1 (edytowany przez Luizza 2015-09-08 14:21:19)

Temat: Informatyczne sprawy

Witajcie!

nasza firma z zakresie informatyki jest na bakier i potrzebuje specjalisty kt├│ry zaj─ů┼é by si─Ö ca┼éym systemem i w┼éa┼Ťciwie zaplanowa┼é zadania u┼éatwiaj─ůce w┼éa┼Ťciwe zarz─ůdzanie projektami informatycznymi. Sprawami informatycznymi do tej pory zajmowa┼éy si─Ö osoby posiadaj─ůce do┼Ťwiadczenie zawodowe ale niekoniecznie posiadaj─ůce w┼éa┼Ťciwe umiej─Ötno┼Ťci w zakresie wprowadzania takich zmian. Szukamy firmy, kt├│ra pomog┼éabym nam zadba─ç w┼éa┼Ťciwie o systemy, dzia┼éanie oprogramowania itp w naszej firmie. Gdzie szuka─ç takich w Warszawie?

2

Odp: Informatyczne sprawy

W google smile

3

My┼Ťl─Ö, ┼╝e je┼╝eli twoja firma jest ma┼éa to nie warto pakowa─ç si─Ö koszty i branie takiego programu. Lepiej zatrudni─ç jakiego┼Ť dobrego managera, kt├│ry dobrze b─Ödzie zarz─ůdza┼é lud┼║mi i motywowa┼é ich do pracy. Nie jestem przekonana ┼╝e program b─Ödzie lepiej zarz─ůdza┼é projektem ni┼╝ cz┼éowiek. Je┼╝eli ludzie w twojej firmie si─Ö "nie ogran─ů" program nie pomo┼╝e

4

W zasadzie to chyba nie ma sensu decydowa─ç si─Ö na tworzenie takiego oprogramowania od podstaw przez jak─ů┼Ť firm─Ö. Chyba najlepiej b─Ödzie skorzysta─ç z jakiego┼Ť gotowego systemu, kt├│ry b─Ödzie mo┼╝na dostosowa─ç do w┼éasnych potrzeb. Owszem, wdra┼╝aniem tego typu rozwi─ůza┼ä zajmuj─ů si─Ö konkretne firmy, ale ich zadaniem nie jest pisanie takiego programu od podstaw.

5

Gotowy system to te┼╝ dobre rozwi─ůzanie jednak zastanawiamy si─Ö nad tym czy skoro ju┼╝ inwestujemy to czy nie lepiej raz a porz─ůdnie a nie tak inwestowa─ç i co chwil─Ö poprawia─ç si─Ö?

Co do tego menagera - fajna sprawa tylko jakby nie patrze─ç program da nam du┼╝o wi─Öcej mo┼╝liwo┼Ťci no i co do jego koszt├│w to raczej wyjdzie taniej ni┼╝ zatrudnienie kogo┼Ť na takim stanowisku

6

W Warszawie to raczej nie brakuje takich firm smile

7

Poszukaj sobie jakiej┼Ť firmy, kt├│re ma w ofercie outsourcing IT, ta bran┼╝a ro┼Ťnie bardzo szybko ju┼╝ od kilku lat wi─Öc w Warszawie nie powinno by─ç najmniejszego problemu z takimi firmami.

8

Je┼Ťli chodzi o firmy, to nie wiem czy wiecie, ale nie trzeba zatrudnia─ç informatyka. Mo┼╝na bowiem zdecydowa─ç si─Ö na outsourcing IT. Jest to naprawd─Ö ciekawe i praktyczne rozwi─ůzanie. Tutaj http://resymbio.com/ mo┼╝na dowiedzie─ç si─Ö wi─Öcej na ten temat.

9

michali77 napisał/a:

My┼Ťl─Ö, ┼╝e je┼╝eli twoja firma jest ma┼éa to nie warto pakowa─ç si─Ö koszty i branie takiego programu. Lepiej zatrudni─ç jakiego┼Ť dobrego managera, kt├│ry dobrze b─Ödzie zarz─ůdza┼é lud┼║mi i motywowa┼é ich do pracy. Nie jestem przekonana ┼╝e program b─Ödzie lepiej zarz─ůdza┼é projektem ni┼╝ cz┼éowiek. Je┼╝eli ludzie w twojej firmie si─Ö "nie ogran─ů" program nie pomo┼╝e

Masz tutaj troch─Ö racji, ale wszystko zale┼╝y od ilo┼Ťci pracownik├│w, kt├│rzy pracuj─ů w tej organizacji. Cz─Östo w┼éa┼Ťnie takie narz─Ödzia pom├│c mog─ů w odpowiedniej organizacji pracy oraz komunikacji pomi─Ödzy pracownikami, a taki manager m├│g┼éby tylko wprowadzi─ç nerwow─ů atmosfer─Ö. Zerknij sobie zreszt─ů na ten wpis https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-p ÔÇŽ ta,96.html a dowiesz si─Ö wi─Öcej info o aspektach, dzi─Öki kt├│rym mo┼╝esz wznie┼Ť─ç firm─Ö na wy┼╝yny.

10

Je┼Ťli chodzi o dzia┼é IT w ka┼╝dej firmie to prawda jest taka, ┼╝e nie zawsze wyrabiaj─ů si─Ö ze wszystkim co maj─ů do zrobienia. Dlatego warto pomy┼Ťle─ç o wsparciu - i to wcale nie w postaci nowych pracownik├│w, tylko w formie ca┼éodobowego supportu IT. Polecam poczyta─ç o iMe: https://www.imeworldwide.com/. Wtedy na pewno zrozumiecie, co mam na my┼Ťli.

11

Teraz ju┼╝ praktycznie ka┼╝da, wi─Öksza i mniejsza firma, korzysta z system├│w informatycznych. W internecie mo┼╝na znale┼║─ç sporo artyku┼é├│w na ten temat. Na przyk┼éad ostatnio trafi┼éam na http://inwestycje.pl/it_ebiznes/Jak-zwi ÔÇŽ 818;0.html, gdzie zosta┼éo opisane, jak zwi─Ökszy─ç wydajno┼Ť─ç takiego systemu informatycznego w przedsi─Öbiorstwie. Bo jak wiadomo, je┼Ťli chodzi o internet, to wszystko ca┼éy czas idzie do przodu i trzeba to na bie┼╝─ůco kontrolowa─ç i aktualizowa─ç.

12

W kwestii IT to rzeczywi┼Ťcie najlepiej szuka─ç po prostu w Google wink