1

Temat: Jakie gadżety do reklamy szkoły językowej?

Szukam jaki┼Ť fajnyc gad┼╝et├│w do reklamy szko┼éy j─Özykowej. Macie pomys┼é, co by to mog┼éo by─ç?

2

Odp: Jakie gadżety do reklamy szkoły językowej?

Mo┼╝e d┼éugopisy reklamowe? Niezbyt to oryginalne, ale w szko┼éach policealnych chyba dzia┼éa. Zreszt─ů po co si─Ö ogranicza─ç do jednego rodzaju produktu, kiedy jest ich tyle? Sprawd┼║ sobie w katalogu na stronie http://www.opengift.pl/
Maj─ů oni prawie 4000 produkt├│w, wi─Öc to marnotrawstwo potencja┼éu, jaki niesie ta forma reklamy, je┼Ťli zdecydujesz si─Ö tylko na jeden rodzaj.
Znajdziesz tam i tanie rzeczy, ja te d┼éugopisy w┼éa┼Ťnie, ale tak┼╝e r├│┼╝ne dro┼╝sze i bardziej bajeranckie gad┼╝ety.

3

podstawowy gad┼╝et to d┼éugopis. Plusem przemawiaj─ůcym za takim gad┼╝etem jest to ┼╝e cz─Östo w─Ödruje z r─ůk do r─ůk.  Wiadomo jak lubi─ů znika─ç d┼éugopisy. Mo┼╝esz r├│wnie┼╝ rozejrze─ç si─Ö za jakimi┼Ť zawieszkami np do kluczy. Albo kalendarze z danymi adresowymi.

4

D┼éugopisy na pewno, kubki te┼╝ s─ů dobre, jakie┼Ť podk┼éadki pod myszy, ma┼ée, drobne gad┼╝ety. W wersji nieco bardziej na bogato mo┼╝na zainwestowa─ç w koszulki, wi─Öksze zam├│wienie to w sumie niewielkie koszty.

5 (edytowany przez Luiz85 2015-07-17 21:38:19)

My┼Ťl─Ö, ┼╝e ka┼╝dy z ch─Öci─ů przyjmie pendrive w kszta┼écie klucza, a reklama idealna jak dla mnie.

[img]http://www.chip.pl/blobimgs/2009/03/mini/4b11efcbd013ee699e4e8b6c6628ed25.jpeg[/img]

6

zale┼╝y jaki przewidujesz bud┼╝et na takie gad┼╝ety. Mo┼╝na pomy┼Ťle─ç o smyczach do kluczy. Ten pendrive wygl─ůda ┼éadnie i na pewno b─Ödzie to gad┼╝et wykorzystywany ale cena mo┼╝e by─ç du┼╝a. Mo┼╝na pomy┼Ťle─ç nad gad┼╝etem kt├│ry b─Ödzie ewidentnie kojarzy┼é si─Ö ze szko┼é─ů.

7

Gdyby zam├│wi─ç takie pendrive prosto z chin z grawerem to wyjdzie po ok 10z┼é za sztuk─Ö przy pojemno┼Ťci 8GB znajomy kupowa┼é dlatego wiem jak to si─Ö kszta┼étuje, a lepiej zrobi─ç co┼Ť na lata ni┼╝ smycz na jeden sezon.

8

D┼éugopisy to rzeczywi┼Ťcie jest podstawowy gad┼╝et, najta┼äszy, ale te┼╝ bardzo no┼Ťny, bo ludzie rzeczywi┼Ťcie takie rzeczy podkradaj─ů i one potem w─Ödruj─ů z r─ůk do r─ůk. W fazie bardziej zaawansowanej mo┼╝esz pomy┼Ťle─ç np. o pen driveach dla tych, kt├│rzy wykupi─ů kurs albo cos w tym stylu.

9

Dok┼éadnie fajnym rozwi─ůzaniem s─ů te pendrive, kt├│re mo┼╝na wr─Öczy─ç osobom, kt├│re wykupi─ů kurs j─Özykowy.

10

D┼éugopisy to podstawa, najlepiej jeszcze o┼é├│wki a jak by si─Ö da┼éo nawet mazaki (wskazany taki k─ůcik dla dziecka przy sekretariacie, mog┼éoby malowa─ç co┼Ť na firmowym papierze). Te gad┼╝ety ka┼╝dy zabiera, wi─Öc powinny mie─ç czyteln─ů reklam─Ö. Dobre s─ů te┼╝ kubki.

11 (edytowany przez kureczk4 2015-08-21 12:22:50)

Dlugopisy i pendrivy, ale przy tak duzej konkurencji musisz pamietac o innych formach promocji, mo┼╝e np. dni otwarte albo konkurs na fb?

12

No promocje szko┼éy zawsze mo┼╝na wspomaga─ç konkursami na FB, ale dla meni najfajniejszym pomys┼éem s─ů pendrive w kszta┼écie klucza wink

13

My┼Ťl─Ö, ┼╝e d┼éugopisy s─ů odpowiednie smile

14

Dokładnie fajne długopisy to dobry gadżet na lata.

15

Jak dla mnie najlepszym rozwi─ůzaniem b─Ödzie pendrive dla ka┼╝dego kursanta.

16

Uwa┼╝am, ┼╝e d┼éugopisy s─ů najlepszym gad┼╝etem do reklamy szko┼éy j─Özyk├│w.

17

W sumie do takiej szko┼éy faktycznie si─Ö przydadz─ů smile

18

Wydaje mi si─Ö, ┼╝e d┼éugopisy z logo i nazw─ů s─ů wystarczaj─ůce.

19

D┼éugopisy, o┼é├│wki, notesy..... ale najlepsza by┼éa by dobrze zrobiona, nowocze┼Ťnie
zmontowana reklama filmowa, z niebanalnym pomysłem.

20

Fiszki do nauki, z jednej strony po polsku, a z drugiej w innym j─Özyku.

21

Mo┼╝e jakie┼Ť karteczki-fiszki:)

22

No ale co, szkoła ma wydać własne fiszki? Czy chodzi Ci o karteczki
samoprzylepne, albo małe notesy ze zrywanymi stronami?

23

Ja zawsze dostawałem długopisy ze szkół językowych i powiem, ze to chyba najlepsza forma reklamy.

24

Zdecydowanie polecam http://www.topgadzety.com.pl/ Ogromny wyb├│r gad┼╝et├│w reklamowych i nie tylko. Ponad to ┼Ťwietne ceny. Ja dla swojej firmy zdecydowa┼éam si─Ö na odzie┼╝. Polecam zapozna─ç si─Ö z ofert─ů.

25

Musisz przeliczy─ç sw├│j bud┼╝et i wybra─ç gad┼╝ety, z kt├│rych Twoi klienci b─Öd─ů zadowoleni i szybko si─Ö ich nie pozb─Öd─ů. Proponowa┼ébym wybra─ç torby z nadrukiem ( http://www.sklep.bodman.com.pl/13-torby-reklamowe ), to tania a skuteczna reklama na mie┼Ťcie, oczywi┼Ťcie im bardziej nadruk rzuca si─Ö w oczy tym lepiej. Fajnym pomys┼éem s─ů te┼╝ teczki konferencyjne ( http://www.sklep.bodman.com.pl/wszystko ÔÇŽ -4024.html ) dla klient├│w, dzi─Öki nim b─Öd─ů mogli przechowywa─ç swoje materia┼éy z zaj─Ö─ç.