Temat: Praca w centrum Warszawy! :)

Znasz niderlandzki, po┼Ťwi─Öci┼ée┼Ť czas, aby si─Ö go nauczy─ç?
Zarabiaj dzi─Öki swoim umiej─Ötno┼Ťciom j─Özykowym smile

Praca w centrum Warszawy, mo┼╝liwo┼Ť─ç pracy w niepe┼énym wymiarze godzin i elastyczny czas pracy!

Szczegóły:

KONSULTANT DS. OBS┼üUGI KLIENTA Z J─śZYKIEM FI┼âSKIM/
WARSZAWA

Dla naszego Klienta ÔÇô dynamicznie rozwijaj─ůcej si─Ö Sp├│┼éki z obszaru outsourcingu us┼éug poszukujemy Konsultant├│w ds. telefonicznej obs┼éugi klienta z bardzo dobr─ů znajomo┼Ťci─ů j─Özyka obcego.

Je┼Ťli interesuje Ci─Ö praca z klientem zagranicznym, lubisz kontakt z lud┼║mi, chcesz rozwija─ç znajomo┼Ť─ç j─Özyk├│w obcych a przy tym otrzyma─ç atrakcyjne wynagrodzenie, prze┼Ťlij CV.

Wymagamy :
ÔÇó    bardzo dobrej znajomo┼Ťci j─Özyka fi┼äskiego (minimum poziom B2/C1)
ÔÇó    entuzjazmu i zaanga┼╝owania
ÔÇó    dobrze rozwini─Ötych umiej─Ötno┼Ťci interpersonalnych
ÔÇó    mile widziane do┼Ťwiadczenie w obs┼éudze klienta i/lub sprzeda┼╝y

Oferujemy :

ÔÇó    atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczny czas pracy (mo┼╝liwo┼Ť─ç pracy np. 40, 30, 20 godzin tygodniowo oraz w weekendy)
ÔÇó    praca w mi─Ödzynarodowym, m┼éodym, dynamicznym ┼Ťrodowisku
ÔÇó    wygodne biuro w centrum Warszawy
ÔÇó    mo┼╝liwo┼Ť─ç pracy zdalnej z domu (home office)
ÔÇó    przyjazna atmosfer─Ö pracy
ÔÇó    szerokie mo┼╝liwo┼Ťci rozwoju
ÔÇó    forma wsp├│┼épracy: umowa cywilnoprawna
ÔÇó    p┼éatne szkolenie przed rozpocz─Öciem pracy
ÔÇó    praca od zaraz!

Do Twoich obowi─ůzk├│w b─Ödzie nale┼╝e─ç:
ÔÇó    sta┼éy telefoniczny kontakt z klientami zainteresowanymi produktami z sektora health&beauty
ÔÇó    dbanie o realizacj─Ö nap┼éywaj─ůcych zam├│wie┼ä
ÔÇó    sprawne przekazywanie informacji dot. realizowanych zada┼ä

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV na adres:
oliwia.zalewska@hr.eklektika.pl

W tytule maila prosimy umie┼Ťci─ç nr .ref: KONSULTANT/ fi┼äski, CV powinno zawiera─ç klauzul─Ö :

Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Eklektika Sp. z o.o. z siedzib─ů w Warszawie ul. Opaczewska 15/31, kod 02-368, b─Öd─ůc─ů agencj─ů zatrudnienia ujawnion─ů w rejestrze Marsza┼éka Wojew├│dztwa Mazowieckiego pod numerem 10374, w celu prowadzenia proces├│w rekrutacyjnych z udzia┼éem potencjalnych pracodawc├│w, zgodnie z ustaw─ů z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.). W tym celu, zgadzam si─Ö na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom powi─ůzanym lub wsp├│┼épracuj─ůcym z Eklektika Sp. z o.o. Mam ┼Ťwiadomo┼Ť─ç, i┼╝ przys┼éuguje mi prawo dost─Öpu do moich danych osobowych oraz ┼╝e podanie powy┼╝szych danych osobowych jest dobrowolne.

Dokumenty nie zawieraj─ůce klauzuli nie b─Öd─ů rozpatrywane.