Temat: 17 minutes languages

Witam,

czy kto┼Ť z Was s┼éysza┼é o poni┼╝szych kursach? Jakie┼Ť opinie, zdania?

http://pl.17-minute-languages.com/

2

Odp: 17 minutes languages

S┼éysza┼éem to i opinie s─ů raczej z┼ée. Nic dobrego w tym nie by┼éo i jako┼Ť nic dobrego z tego nie wynika big_smile musz─Ö jedynie powiedzie─ç, ┼╝e tak ┼Ťwiata daleko nie zawojujesz bo akurat tutaj nie chodzi o to by dodawa─ç jakie┼Ť linki i strony tylko chodzi o to by si─Ö powymienia─ç zdaniami z u┼╝ytkownikami.

3

Toratora , Jak najbardziej si─ů op┼éaca!  Im wi─Öcej metod nauki tym lepiej i kursy 17 minutes languages s┼éu┼╝─ů mi bardzo dobrze. Mog─Ö uczy─ç si─Ö proponowanym przez nich rytmem albo wybiera─ç dodatkowe teksty i s┼éownictwo. Poza tym ka┼╝dy temat mog─Ö utrwali─ç wybieraj─ůc dodatkowe metody nauki dyktando, fiszki czy np test uzupe┼énie┼ä itp.
W tej chwili wszystkie kursy s─ů bezp┼éatne i nie wymagana jest rejestracja , aby otrzyma─ç dost─Öp do wszystkich poziom├│w kurs├│w. Do wyboru maj─ů ponad 70 j─Özyk├│w.
Bardzo dobrze opracowane s─ů kursy j─Özyka biznesowego i naprawd─Ö  przyda┼éo mi si─Ö ju┼╝ w praktyce.

Nie wiem sk─ůd ten sceptycyzm Grubcio,

4

Grubcio napisał/a:

S┼éysza┼éem to i opinie s─ů raczej z┼ée. Nic dobrego w tym nie by┼éo i jako┼Ť nic dobrego z tego nie wynika big_smile musz─Ö jedynie powiedzie─ç, ┼╝e tak ┼Ťwiata daleko nie zawojujesz bo akurat tutaj nie chodzi o to by dodawa─ç jakie┼Ť linki i strony tylko chodzi o to by si─Ö powymienia─ç zdaniami z u┼╝ytkownikami.

Zgadzam si─Ö z tob─ů. Masz ca┼ékowit─ů racj─Ö.