logo słówka

#1 2015-05-25 23:28:44

Maletkur
Użytkownik

Pomysły na praktyczne alejki?

Witajcie!

jesteśmy na etapie wykończania wnętrza naszej nowej siedziby firmy. Wszystko na szczęście udało się wykonać na czas jednak dość późno pomyśleliśmy o zadaniu o właściwy wygląd z zewnątrz. Posiadamy już granitową kostkę do wykonania chodników i podjazdów jednak przydałaby się jeszcze kostka kamienna do wykonania alejek w parku - koło naszej siedziby udało się stworzyć taki mały parczek z alejkami. Chcieliśmy wybrać inny materiał ale nie bardzo wiemy co pasuje do granitu? Macie jakiś pomysł?

Ostatnio edytowany przez Maletkur (2015-07-22 14:24:02)

#2 2015-05-27 13:15:23

michaell66
Użytkownik

Re: Pomysły na praktyczne alejki?

bardzo fajnie, że chcecie zrobić mały park koło waszej firmy, jestem pewna, że waszym klientom przypadnie on bardzo do gustu wink co do samego wykończenia alejek ja bym poleciła stworzenie ich z odlewu z foremki, nie wiem co oni dokładnie tam wlewają, ale dla mnie wygląda to jak asfalt i idealnie pasuje, do tego można wybierać w kształtach  wylewki smile

#3 2015-05-27 15:27:39

MrSol89
Nowy użytkownik

Oczywiście granit jest chyba najtrwalszym materiałem który posłuży wam na długo ... możecie jeszcze zastanowić się nad kostkami betonowymi albo kamieniem naturalnym który też się sprawdza ... swoją droga faktycznie dobry pomysł z takim odtworzeniem parku, zieleni nigdy za wiele

#4 2015-05-28 19:49:50

Maletkur
Użytkownik

bardzo zalezy nam zarowno na wrazeniu, ktore taki zielony teren wywrze na klientach, ale tez na atmosferze pracy - wierzymy, ze pracownikom takie rozwiazanie tez przypadnie do gustu smile coraz bardziej przekonuje mnie ten granit

#5 2015-05-29 13:08:16

PecislawWks85
Nowy użytkownik

Bardzo fajnie że myślicie nie tylko o zyskach swojej firmy ale tez o tym żeby zaskoczyć i zrobić dobre wrażenie na swoich klientach czy potencjalnych klientach ... A granit to lepsze rozwiązanie niż kostka betonowa czy inne tego typu materiały, będzie on wam służył na lata, ale też trzeba dbać żeby nie zarósł głównie chwastami

#6 2015-10-26 09:40:02

BrookLarson
Nowy użytkownik

Właściwie uważam, że jest to również o zysku spółki. Jeśli klient lubi atmosferę i postawa jest bardziej prawdopodobne, że chciałby robić interesy z firmą. To dlatego, że to świetny pomysł, jeśli chodzi o wszystko. Mieliśmy takie doświadczenie z naszej firmy, która jest paper writing services

#7 2017-09-01 07:19:40

chensolo
Redaktor

Talk about money can hurt the Cheap Coach Bags feelings, not really feelings Talk about money can hurt the feelings, not really feelings I did not really think about that. Really a bit strange, I am very cicheng silk, eat a meal are splashing the whole body are oil, food on the ground immediately picked up to eat. Why is there a tall rich man with me good? Presumably because of my talented it. I went to find a rich friend confirmation, asked her, had we become a good Nike Football Boots friend, you are not my talent to conquer? She said, really is not. I rub. Really is my Shoes Outlet biological friends. She said I was rare to eat with her also rush to pay the poor.

Stopka forum

Forum PunBB, modyfikacja Nexus Media

Copyright 2017 © slowka.pl Serwis należy do wydawnictwa Edgard jezykiobce.pl logo
Webdesign: TonikStudio.pl