1 (edytowany przez Maletkur 2015-07-22 13:24:02)

Temat: Pomysły na praktyczne alejki?

Witajcie!

jeste┼Ťmy na etapie wyko┼äczania wn─Ötrza naszej nowej siedziby firmy. Wszystko na szcz─Ö┼Ťcie uda┼éo si─Ö wykona─ç na czas jednak do┼Ť─ç p├│┼║no pomy┼Ťleli┼Ťmy o zadaniu o w┼éa┼Ťciwy wygl─ůd z zewn─ůtrz. Posiadamy ju┼╝ granitow─ů kostk─Ö do wykonania chodnik├│w i podjazd├│w jednak przyda┼éaby si─Ö jeszcze kostka kamienna do wykonania alejek w parku - ko┼éo naszej siedziby uda┼éo si─Ö stworzy─ç taki ma┼éy parczek z alejkami. Chcieli┼Ťmy wybra─ç inny materia┼é ale nie bardzo wiemy co pasuje do granitu? Macie jaki┼Ť pomys┼é?

2

Odp: Pomysły na praktyczne alejki?

bardzo fajnie, ┼╝e chcecie zrobi─ç ma┼éy park ko┼éo waszej firmy, jestem pewna, ┼╝e waszym klientom przypadnie on bardzo do gustu wink co do samego wyko┼äczenia alejek ja bym poleci┼éa stworzenie ich z odlewu z foremki, nie wiem co oni dok┼éadnie tam wlewaj─ů, ale dla mnie wygl─ůda to jak asfalt i idealnie pasuje, do tego mo┼╝na wybiera─ç w kszta┼étach  wylewki smile

3

Oczywi┼Ťcie granit jest chyba najtrwalszym materia┼éem kt├│ry pos┼éu┼╝y wam na d┼éugo ... mo┼╝ecie jeszcze zastanowi─ç si─Ö nad kostkami betonowymi albo kamieniem naturalnym kt├│ry te┼╝ si─Ö sprawdza ... swoj─ů droga faktycznie dobry pomys┼é z takim odtworzeniem parku, zieleni nigdy za wiele

4

bardzo zalezy nam zarowno na wrazeniu, ktore taki zielony teren wywrze na klientach, ale tez na atmosferze pracy - wierzymy, ze pracownikom takie rozwiazanie tez przypadnie do gustu smile coraz bardziej przekonuje mnie ten granit

5

Bardzo fajnie ┼╝e my┼Ťlicie nie tylko o zyskach swojej firmy ale tez o tym ┼╝eby zaskoczy─ç i zrobi─ç dobre wra┼╝enie na swoich klientach czy potencjalnych klientach ... A granit to lepsze rozwi─ůzanie ni┼╝ kostka betonowa czy inne tego typu materia┼éy, b─Ödzie on wam s┼éu┼╝y┼é na lata, ale te┼╝ trzeba dba─ç ┼╝eby nie zar├│s┼é g┼é├│wnie chwastami

6

W┼éa┼Ťciwie uwa┼╝am, ┼╝e jest to r├│wnie┼╝ o zysku sp├│┼éki. Je┼Ťli klient lubi atmosfer─Ö i postawa jest bardziej prawdopodobne, ┼╝e chcia┼éby robi─ç interesy z firm─ů. To dlatego, ┼╝e to ┼Ťwietny pomys┼é, je┼Ťli chodzi o wszystko. Mieli┼Ťmy takie do┼Ťwiadczenie z naszej firmy, kt├│ra jest paper writing services