÇó    Przyjazne, mi─Ödzynarodowe ┼Ťrodowisko pracy
ÔÇó    Bogaty pakiet ┼Ťwiadcze┼ä dodatkowych

Zapraszamy do z┼éo┼╝enia CV korzystaj─ůc z przycisku APLIKUJ pod tre┼Ťci─ů og┼éoszenia opublikowanym na naszej strony internetowej www.gbspartners.pl lub poprzez wype┼énienie formularza, kt├│ry pojawi si─Ö po naci┼Ťni─Öciu w link poni┼╝ej:

https://system.erecruiter.pl/FormTempla ÔÇŽ e06cc447fb

[img]http://www.gbspartners.pl/public/img/front/logo.png[/img]

Agnieszka Szlachta
Recruitment Assistant
agnieszka.szlachta@gbspartners.pl
Olivia Business Centre
Grunwaldzka 472
80-309 Gdansk, Poland
www.gbspartners.pl
Office:  +48 58 323 84 57